Ati shapire radeon 9500

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

njn sak sme sa zhodli ze ide o mech . chybu z posty , sak uvidime ako sa to vybavy dufam .
Pozajtra ideme testnut z uzivatelom menom MBG a uvidime co a ako .. dam vediet .
Používateľov profilový obrázok
svabster
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa svabster »

Inak ta redukcia sa dodava ku kazdej grafickej karte .... a je to otazka 100sk ..
Ale myslim ze nejaky tvoj kamarat to najde niekde doma sa valat ...
Používateľov profilový obrázok
holdo1337
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Št 04. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa holdo1337 »

fakt skus pls vseky moznosti jeden uzivatel tu mal dobry napad stym vystupom skus si od nejakeho kamosa pozicat a skusit to pozriet dost ma mrzi ze taketo nieco vzniklo ale zatial nevidim dvovod ti vracat peniaze ked som ti poslal funkcny hardware. rad by som pocul nazor moderatorov samozrejme aj podla toho by som konal.

keby uz doslo k tomu ze vraciam peniaze tak neviete ako by som si uplatnil to poistenie na poste? moznu mi to vobec uznat?
Apple MacBook Pro Intel Core 2 Duo P8600 2,40 GHz +8 GB DDR3+AirPort Extreme Wi-Fi 802.11n+SSD HDD Crucial MX200 250GB 2.5" SATA III 555MB/s. / 500MB/s.+ NVIDIA GeForce 320M+ DVD+/-RW + 23" LED Philips 231T1LSB/TV DVB-T
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

njn kupim si tu redukciu a uvidime . Co sa tej funkcnosti tyka tak mozno si posielal funkcny ale mne prisiel posraty a za to ja asi nemozem , sak sa volako dohodneme sme ludia nie opice. :!:
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

skusal si uz prehodit win? lebo v nich je kopec bordelu a pri prechode z nvidie na ati to roby strasnu neplechu, a naopak tiez. teraz som to iste ale z ati na nvidiu z lenivosti nevyhodil secky ovladace a prejavuje sa mi to obcas veeelmi podobne, skus ju dat este do povodneho stavu, nataktovat na vyrobne hodnoty, zamknut pipky a skus nejake schopnejsie ovladace
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nahadzoval som grafu na naformatovany disk.... pipky zamknute atd. skusane skoso secko mam nervi jak hovado ... dalsie napady?
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Skus opticky skontrolovat suciastky na karte...hlavne SMD. Ak je nejaka "vykrutena" alebo uvolnena, skus mikropajkou dopajkovat napevno.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tak do tohoto nejdem .... chcem tu kartu vratit ja som mal dostat 100% funkcnu grafu a nestalo sa tak , fyzicky do toho zasahovat nebudem a tomu SMD to neviem co to je.. :(
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

smd? Skur.ene Mala Dioda :-). do toho ti ani neodporucam, na to musis mat ine nacinie a byt iny profik, suciastky maju asi 2mm a toto este pajkovat ked to s normalnou lupou ani neni vidno.
skus este s ovladacmi sa pohrat a skus skontrolovat osadenie chladica, ci sa karta neprehrieva, si vravel ze je studena, to sa mne nezda, moja bol jak maly kotlik v kompe, je mozne ze ju prehrieva a chladic je zle osadeny
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

njn chladic som neskusal davat dole popripade skusim primercooler.... , stala sa mi zaujmava vec kabel co ide z monasa do GPU tak som so otocil naopak tj. to co islo do grafy som dal do monasa a naopak , a karta zatial ide... nechcem to zakriknut atd, dam vediet btw aj tak vzdy v ati tools dam test na artifakte je to <> . uvidime dam vediet
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

hmm sikovnik jedna si. hmm je mozne ze si si teraz nejak poskodil konektor. aj tak ten chladic nadalej trva.
OT: btw to mas v podpise chladic na cpu alebo na p;cu od tt?
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

OT: cpu preklep sa mi to nechcelo opravovat
No zatial so fici v poho uvidime...... nechapem ako sa to mohlo takouto banalitou nastartovat :!:

EDIT: Uz ma znova haluze kua :!:
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
holdo1337
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Št 04. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa holdo1337 »

tento screen co si dal toto podobne mi robilo ked som mal radeon 9600 od sapphire osadeny na doske s chipsetom VIA KT400. A problem som vyriesil tak ze som vymenil zdroj mal som mercury 300w dal som kamosov 300w noname s bedne na ktorom som isiel doteraz a slapalo to takze :?

skus prosim ta jednu vec : zozen tu redukciu a skus aby si mal monitor zapojeny cez redukciu na dvi a nacisto nainstaluj win SP1 a SP2 potom pusti omega drivers alebo stiahnem najnovsie z netu a nainstaluj ju v softmode = 9500 na 9700 ja som to takto mal vzdy a absolutny problem aj predosli majitel to mal takto a viem ze problem nebol skus sa s tym este takto pohrat dik
Apple MacBook Pro Intel Core 2 Duo P8600 2,40 GHz +8 GB DDR3+AirPort Extreme Wi-Fi 802.11n+SSD HDD Crucial MX200 250GB 2.5" SATA III 555MB/s. / 500MB/s.+ NVIDIA GeForce 320M+ DVD+/-RW + 23" LED Philips 231T1LSB/TV DVB-T
Používateľov profilový obrázok
holdo1337
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Št 04. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa holdo1337 »

rad by som poprosil moderatorov co si o tom myslia poslal som good kartu a karta je zrazu chybna chcem vediet ci mam vratit peniaze alebo mam ist napoly s peniazmi alebo ich nemam vratit vobec variant je vela a ja som z toho popravde dost zmateny...

neviete niekto ako je to s postou a nahradou poistneho? kartu som poistil a kedze viem ze som ju poslal dobru tak moznost je len ta ze ju pokazil adresat alebo sa nieco stalo pri prevoze dakujem za vyjdrenia
Apple MacBook Pro Intel Core 2 Duo P8600 2,40 GHz +8 GB DDR3+AirPort Extreme Wi-Fi 802.11n+SSD HDD Crucial MX200 250GB 2.5" SATA III 555MB/s. / 500MB/s.+ NVIDIA GeForce 320M+ DVD+/-RW + 23" LED Philips 231T1LSB/TV DVB-T
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

njn najlepsie by bolo co najskor poslat spat a mozno ti uznaju aj tu poistku , ako som napisal mal som dostat 100% funkcnu grafu a nestalo sa tak ..... nebolo povedane ze ide iba takto alebo inak .... proste... neviem .... sak sme ludia sa volako dohodneme... dufam ze sa to do nedele poriesi bo potom idem na intrak a tam net nemame atd.... :!: Podla mna 100% chyba posty bo ludom z fora verim a to si myslim neni moja chyba ze sa to do*rbalo postou ...

Skusene uz vsetko mozne diki vsetkym za rady ale nic nepomohlo .... mam ja smolu co uz tak cakam na vyjadrenie predavajuceho.
Este raz THX to all

Návrat na "Grafické karty"