neon ...

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Nando
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 369
Dátum registrácie: So 26. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Tvrdošín

Príspevok od používateľa Nando »

No podla mna tie od sunbeamu uv katody dost svietia v noci mi v izbe vsetko biele v tme svieti! :P
AMD Ryzen 3700X + Kraken X62 MB: ASUS ROG STRIX X570-F GAMING RAM: Corsair 2x16GB 3200Mhz VGA: ASUS ROG STRIX 2080Ti SSD: Samsung 970PRO 512GB ZDROJ: Zalman Platinum 1000W CASE: PHANTEKS Enthoo Evolve čierna

AMD Athlon Barton 2500+@(235,7x11=2593) 4000+ +Thermaltake Tower 112 MB: ASUS A7N8X-E Deluxe (bios moded by Trats 1013)RAM: 1024mb 400mhz@471,5mhz Goodram VGA: ASUS 6800LE 300@420/700@918 + Zalman VF700alcu pipky otvorene na 16/6HDD: WD800 80gb ata100ZDROJ: Q-TEC PSU 650W Triple fanCDRW: LG GCE-8523B new firmware
free14
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa free14 »

Nando napísal:No podla mna tie od sunbeamu uv katody dost svietia v noci mi v izbe vsetko biele v tme svieti! :P
Ja som na tom podobne :))

Kupil som dve uvecka a svietia az az :))) rozmyslam ci jedno nezoberem z pc a podsvietim si s nim stol :)) viete tie vysuvacie dosky co su na klavesnice tak asi nad to si dam to uv :)))

mno a este sa cem spytat ze to je v postate jedno ake si dam kadody do pc ... ako moja predstava je ze tie co svietia ked sa zapina pc .. jedna je zelena a druha cervena (zvicajne) no tak ci tie mozem nahradit hocicim alebo si treba davat pozor na nieco ?? :DD
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

ja som to mal a som to vsetko z PC vyhadzal alebo povypinal, ono je to pekne prvy tyzden, potom sa nato neda pozerat. Presne ako v Malackach. (tam je kazdy Favorit podsvieteny a ma modre diody na kapote)

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
free14
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa free14 »

toman napísal:ja som to mal a som to vsetko z PC vyhadzal alebo povypinal, ono je to pekne prvy tyzden, potom sa nato neda pozerat. Presne ako v Malackach. (tam je kazdy Favorit podsvieteny a ma modre diody na kapote)

T. :wink:
Ako to je tvoja osobna vec :) jasne ze ked si to vsetko urobis naraz tak si to tak necenis ako ked sa s tym babres a setris si postune na kazdu jednu suciastku a podobne :))

Pozri ked uz to nebude vzbudzovat vo mne taky dojem ako ked som to dorobil tak si tam zacnem pridavat vecicky obmienat a tak a verim tomu ze sa mi to nezunuje :)
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

ja vm powjem, mne sa pacja vysvjetene pc, ale iba ak neni moje.. osobne planujem kupit malilinku bud zelenu, or cervenu 10cm katodu, ktorou v mojom bigtoweri podsvjetim predny panel,, kedze je otvaraci, a cast ktora sa neotvara je dierkovana,, ale tu katodu este obalim, aby to slabulinko a decentne svjetilo.. :wink: a to mi bude bohate stacit.. ako cez noc ma silne svetlo rusi,a taha to oci zbytocne..
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

No v Malackach som dlho nevidel nasvieteny favorit alebo skodovku, resp. favorit som tu uz dlho nevidel. Takze aby ste vedeli, neni vsetko treba hadzat na nas malacanov :x
Používateľov profilový obrázok
Woyta
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: So 25. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Hoøice

Príspevok od používateľa Woyta »

-TAMY- napísal:ja vm powjem, mne sa pacja vysvjetene pc, ale iba ak neni moje.. osobne planujem kupit malilinku bud zelenu, or cervenu 10cm katodu, ktorou v mojom bigtoweri podsvjetim predny panel,, kedze je otvaraci, a cast ktora sa neotvara je dierkovana,, ale tu katodu este obalim, aby to slabulinko a decentne svjetilo.. :wink: a to mi bude bohate stacit.. ako cez noc ma silne svetlo rusi,a taha to oci zbytocne..
Napoj invertor ne na 12v ale na linearni regulaci napeti treba pomoci lm317t. Moje katoda umi pracovat od 3V.
AMD Athlon 2000XP+@2600XP+ - Thourougbred 12*175MHz 1,7V, MB MSI KT4AV, 2X A-Data 256Mb/DDR400, HDD -Samsung SpinPoint 80Gb-7200ot-8Mb/cache-ATA133, Seagate Baracuda IV 40Gb-7200ot-2Mb/cache-ATA100, DVD +-R/RW HP dvd640i LightScribe rom16x +16x -8x rw4x, Cd-R-RW Aopen CDRW5232 52x32x52x, EQS Radeon 9550 128bit 128Mb/DDR DVI TV-out, Creative Sound Blaster Audigy @Audigy 2 ZS + Creative Inspire P5800, 19" Belinea 106060, MSI MEGA 520, Casemod: vyrezane diry pro vetraky, okno, zelena kotoda Sunbeam, homemade regulator vetraku, barva, molitan, gravir, atd. Moding in progress. 100%?
(http://www.pc-teritory.wz.cz/?page=pc/i ... =index.php)
POPIŠTE PODROBNÌ OKOLNOSTI, KTERÉ VEDLY K VAŠÍ SMRTI. V PØÍPADÌ POTØEBY NAKRESLETE OBRÁZEK.

Používateľov profilový obrázok
Tvixo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Tvixo »

free14 napísal:... ako moja predstava je ze tie co svietia ked sa zapina pc .. jedna je zelena a druha cervena (zvicajne) no tak ci tie mozem nahradit hocicim alebo si treba davat pozor na nieco ?? :DD
Ked myslis ledky na bedni, tak nad tym som uvazoval aj ja. Ale co som sa pytal, tak rozne farby idu na roznom napati. Som tam chcel dat modre. Ale tie idu na 3,6V a povodne okolo 2V (uz si presne nespomeniem) Na tych 2V sa modre ani nerozsvietia, resp. su veeelmi slabe, takze zalezi ake tam chces dat.
CPU: AMD XP-M 2400+ | MB: Abit AN7 | RAM: 2x512MB | VGA: MSI FX5900XT | HDD: Maxtor 200 GB
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

free14 napísal:... ako moja predstava je ze tie co svietia ked sa zapina pc .. jedna je zelena a druha cervena (zvicajne) no tak ci tie mozem nahradit hocicim alebo si treba davat pozor na nieco ?? :DD
alebo tam das optoclen :wink: , a ten ti uz pusti napetie, ake chces, ale iba na ledky...
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
needyx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut 17. Jan, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa needyx »

ja to riesim modrimi katodami a som spokojny mam dve a svieti mi na modro cela izba :D . Prosim ta nekupuj si ale nic zo sarku ved chod do agemu alebo ineho velkoskladu mas to lacnejsie ved samotny sark nakupuje v ageme. Inak Chces to mat UV? Ja nemam a ani mi netreba ale je to podla vkusu samozrejme.
Používateľov profilový obrázok
needyx
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut 17. Jan, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa needyx »

Jo a zo skusenosti ti Ledky nedoporucujem na katodu to nema teda pokial chces aby ti PC svietil jasne.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"