PRECO???je to tak..

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

......LEBO.....
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

gabriel napísal:......LEBO.....
To by ma vazne nenapadlo... nieco na tom bude, porozmyslam pri najblizsom pive :D
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Aspon mame temu na dalsie tri strany... :wink:
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
kacerko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: St 11. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: BRATISLAVA

Príspevok od používateľa kacerko »

ach jo hmmm tak som rozmyslal spravit studio overclock na tvorenie hier....hmmm keby sa tu zalozil daky casting ze kto ma ake skusenosti a napadi scenar atd zozbierali by sa sponzori ludia co dobre pracuju s compami ja na priklad chodim na konzervatorium a studujem herectvo a dost ma bavi aj rezia poznam dost ludi ktory by do tho sli ...co na to hovorite je to dost velka vyzva ale nie nemozna TAK SPOJME SVOJE RAMky do dualchannelu GRAFICKE do crossfire a SLi A NATRIME to amikom :o :o :o :o :o :o jasne neda sa to rychlo ale je to realne
MOTHERBOARD foxconn Intel celeron D 3.0 TAKT na 3.5 1GBRAMduall blitz a goodram GEforce 7300LE HDD160GB MAXTOR zdroj 400w NO NAME

SKLADAM compy TAKTUJEM CHODIM NA PRETAKTOVANIE ...teda som
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

kacerko napísal:ach jo hmmm tak som rozmyslal spravit studio overclock na tvorenie hier....hmmm keby sa tu zalozil daky casting ze kto ma ake skusenosti a napadi scenar atd zozbierali by sa sponzori ludia co dobre pracuju s compami ja na priklad chodim na konzervatorium a studujem herectvo a dost ma bavi aj rezia poznam dost ludi ktory by do tho sli ...co na to hovorite je to dost velka vyzva ale nie nemozna TAK SPOJME SVOJE RAMky do dualchannelu GRAFICKE do crossfire a SLi A NATRIME to amikom :o :o :o :o :o :o jasne neda sa to rychlo ale je to realne

nic v zlom, ale toto je len a len UTOPIA...
Používateľov profilový obrázok
kacerko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: St 11. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: BRATISLAVA

Príspevok od používateľa kacerko »

no toto nemam na ludoch rad ze hned povedia snivaj dalej ... a o vsetkom ako sa to neda VSETKO SA DA LEN TREBA CHCIET A IST ZA TYM a to nehovorim do vetra :E :E :E
MOTHERBOARD foxconn Intel celeron D 3.0 TAKT na 3.5 1GBRAMduall blitz a goodram GEforce 7300LE HDD160GB MAXTOR zdroj 400w NO NAME

SKLADAM compy TAKTUJEM CHODIM NA PRETAKTOVANIE ...teda som
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

kacerko napísal:ach jo hmmm tak som rozmyslal spravit studio overclock na tvorenie hier....hmmm keby sa tu zalozil daky casting ze kto ma ake skusenosti a napadi scenar atd zozbierali by sa sponzori ludia co dobre pracuju s compami ja na priklad chodim na konzervatorium a studujem herectvo a dost ma bavi aj rezia poznam dost ludi ktory by do tho sli ...co na to hovorite je to dost velka vyzva ale nie nemozna TAK SPOJME SVOJE RAMky do dualchannelu GRAFICKE do crossfire a SLi A NATRIME to amikom :o :o :o :o :o :o jasne neda sa to rychlo ale je to realne
otazka: nepil si nieco? nic v zlom ale hadam si zabudol na to podstatnejsie, vies programovat? mas grafikov? zvukarov? pokus sa aspon prerobit microsoftacke miny, ak sa ti to podari prejdi na solitaire, a za 10 rokov si budes moct nakodit vlastny tetris...





.
Používateľov profilový obrázok
kacerko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: St 11. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: BRATISLAVA

Príspevok od používateľa kacerko »

haloo ja nehovorim o sebe team vyvojarov nie je s jedneho cloveka je tam kopec ludi ktory ma na starosti daco ine a preto som povedal ze ked ma niekto skusenosti a je dobry NECH SA DO TOHO Da ja som len myslel seba ako nejakeho pomocneho rezisera alebo pomocneho autora pribehu CHAPES??
MOTHERBOARD foxconn Intel celeron D 3.0 TAKT na 3.5 1GBRAMduall blitz a goodram GEforce 7300LE HDD160GB MAXTOR zdroj 400w NO NAME

SKLADAM compy TAKTUJEM CHODIM NA PRETAKTOVANIE ...teda som
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

kacerko napísal:ach jo hmmm tak som rozmyslal spravit studio overclock na tvorenie hier....hmmm keby sa tu zalozil daky casting ze kto ma ake skusenosti a napadi scenar atd zozbierali by sa sponzori ludia co dobre pracuju s compami ja na priklad chodim na konzervatorium a studujem herectvo a dost ma bavi aj rezia poznam dost ludi ktory by do tho sli ...co na to hovorite je to dost velka vyzva ale nie nemozna TAK SPOJME SVOJE RAMky do dualchannelu GRAFICKE do crossfire a SLi A NATRIME to amikom :o :o :o :o :o :o jasne neda sa to rychlo ale je to realne
hej hej, este takych 5ludi a mozeme tvorit freeware hry v style supermario 2007 hardcore 2D ako dobrocinna organizacia

ak chces na tom nieco zarobit, musis byt lepsi ako studio co pracuje na Elveone... a kedze nemas ani jedineho grafika na ich urovni si rovno odpisany... to nevravim, ze ti nema kto zanimovat postavy... ba ani nakodit inventar...vlastne ti nema ani kto zaplatit engine od Epicu...

jj a najprv sa treba ucit zaklady... v prvom rade pisat..gramaticky co najspravnejsie... ked vies pisat, mozes sa ucit pocitat... ked vies ratat aj rovnice, prichadza do uvahy qbasic...

//teda pribeh mozes napisat, hru urobit prakticky moc nie... ak by to bol dobry pribeh, mozes ho snad aj predat :)))
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
kacerko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: St 11. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: BRATISLAVA

Príspevok od používateľa kacerko »

hmm skoda ze tich ludi co maju na svedomi elveon dobre poznam... :lol: :lol: :lol:
MOTHERBOARD foxconn Intel celeron D 3.0 TAKT na 3.5 1GBRAMduall blitz a goodram GEforce 7300LE HDD160GB MAXTOR zdroj 400w NO NAME

SKLADAM compy TAKTUJEM CHODIM NA PRETAKTOVANIE ...teda som
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Zeby fetak? :8O:

Ale co uz ved nech robi co chce :D, takym ludom sa vravieva rojkovia.

Prajem vela uspechov b tvojom napade ...

A tak ma napadlo ta hra Chaser nie je nahodou od slovakov? Neviem bolo to davnejsie uz si to tak nepametam :D.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Viac hier je od slovakov. Ked uz by si vsetko mal , ludi , vybavenie atd , jedno urcite mat nebudes a to dostatocny kapital , aby si nieco zacal. Ale klido pido snivaj dalej :whistle:
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Ale takym ludom je dobre, ... :D staci si len mysliet a uz mas vyssiu sancu dozit sa dochodku :D.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

na slovensku je to tak :D inak celkom mi unika zmysel tejto debaty a vobec celej temy....





.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

kacerko napísal:...
aj to boli?
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"