ASUS M2A VM HDMI problem s CPU coolerom

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
korzar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št 13. Sep, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa korzar »

Pre Ochab:
Ahoj. Tiez mam M2A-VM - zostava viD podpis. Prve co som urobil bol upgrade biosu MB. Procesor je sice o nieco menej vykonny ako tvoj, ale moje teploty su hodne nizsie. MB je 30/33°c, procesor 29/38°C, HDD 28/31°C (pti 100% zatazi v Evereste). Na procesore je Arctic cooling freezer 64 PRO s PWM regulaciou otacok a ide asi na 1100ot, Dalsi 120mm fan fuka na chipset, spravil som mu plynulu regulaciu otacok s tranzistorom a tiez ide na asi 1100 ot. Ak by si si zohnal (predava sa) alebo spravil plynulu regulaciu ventilatorov, odpadne ti potreba instalovat rozne programy na regulaciu a tiez sa otacky daju okamzite prestavit podla potreby. Treti fan je pod HDD a je priamo na 5V. Cely pocitac je pri tych pomerne peknych teplotach tichy. Najviac je pocut fan zo zdroja, ale do toho nechcem zasahovat, je to len slabo pocut.
MB-ASUS M2A-VM, AMD Athlon64 X2 4600+ chladený Freezer 64 Pro, WD2500YS 250GB SATA2, 2GB Good Ram dual chanel, grafika na MB, DVD LG 4167, Fortron 400W PFC, CRT monitor AOC 19"

Návrat na "Základné dosky"