Aky bol Vas 1. prispevok ???

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

A2C napísal:Gratujem geniom mne robi problem aj XP po roku znovu urobit \:D/ proste to cez rok vzdy zabudnem a potom sa dlho skusam nato spomenut :wallbash: :D
PrispevokFórum: Operacne Systemy Zaslal: Po Jun 26, 2006 1:18 pm Predmet: Bravo! gratulujem!

a potom zopar posthuntingovych za ktore bolo ovocie :-D
GABO napísal: PrispevokZaslal: Pi Jun 30, 2006 11:26 pm Predmet:
Uzivatel A2C - pozastavene konto kvoli posthuntingu s cielom dostat sa do sekcie Bazar.
potom naprava a uz vsetko ako sa patri :lol:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AmOK »

AmOK napísal:Mam tieto ramky: HyperX PC 3200A/512, v tom zozname
niesu. Nedavno som musel z nich odlepit chladice, lebo boli tak shitne
prilepene (zle bol ten chladic zlozeny), ze sa teplom dole odliepali.
Tak som opisal nazov pouziteho chipu:
Infineon HYB25D256800CE-5
Neviem ci je lepsi, alebo horsi ako Samsungy a Windbondy, ktore
Kingston pouziva, ale zaujimalo by ma to, ak by niekto vedel. Stiahol som aj datasheet k tym Infineonom a sok CL-2,5/400. Ram sa pritom predavaju ako CL-2/400! Zeby OC uz od vyroby? :lol:
Pred tyzdnom som kupil stvrtu a...mam 3ks made in usa a 1ks china, kua! Tu som este neskumal, ale synovi v Nf2 v duali slape ok aj CL-2 3-3-6/400. Moje Infeony kupodivu CL-2 3-2-6 [1T]/420 v 754 soc. tiez. Prime95 vyse 24h ok. Myslim si, ze to CE-5 na konci, je podstatne, len neviem, ci je to dobre, alebo zle. Rad sa necham poucit, ak sa v tom niekto vyzna. Chcel by som im dat viac V, ale neviem ci tie Infeony su Hi-voltage. Ak toto patrilo do threadu ''napatie ram'', tak sory :SU:
noo, suche :red:
Používateľov profilový obrázok
darko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Pi 09. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa darko »

Zaslal: St Feb 07, 2007 4:17 am Predmet: Aky hosting ?

www.exohosting.sk

skvele osobne skusenosti :idea:
:red:
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

Hehe moj prvy prispevok bola reakcia na otazku:

Kupil som skrinku ktora ma na prednom panely namontovany LCD dislej (zeleno modry velmo pekny ) lenze hovno mi ukazuje.

OdpoveD:

skust si kupit novy

:D
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Caute ludkovia som tu novy a pocul som ze sa da pretaktovat kazda P4 pomocou programu...mam P4 2600MHZ 533FSB, a chcel by som vediet ako sa vola ten program na taktovanie a ze na kolko by som to mohol ...
Kazdy sme akosi zacinali, ale toto forum mi dalo za tie dva roky aj daky ten mesiac vela info ohladom IT :-)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1333
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

moj bol tento -

Príspevok od používateľa Fanthomass »

pretaktovanie karty Club 3D nVidia geforce 6600

--------------------------------------------------------------------------------

ahojte..kukal som tu v diskusii nejake info o tejto karte, no nejako sa mi nic nepodarilo najst..mal by som par otazok a nakolko som vlastnikom pc len nieco cez mesiac(amater) , nechytajte sa za hlavu kvoli tomu, co ma trapi... takze ja tuto kartu mam, dlho som sa ju snazil nataktovat, ale nejako som to cez tie kadejake programy nevedel...raz som zistil, ze ju mozem taktovat priamo v ovladaci od vyrobcu, takze povodnu taktovaciu frekvenciu jadra karty som zmenil z 300 mhz na 500 mhz a frekvenciu pamate zo 600 mhz na 691 mhz..zaujimalo by ma, ci tieto hodnoty niesu pre kartu nejako nebezpecne, bo ja sa v tom moc nevyznam..zlepsenie v hrach viditelne nastalo a tak by som si toto nastavenie rad ponechal, ak teda je relativne bezpecne...nepridaval som ani ventilatory, nerobil som ziadne vnutorne upravy, skratka len som ju pretaktoval..este tam mam polozku, ze NASTAVENIE standartneho 2D, alebo vykonneho 3D, co to v praxi znamena, ak niekto vie?inak mam nejaky program aj na zmenu taktovania procesora AMD Athlon64 3000+, mozem aj ten pretaktovat bez pridania akehokolvek ventilatora?sa mi zda, ze z 2.01 ghz sa to da zvysit az na 2.50 ghz...vopred dik za vsetky pohodove odpovede..


Takze toto bol moj prvy suhrn otazok na tomto fóre...:):) vela ludi mi tu vela veci od vtedy poradilo a este viac naucilo...:) zas vsak prisiel cas, poDakovat jednemu jednotlivcovi extra...:) a tym je uzivatel s nickom DEXTER, bo ten co si pri mojich otazkach ci tu, alebo na ICQ vytrpel, tak to asi nikto..hehe:) cize vDaka!! :bravo: Pamatne mi ostane najma hadanie sa do krvi z mojej strany, ze v catalystoch nie je ani za ten svet polozka Wait for vertical synchronizations... :lol: :lol: :wink:
CPU: Intel i7-13900K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000 CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)

Návrat na "Debata o všetkom"