Pripomienka k tutorialom

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

PETERPANs napísal:Aspon si uprimny. Tak to ze som debil podla teba svedci o tom ze ty si urcite nieco viac :lol: . Podla teba sudim seba.

Od zaciatku si nepochopil o com bola moja pripomienka. Poviem to jednoducho. V jednoduchosti je krasa. Pripomienka skratka pripomienkuje ine prace. Ak sa ti moja nepaci sprav si vlastnu pripomienku ako maju vyzerat navody ak nato mas aspon odvahu.
Vidim ze si neporozumel. Troska hladaj na fore a dotycnu osobu najdes i rychlo sam. Hold skoda , ze vsetko beries osobne. Naozaj koncim , ak nieco dalej uz len SS.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Tak ja sa pokusim tu osobu najst :D . Ale necuduj sa fakt pises divne :wink: niekedy mam pocit ako keby si pisal dvojzmyselne.

Npar. veta: Troska hladaj na fore a dotycnu osobu najdes i rychlo sam.

Dalo by sa to vilozit dvoma sposobmi.
1. ze mam hladat troska ...
2. ze som troska ...

Chcelo by to jednoznacnejsie vyjadrovanie. :)
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

ot: tu vetu pochopi dvojzmyselne len clovek, ktory nema zvladnute elementarne zaklady slovenskej gramatiky :roll: a tie (ako pozeram) nehovoria nic jak jednemu, tak druhemu./ot

k teme:
napad mozno dobry, ale bohuzial nedisponujeme dostatkom "dobrovolnych" kapacit, ktore by sa toho ujali. kedze vsetko su tu nadsenci venujuci sa pretaktovanie.sk vo volnom case a zadarmo... snad niekedy na to pride.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

ja len podotknem, ze sa nachadzame na fore stranky pretaktovanie.sk a nie na PCpreKazdeho.sk
samozrejme tu najde odpoved kazdy, kto si pred polozenim dotazu pozrie aspon manual..
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

PETERPANs napísal:... videl som ze pisete prilis odbornym jazykom. A pokial chcete oslovit fakt kazdeho tak by ste to mali pisat jednoduchsie...
tu nejde o to aby sme oslovovali niekoho kto ani nema paru co je CPU alebo VGA a co oznacuje skratka AGP 8x nam sa tu jedna cisto technicke info a naviac ani by nebolo dobre keby normalny ludia do toho vydeli kazilo by nam to kseft :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

No ved jasne tvoja pripomienka je tiez nazor ja to respektujem :wink: . BTW AGP sux :) .
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Ja sa len pripojim s mojim nazorom. Bolo by to fajn nieco taketo spisat, ale predstavme si, ze to niekto naozaj spravi. Co nastane? Jednoducho a strucne vysvetlene pojmy zacne okamzite pripomienkovat kvantum "odbornikov" ktori na to maju iny nazor a vidia to inac ako dotycny dobrodinec co si da tu robotu a spise to...v konecnom vysledku stastny BFU (rozumej Bezny Franta Uzivatel) ze nasiel vysvetlenie pojmu ktoremu nerozumel natrafi na xx postov ktore pripomienkuju a vyvracaju to co predchvilou precital a dost zmeteny thread opusti...
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Ma napadla taka vec. Zozbierat z fora nejake tie posty a vidat to ako prirucka ku PC s nazvom pretaktovanie.sk. Z predaja by sa financoval tento web ... bla bla :wink:

Akoze dostal som uleteny napad co ? :lol: :D :)
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

no mozno je uleteny ale myslim ze by sa tym dost vyriesilo
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

No ano mohlo by to vychadzat ako rocenka. Kazdy rok nove aktualizovane vydanie k IT technologiam.
Používateľov profilový obrázok
wendigo5
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 248
Dátum registrácie: Pi 28. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa wendigo5 »

PETERPANs napísal:Ma napadla taka vec. Zozbierat z fora nejake tie posty a vidat to ako prirucka ku PC s nazvom pretaktovanie.sk. Z predaja by sa financoval tento web ... bla bla :wink:

Akoze dostal som uleteny napad co ? :lol: :D :)
A myslis, ze by sa ta rocenka, ako si to nazval, dobre predavala? :lol:
Milujeme tých ktorí nás odmietajú. A pre tých,ktorí si to nevážia odmietame tých, ktorí nás milujú
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

no poviem ze keby som JA videl knihu s nazvom PRETAKTOVANIE tak by som urcite kupil :)





.
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Aj ja. Nie predsa kazdy ma pripojenie k netu, alebo pozna tuto stranku.
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Aj ja by som si ju kupil keby to malo pomoct stranke vo financovani tak preco nie :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Risk je zisk a odvaznym stastie praje. Predpokladam ze 20 percent z registrovanych uzivatelov by mohlo mat zaujem, hlavne ak toto forum maju radi. Po case by to mohlo prerazit aj vyssie. To su ale len spekulacie, az realizacia by ukazala ci by bol tento napad prinosom.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)

Návrat na "Debata o všetkom"