Najhorsi den v zivote

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
kemper18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Ne 26. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trstená, Bratislava- petržalka

Príspevok od používateľa kemper18 »

Neviem ci je to presne on, krstne skusim este zistit, zatial radsej nevolajte :wink:
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

hm to ti nezavidim teda-to takto sa bezne zije na orave?? :) neviem inak preco ste ho nestlkli ked ste boli dvaja, a inak nic si z toho nerob, semtam natrafis na takehoto podivina, to treba len prezret zivot ide dalej.. nabuduce ho nakop do riti
Používateľov profilový obrázok
Sheep221
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: St 30. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Slovensko

Príspevok od používateľa Sheep221 »

by som na tvojom to riesil pomstou nie cez policiu, ked som bol maly tak nejaky ujko po mne strielal z pusky tiez nejaky dement co mu asi zena nechcela dat mam taky pocit...
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

Mne sa tiez nieco podobne stalo ale nebolo to az take vazne...
Proste kamos ma rolu(kde ma hrach a este vselijake ovocne stromy), tak sme raz s chalanmi na jednom strome boli, zrali sme ceresne, uz sa stmievalo a robili sme dost velky hurhaj...a preto nas asi aj zacul kamosov dedo...(ktory tam blizko pri roly byva.), poznam ho len z videnia ale ako hovoril kamos je to dost nervak a nema ho moc rad...
Tak sme tak sedeli a zrazu na nas niekto zacne kricat do kok*tov atD, hneD sme zliezli a snazili sme sa zistit komu zase sibe, lenze sa uz zotmelo a mi sme nevideli...tak mne pomali zacali ist prec, pretoze jeho dedo utekal k nam(mimochodom kamos nevedel ze to je jeho deno), tak nas pekne dobiehal tak sme zrychlili v kroku...a z nicoho nic na nas zacal strielat...(neviem co to bolo, ale vzduchovka to nebola), tak sme pomali nahodili sprinty...ale kamos uz mal nieco v sebe a tak rychli bez bola prenho neznama, nato sa este potkol a tak sme mu museli pomahat co nas dost spomalilo...a on nas dobiehal...tak sme sa skovali za za kriky(sipkove). nevidel nas a tak po chvile odisiel...tak sme sa pobrali radsej do dediny cestou ktora ide akurat okolo kamosovho deda...jak sme isli okolo spominaneho domu tak si kamos spomenul ze si tam nechal bike a ze si skoci prenho...tak isiel hneD do brany (vsak zvonit nebude...)
tak sme isli vsetci do dvora o isiel za dedom donutra...lenze on nevedel ze dedo nieje doma a akurat sa vracia z roli z ktorej nas vyhnal...asi mu zase preplo a tentoraz sa pomali prikradal k nam samozrejme ze nas nepoznal(pretoze jeho vnuk, ho hladal vnutri...)...a tak tam vybehol a hneD na nas vytiahol pusku a zacali zase tie reci...ze na nas zavola flojdou a ze nikam neideme kym nedojdu...nato kamos vybehol z domu a zakrical NIKTO NIEJE DOMA. Jeho dedo si zneD myslel ze tam ideme kradnut a tak sa otocil a strelil, nastastie sa netrafil a hneD krical na dedo TO SOM JA...dedovi to trvalo kym ho spoznal ale potom uz bolo vsetko dobre...a ani sa nam neospravedlnil, nem hneD isiel donutra a brblal si pod nos nieco ako "fagani nevychovany atD.."

Nebolo to take vazne ako tvoje ale keby nas bol strelil tak by to inac dopadlo...
Na tvojom mieste by som si ocekoval kedy chodi domov a ci nechava auto pred dvorom, a rano by zazil sok na svojom auticku...
Na flojdov sa neobracaj, su s toho len problemy casto aj nevyriesene...
Používateľov profilový obrázok
kemper18
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Ne 26. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trstená, Bratislava- petržalka

Príspevok od používateľa kemper18 »

To nebolo az take vazne? Sak po Vas strielal! To sa mi zda to moje nic oproti tomu, i ked stym autom sa mohlo tiez hocco stat.
No ale je to teda riadne co sa tu deje.

A mozno ked nazbieram dost sebavedomia a komosov tak ho pojdem pozriet. Ale sa tam normalne bojim ist. Sa to dakomu nezda ze sa boji ale ked vam ide o zivot tak je to o inom.
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

No myslel som nebolo vazne ze som nebol na stanici atD...no ale stava sa vselico a su vselijaky pometenci...v tvojom pripade toho magora absolutne nechapem... :?
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

kemper normalne sa zoberte 4-5 chalani, pockajte si chlapa a natlacte mu do drzky kolko vam bude chutit. ale nech nie je opity, aby si pamatal za co to bolo...aha a odporucam mlatit gumenou hadicou po chrbte a rebrach. nevidno to a dobre to boli :wink:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
mUrEeC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: So 25. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa mUrEeC »

akoze k tomu prvemu panovi co vas chcl prejst autom..ja om trochu ina povaha, prisiel by som k nemu a fajne sa s nim pohral..Viem ze to nieje najlepsie riesenie, ale tak som iba cumel co si pisal ze urobil :8O: napis knihu dramaticku :D a mozno budes uspesny..a to iste aj ten 2 typek.Raz ked som isiel z kamosmi od starkej ( mam len 14, isel so mnou kamos 17 rocny) manik opity kracal za nami a do telefonu krical..bol znacne ozraty, tak sme si ho nefsimali..u nas je to pekny zapadakov v tej mojej dedinke, a ked sme boli tak ze bola len cesta, a nic, tak za nami dobehal a opytal sa kolko je hodin..som nemal hodinky so sebov ani nic, a tak som mu povedal ze neviem, nech sa pozrie na mobil..a on zacal skakt ze co si to dovolujem voci nemu, ze ja som na vojne nebol a ani nepojdem a take pic****y..akoze som nechapal, len som sa otocil a aj s kamosom sme isili dalej..a zrazu maniekto chytil, stocil so mnou (bol dost vysoky a silny) a dal mi taku facku ze akoze tyzden potom som ju citil..ten kamos posilowal tak mu taku nad**al, ze manik hadam teraz nosi protezu, a potom sme sli dalej.to uz osm bol pri bytovke kde byvam, a tam uz isiel na nejakom aute s nejakym manikom, ktory bol tiez podnapity, a zastavili a ten manik ma oflusal..akoze nechapem, ozraty, pixuje, a este mu nestacilo..tak to uz dozralo aj mna, ked sa rozbehli s autom (daka fabia) schytil som kamen co som mal pod nohov, a mrdol mu ho z celej sily o zadne svetlo..bolo pocut len buch a oni sli dalej..potom uz sa nevracali ani nic, ale odisli dade prec..ale som nechapal ze co akoze chchel dosiahnut kktk*..vsak som mu slusne povedal ze nemam hodinky, a on len tak ze drb:D na toto asi nezabudnem
CPU : AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+ (Barton, 2090.30 MHz, 512 KB L2) - MoBo : CANYON nVidia nForce 2 ULTRA 400 CN-7N0AL - RAM : V DaTa 256 MB DDR 400 MHz CL 2.5 - HDD : Hitachi 80 GB 7500 rpm 8 MB cache - WD 40 GB 7200 rpm - GPU : CANYON GeForce FX 5200 - PSU : Encer 300 W - OS : Windows XP Proffesional
SCHRANZ will NEVER DIE!!!

Návrat na "Debata o všetkom"