PayPal

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
skill3r
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Ut 20. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa skill3r »

myslim ze mBank je idealna volba. ja som s nimi maximalne spokojny, visa od nich my sla bez akychkolvek problemov pridat a verifikovat
Spoiler: ukázať
Intel Core I9 - 11900K chladený pomocou Noctua NH-D15S chromax.black//MSI MPG Z590 Gaming Carbon WIFI//2x 16GB DDR4 3600Mhz CL16 G.Skill TridentZ neo//SAMSUNG SSD 980 Pro 256GB M2 PCIe + Corsair BX500 2TB SSD pre data + Western Digital Red 3TB 5400RPM 64MB SATA III pre databackup//MSI GeForce RTX 4080 Super SUPRIM X 16G//PSU FSP Fortron Hydro Ti PRO 1000W//Creative Sound Blaster Z@Creative Inspire 5.1 5100//MSI MAG 322CQR
Používateľov profilový obrázok
morgun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 84
Dátum registrácie: Št 21. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa morgun »

Teraz by ma skor zaujimalo ake su poplatky. A aky paypal ucet by som mal mat, aby som platil co najmenej...
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

poplatky = 0
typ je len jeden

(maximalne upgradnut ale nic pre teba)
Používateľov profilový obrázok
Nesqwik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: So 04. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Nesqwik »

exsituju dva druhy
busines
a tusim personal sa to vola
ten druhy je bez popaltku resp ibej si pri reg. stiahne tusim 1.5 euro ako verifikaciu ale pri prvej pladbe ti to vratia
Používateľov profilový obrázok
Jarno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 158
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Jarno »

Teda najlepsie si urobit iny ucet kde je moznost paypal ako ten ucet kde mi chodi vyplata nie? :roll:
No a ked je bez poplatkov tak si tam mozem posielat penioaze a potom mi z toho budu strhavat ked si budem objednavat.. no ale zaujimalo by ma ze co ked mi nahodou strhnu viac? potom zasa opletacky do banky a tak nie???
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

nemaju dovod strhnut viac, ak sa to stane tak mozes napisat reklamacku a paypal ti zrusi platbu
Používateľov profilový obrázok
Jarno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 158
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Jarno »

beardie napísal:nemaju dovod strhnut viac, ak sa to stane tak mozes napisat reklamacku a paypal ti zrusi platbu
No to by sa mi nechcelo :lol:
Ale ajtak ten E-Bay je ajtak si myslim pre viac pokrocileho zdatnejsieho v AJ jazyku
Používateľov profilový obrázok
Nesqwik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: So 04. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa Nesqwik »

Jarno napísal:Teda najlepsie si urobit iny ucet kde je moznost paypal ako ten ucet kde mi chodi vyplata nie? :roll:
No a ked je bez poplatkov tak si tam mozem posielat penioaze a potom mi z toho budu strhavat ked si budem objednavat.. no ale zaujimalo by ma ze co ked mi nahodou strhnu viac? potom zasa opletacky do banky a tak nie???
musis si zistit ci si banka uctuje nieco pri prevode a uctu na ucet ak je ele. foromou a ak mas pladbu na pejpal tak vzdy vidis konecnu sumu aj postovnym a balnym
tu konecnu sumu treba potvrdit takze v bakne ti strhnu max tu sumu co mas zaplatit + popaltok(ale vo vacsine bank je to 0,-)

Návrat na "Debata o všetkom"