Valve/STEAM HW všeobecne

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2542
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Príspevok od používateľa Miso122 »

kllr007 napísal: Št 25. Jún, 2026, 11:05 Tak treba si uvedomiť že za cenu Steam machine môže mať človek:
PS5 + Nintendo Switch 2 + slušnejší kancelársky NB.
Z novych mas iba PS5 + Switch 2, na ntb ti nic nezostane
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5710
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Príspevok od používateľa kllr007 »

Ps5 - 500€
Switch 2 - 455
Si na 955 a SM stojí koľko? 1400? Za 400 nejaký repas NB kupis 🤣
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: nVidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5710
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Príspevok od používateľa kllr007 »

SKiLEX napísal: Št 25. Jún, 2026, 12:00 A co ked k tomu zaratame cenu hier.
Na steame ich mas zadarmo?
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: nVidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7208
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Vela ludi ma masivnu steam kniznicu a kto nema tak stale su lancejsie ako na konzolach.

Tym nijak neobhajujem cenu steam machine, ja len ze je to faktor ktory vie dost zavazit.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2542
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Príspevok od používateľa Miso122 »

kllr007 napísal: Št 25. Jún, 2026, 14:04 Ps5 - 500€
Switch 2 - 455
Si na 955 a SM stojí koľko? 1400? Za 400 nejaký repas NB kupis 🤣
PS5 skor 540, Switch2 sedi

Steam Machine 1039, takze mas 45e na notebook
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3614
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Príspevok od používateľa stanomx »

Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22288
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Príspevok od používateľa dexterav »

za retail cenu zloziš v cenovke 1300e lepšie o 2 triedy vykonovo v peknej mATX skrinke
a to sa ani nemusiš klonit k tomu najlacnejšiemu
teraz som to pozeral , neviem no
inak intel 1250e a amd 1350 :D
a ked už maš veľku steam knižnicu by som povedal že tak nejak máš PC na hry a verím že lepšie ako SM, čo neni velký problém ani
jedine plus SM je tá pekna krabička
hlavne stým basic modelom si vlastne moc nezahráš kedže nemáš ovladač, keby ho tam dali v cene možno si nikto nešimne aký to je hnoj :D
Spoiler: ukázať
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Festro1991
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1007
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2023, 19:17
Bydlisko: Žilina

Re: Valve/STEAM HW všeobecne

Príspevok od používateľa Festro1991 »

Neviem no asi by som stále kúpil radšej PS6 v budúcnosti ako toto :D
CPU: AMD 9950X3D GPU: Asus TUF Gaming RTX5090 MB: TUF GAMING B850M-PLUS WIFI RAM: 2x32GB Kingston 6000 PSU: Asus Strix Platinium 1200W SSD: Kingston Fury Renegade 1TB CASE: Phanteks XT M3 Monitor: Alienware AW3432DWF

Návrat na "Hardware všeobecne"