Notebooky Acer

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa avixe »

odporucam HP Pavilion 6319eu
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

2 jararak - ale len take mensie nesla nahodit zvukova karta.....a nestalo sa mi to na jednom nootbooku ale na viacerych....

to iste sa stalo aj kamosovi co predava notase v EQ.....a myslim ze ked mi sam predajca poradi ze mam brat racej lenovo miesto hp koli tomu ze hp maju problemy s drivermi....tak neni o com...mozno som lama a robil som dace zle..ale robil som secko podal navodu z hp stranky
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

mozno mal nejaky konkretny model problem neviem. sesterka ma 6110, ja som mal 6125, kolega ma 7400 dalsi 7300 a vo firme mame asi 200x 7300. akurat ten kolega s tou 7300 sa stazoval ze mu to pada a podobne, ale my sme problemi nejake nezaznamenali. ale aj tak hp sa mi nelubi, to lenvo za 15t myslim ze dost vela muziky, konkretne model c200 je tam zeler 1,8ghz, 512ram, dvd napalka, 80gb disk, 15lcd, na zaciatok co viacej treba? snad len c2d ;D
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

vidis...fakt je stale vsetko len o tom ci chytis dobry kus:P
asi som vzdy chytil zle...

a neviem ja by som osobne v tejto dobre skor bral amd do mobilneho pc.
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

avixe napísal:odporucam HP Pavilion 6319eu
... v ziadnom pripade neodporucam
... spytaj sa tu ludi co s nimi denne robia ake su s nimi problemy
... TomBurner ako servisak a ja ako predajca, ruky prec od momentalneho radu pavilion !!!
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa avixe »

to vazne? co ja viem ja som predal 4 tieto konkretne paviliony a pacili sa mi
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

avixe napísal:to vazne? co ja viem ja som predal 4 tieto konkretne paviliony a pacili sa mi
... aj Alfa Romeo 156 je krasne auto
... a predsa akosi castejdie v servise nez je zdrave
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
Dominic
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Ut 09. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Dominic »

To je jedno, oba su ACER.


JUST F**K IT.
ACER.

Návrat na "Mobilné PC"