Ukrajinske ceny?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

cimd alej ides na ukrajinu tym je to alcnejsie.co som ja pozeral ceny tak ak si uz tam a chodis castejsie tak sa oplati.ak tam ides raz za uhorsky rok tak ani moc nie....to kvoli zaruke.....ale oplati sa...ale zalezi kde kupujes...v centre ani moc nie....to treba vediet....no na take razie som chodil ked bolo casu teraz uz nie....ale tie zenskeeee:P) skoro tak pekne ako u nas....:P
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Pekne nepekne za ten A.I.D.S. to nestoji. Ukrajina je v tomto obore priekopnikom :wink: . Ja by som si to poriadne rozmyslel tam si nevazia ludsky zivot.

http://www.sibik.cz/Aids_Foto%20z%20vystavy.htm
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

no nepovedal som ze ich atm ides sukat...jasne ze ked sa na prvykrat vyspis tak rataj s tym ze je to slapka....ale zase to zbytocne endramatizuj never vsetkemu co pocujes....ja som tam bol 100x a vzdy bolo v pohode...akurat obcas na hranici....ale take reci ze aids na kazdom kroku...bud to mas 15rokov a kecas hluposti alebo v zivote si tam nebol. je tam aids ako vsade a viac rozsireny ako tu ale u nas sa o tom navyse aj menej rozprava....cize asi tak....avravel som o kockach nie o tom ze ich idem zaradom sukat...neboj ani ony nie su blbe....
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

s tymi holkami mozem len a len suhlasit...bol som tam 12 dni, bolo to v lete, a bolo sa naco pozerat...raz a darmo, slovanky su slovanky...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Chlapci, a ste si isty, ze sa drzite temy ? Ja si myslim, ze nie. Takze STOP OFFTOPIC. Thanks.

Návrat na "Debata o všetkom"