spomaleny windows - chyba disku??

Všetko o pevných diskoch, solid-state diskoch, optických mechanikách, USB diskoch...
Používateľov profilový obrázok
br4n0
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 599
Dátum registrácie: Ut 20. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava V

Príspevok od používateľa br4n0 »

Pri analyze podozrivych aktivit pomoze Process monitor.
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

No tak ozivujem to tu, lebo mam problem - asi pred dvoma dnami sa prejavili podobne priznaky, ako su tu opisane : disky mi neustale hrabu, pricom na pocitaci nic nerobim.
Aj keD PC necham zapnute 5 hodin, hrabu stale vkuse.
Nechal som to prebehnut nodom, nic nenaslo a v process manageri fakt neviem, ktory proces je podozrivy.

PLS Help
Používateľov profilový obrázok
ReZZ
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ne 27. Okt, 2002, 02:00
Bydlisko: Slovakia

Príspevok od používateľa ReZZ »

U mna to iste, nahodil som fresh install XP+SP2. Disk mam rozdeleny: C-system-20GB, D-games-150, E-backup-150 poinstaloval som gamesy na Dcko, samozrejme firewall, antivirus atd... defrag O&O - C-access, D-space ...

Vypnem vsetko nepotrebne (fw,anti...) bezi mi cca 10 procesov... Som cisto na ploche (siet odpojena) a vidim kua ze LEDka disku furt blika, pocujem sem-tam aj hrknutie disku... toto pozorujem aj ked hram nejaku hru napr. Zaklinac, Hellgate... som v menu (staticka scena a disk blika...) sem tam mi to aj sekne v hre co mi je divne pri 2GB RAMke... a mozno som uz paranoik :lol:

Nejake napady?

Nasiel som tu na fore:

-paneloch/system - obnovovanie systemu -> vypnut
-BOIS - disk na manual+LBA

skusim to...

zatial dik
iNTEL C2D E6400 2.13GHz || MSI P965 Platinum || A-DATA 2x1GB DDR2 800MHz || Hitachi 320GB SATA2 || EnerMAX 460W || Sapphire X1950XT 256MB DDR3 + ZALMAN VF900 Cu

Návrat na "Pevné disky, SSD, M.2, úložný priestor a mechaniky"