Company of Heroes

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

Neviem ci sa mi to zda alebo su tie strany nevivazene podla mna maju nemci lepsiu techniku nez spojenci
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

mozes hrat za nemcov ako chces :D

nemal by si zaujem sa pridat ?
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

---Diablo--- napísal:Neviem ci sa mi to zda alebo su tie strany nevivazene podla mna maju nemci lepsiu techniku nez spojenci
Ako v com? Nemci maju lepsie tanky, mozna nejake nebely atd...
Ale inak si myslim, ze je to vyvazene... uved konkretnejsi pripad...
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

maju to aj drahsie taka tankovna je drahsia sherman stoji dost fuelu ale ja som mal verziu 1.0 pred chvilou som nahodil 1.5 a v readme file som vydel par uprav a este som to nehral takze tak
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

---Diablo--- napísal:maju to aj drahsie taka tankovna je drahsia sherman stoji dost fuelu ale ja som mal verziu 1.0 pred chvilou som nahodil 1.5 a v readme file som vydel par uprav a este som to nehral takze tak
zas maju lacnejsie 57mm dela s AP bonusom, gulometcici maju za 35ammo AP bonus a daju s nim dole napr Pumu-nemecke obrnene vozidlo... neviem, chce to zvyk
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

to hej taky clovek co to hrava furt a ma to v malicku urcite vie vyhrat s hocicim uz sa tesim ked si zahrame i ked pojdem dole asi prvy :D
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

:D mno hura ludia ....

poDte na ICQ alebo Hamachi
btw: sa poparujeme :lol: takze nemaj obavi :wink:
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

2Crux: myslis, ze to tie nase pripojenia utiahnu? ked to budu chcet hrat 4 cez hamachi, pripadne viacero... by to chcelo niekoho s extra uploadom ..pre 4 och tak 768kb/s
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

moc filozofujes a malo sa pripajas na ICQ :D

vyriesime :wink:
/vyriesene
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

Heh...inak realita v CoH ide dost bokom, ale co uz je to hra. Teraz som pozeral videa, kde nemecky tankovy generaly rozpravali od tigroch-hlavne o pouziti 88mm kanonu, ktory vo vacsine pripadov podla nich znicil m4 shermana na prvy vystrel ...

som pozeral po nejakom realistickejsom mode do Coh a nasiel som napr. toto: http://companyofheroes.filefront.com/fi ... _Mod;75946

taham, uvidime aky bude...neskusal ho uz niekto?

edit: tak som skusil, mno je to zas nevyvazene...vyhrat za 10min s jednym tigrom...mno a aby mortar ubral 15% pancieru z tigra..neviem...mozno na vrchu nebol ten pancier nejakey silny
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

to hej na znicenie jedneho tigra bolo treba asi 10 shermanov i s tych najskor 4 padli nez padol tiger spredu mal az 110mm pancier ale z hora neviem pozri toto
www.achtungpanzer.com
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

---Diablo--- napísal:to hej na znicenie jedneho tigra bolo treba asi 10 shermanov i s tych najskor 4 padli nez padol tiger spredu mal az 110mm pancier ale z hora neviem pozri toto
www.achtungpanzer.com
Mno ten nemecky tanko commander tam rozpraval, ze znicil 15 Shermanov s jednym tigrom ... aj kvoli vacsiemu dostrelu ...cca cez 2km... ale to uz som dost OT ... uplne to s hrou nesuvisi

Aby som teda nebol OT, chysta sa datadisk:

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=21871&r=top

rusko asi nebude...skoda som sa tesil na T-34 a Katyusha
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

skoda tych rusov ty mali techniky plno ale snad ty briti to ozivia dakou svojou technikou snad bude z coho vyberat

trosku OT
On July 7th of 1943, single Tiger tank commanded by SS-Oberscharfuehrer Franz Staudegger from 2nd Platoon of 13th Panzer Company of 1st SS Panzer Grenadier Division "LSSAH" engaged Soviet group of some 50 T-34 tanks around Psyolknee (southern sector of the Kursk salient). Staudegger used up his entire ammunition after destroying some 22 Soviet tanks, while the rest retreated. For his achievement, Franz Staudegger was awarded the Knight's Cross.
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

nj, skoda tych rusov...ale mozno budu, inaformacie o datadisku je zatial malo

inak t-34 boli pre nemcov dost velke prekvapenie, ked este nemali pantera, tigra tak bol dost problem ich znicit nakolko t-34 nicili nemcke panzery 3,4 ...udajne prvu t-34 znicili tak, ze sa zrazili dve t-34 a nemci do nich nahadzali granaty.
na jednu t-34 museli byt pouzite 3-4 panzery a to museli byt aj dost blizko na to aby ich znicili
-nevyhoda t-34 bola v tom, ze posadka nemala narozdiel od nemcov ziadneho velitela a ani radiovu komunikaciu...ciel si strelec v 34 hladal sam - to davalo nemcom cas na ich nicenie
-preto neskor nemci upgradovali panzer IV - lepsi panzier + 75mm gun a vyvinuli Tigra
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

to hej ale tych tigrov nemci vyrobili malo mam taky pocit ze nieco cez tisic kusov a su dohady a teorie ze keby sa vykaslali na tigre a pantre ... a vyrabali velke pocty pz IV tak by aj vyhrali vojnu ale zasa rusi potom vyzbrojili t-34 85mm hlavnou a s tym by si pz IV tazko poradili takze je to diskutabilne

Návrat na "Hry a problémy s nimi"