Vigor 2600 ge - Firmware? Vyriesene

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

-skus nastavit upload speed max na 80% linky (ostane dostatocny bandwith na spojenie s trackerom a s 512 (!!) peermi (je to vela, tam moze byt problem))
-niektore firewally potrebuju zvlast pravidlo pre bittorrentove siete, nie len povolenie aplikacie...
-neskusal som, ale vela ludom pomaha: http://www.speedguide.net/downloads.php (odporucaju aj tvorcovia Azurea pri niektorych problemoch s DSL linkou)
-napis aku mas presne linku (up/down) a postnem ti niektore nastavenia, mozno pomoze...
Používateľov profilový obrázok
Strelooriginal
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Št 13. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa Strelooriginal »

UP! Doplneny 1 post.

Skusal som killswitch cove nastavenia. Vacsinou to boli default nastavenia..... ALE pri nastavovani NAT v azureuse/nova instalacia/ mi stale hlasilo chyby, vsetko nastavene na Vigorovi ok, skusal som restartovanie a podobne nakoniec som prisiel na to ze mam lan pichnuty vo vigorovi ako druhy v poradi :E po prepojeni na lan 1 vsetko v poriadku nat a podobne a hlavne torrenty :!: uz stahuje FULL kou :!: .
Naposledy upravil/-a Strelooriginal v Ut 30. Jan, 2007, 07:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

download mam sice dvojnasobny nez ty, ale upload rovnaky a to je dolezite. skus si niekde zalohovat svoje nastavenia a skus pouzit niektore z mojich. mne to ide v poriadku:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

S tym prehodenim do lan1 by mozno vyriesilo asi to, ak by si nastavil na pevno ip v nastvaniach siete v winoch. Ja mam dva pc jeden v lan1 a druhy lan4 a v obidvoch ide vsetko full :)
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
Strelooriginal
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Št 13. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa Strelooriginal »

LoPiO napísal:S tym prehodenim do lan1 by mozno vyriesilo asi to, ak by si nastavil na pevno ip v nastvaniach siete v winoch. Ja mam dva pc jeden v lan1 a druhy lan4 a v obidvoch ide vsetko full :)
Mno tak skus druhy port. Ja som to mal na nom. Este dotaz ak by sa nekomu podaril uspesny update firmware tak nech postne postup.

Návrat na "Siete"