Neon blikaci podly hudby

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
2david2

Príspevok od používateľa 2david2 »

Marek napísal:Ja to mam doma spravene a funguje to bezchybne. Tu je moj navod.

Ledky blikaju lepsie, maju rychlejsiu odozvu ako neon a ked mas aj ledky aj neon tak trocha vidno rozdiel v tej odozve.


Zdravim ta pocuj osm si to presne urobil podla tvojho navodu ale mam stym jeden porblem ked to zapjim presne tak ako ma byt tak mi to iba svieti nic sa neda regilovat strimrami stele to len sviet vies mi poradi napisal som ti aj na icq
Používateľov profilový obrázok
sasuke
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 14. Feb, 2008, 14:00

Re: Neon blikaci podly hudby

Príspevok od používateľa sasuke »

_brano napísal:Minule som videl video ako ledky blikaju podla hudby a chcel by som to spravit s neonom ktory mam pod kompom ale neviem ako ??
Robili ste to dakto ???
Alebo hodte daky navod....
ja mam asi za 200,- sk regulator, da sa nastavit na blikanie, blikanie podla hudby, svietenie a vypnute, v TNTrade som to kupil, zapojis na klasicky 12V konektor, ako hdd a pripojis k invertoru, ci ako sa to vola, ta modra skrinka kam zapajas neony
Používateľov profilový obrázok
satelitik11
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Ut 20. Máj, 2008, 21:47
Bydlisko: Poprad okolie

Re: Neon blikaci podly hudby

Príspevok od používateľa satelitik11 »

sasuke napísal:
_brano napísal:Minule som videl video ako ledky blikaju podla hudby a chcel by som to spravit s neonom ktory mam pod kompom ale neviem ako ??
Robili ste to dakto ???
Alebo hodte daky navod....
ja mam asi za 200,- sk regulator, da sa nastavit na blikanie, blikanie podla hudby, svietenie a vypnute, v TNTrade som to kupil, zapojis na klasicky 12V konektor, ako hdd a pripojis k invertoru, ci ako sa to vola, ta modra skrinka kam zapajas neony
posli ten link diki a na to prve co ste tu spominali by neboli dobre tieto "neony" ? - Fluorescenční katodová lampa REVOLTEC

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"