PC vs Konzoly - koniec herneho PC??

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
NEx_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 515
Dátum registrácie: Ne 22. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Tornaľa

Príspevok od používateľa NEx_12 »

To sa ani neda porovnavat s pc sakra , to mozem porovnavat pc vs. HiFi veza kdo lepsie prehra CD .. omg . :D
Desktop:|Intel E5200 2.5@3.5 Ghz 1,31V|Noctua nh-u9b|Asus P5Q pro|
|Asus EAH4850 625@680 Mhz| A-data 2x2gb gamers edition 800@932 Mhz|
|WD 6400AAKS|Cooler Master M520w|Thermaltake M9|
Laptop:|Fujitsu-Siemens Amilo pi1536|

"92% of teens have moved onto rap.If you are part of the 8% that still listen to real music,copy and paste this into your signature"
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

for diablik: ale musis brat na vedomie PC nebolo priamo urcene na hranie hier...
Takze keD vyhodis viac ako 30 litrov von oknom za PC mas na vyber z niekolko desiatok moznosti co mozes na PC robit, takze konzola nieje drahsia a ani nema byt preco.
Používateľov profilový obrázok
slawo206
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 26. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Handlová

Príspevok od používateľa slawo206 »

ja konzolu ani vidiet nechcem... pc je pre mna to prave to spominane caro predbiehania sa vo vykonnosti hardwaru a moznost uprav... atd sak to pozname...
Gigabyte GA-M52L-S3 II AMD Athlon X2 4200+ Windsor (2,2ghz @ 2,9ghz) II ATI/AMD Sapphire HD3850 512Mb II KME 400W II 2x1Gb Kingston 800mhz CL5 II Arctic Cooling Freezer 64 pro PWM II LG H55L LS II Projekt WoodCase in progress
Nikrolino
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 468
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Nikrolino »

ale zas na gauci byt rozvaleny...... len supnut dvd a hrat... to je scool:
no ale neni casu na hry ani na pc....cize konzola nepripada v uvahu :wink:
Apple MacBook Retina | 5D2 | 35L | 85 | www.marekhambalek.com
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

este nezarabam tolko aby som mohol mat aj konzolu :D, priznam sa som zavislak, nemam cas na pc hry a nie este konzoly. ked som byval na podnajme domaci mal ps2 a stravil som zopar bezsennych noci za nou.

po predaji mojho prveho vykonneho kompu a po prejdeni na book som zacal riesit tuto dilemu. najvecsi problem bol v tom ze mi po pol roku krute zacal chybat ten svet bedne v ktorej sa mozes vrtat na 150x a stale ide nieco zlepsit/pokazit.

kazdy svet ma zopar legend na ps2 nehrat grand turismo je ako ruhat sa. takisto metal gear solid. a ze je dost pokracovani z tychto serii to isto.
xbox by som neriesil, stary urcite nie a novy, no neviem kamos ich opravoval a ked mi vravel tie cisla co tam chodia tak ma to preslo.
mozno by som si kupil wii, predsa len zahrat si tenis alebo zaplavat, aspon troska kondicky clovek chytne :D.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

jararak napísal:...
mozno by som si kupil wii, predsa len zahrat si tenis alebo zaplavat, aspon troska kondicky clovek chytne :D.
na wii sa hrat sam je nuda... nuda... nuda :) a hrat sa na wii ine ako sporty je nuda... hrozna :)
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

r1z1ko napísal:for diablik: ale musis brat na vedomie PC nebolo priamo urcene na hranie hier...
Takze keD vyhodis viac ako 30 litrov von oknom za PC mas na vyber z niekolko desiatok moznosti co mozes na PC robit, takze konzola nieje drahsia a ani nema byt preco.

nie nechapeme sa len som reagoval na to ze dat za PC viac ako 30 litrov je zbytocne :-)
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Split
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Split »

neymslim ze sa tie konzoly ujmu..ja osobne mam doma PS one ale uz ani neviem jak davno som sa na tom hral... este ked som PII 400 tak som bol furt za konzolou ale odkedy mam tento tak konzolu ani nepouzivam...proste ta grafika sa tomu nevyrovna..ale zase je fakt ze niektore hry ktore boli na PSX podla mna nezostarli az tak..napr. seria crash bandicoot
CPU:Sempron 2600+ 64bit Palermo, RAM:512 MB
Kingston, GPU:ASUS Radeon X550 256 MB RAM, MB: MSI K8N Neo3-F, DVD RW:LG GSA 4167-B, HDD:Hitachi 80GB,Maxtor 10GB Case:Mercury KM87 350W
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Dost interesantna ttema.. hmm ja som mal konzolu ( ak sa to da tak nazvat ) a bola to never ending SEGA s nenormalnym mnoztvom kazetiek a nenormalne graficky spracovane 8-bit hry :lol:

Konzoli nemusim ani si nikdy nijaku nekupim PC je moj zivot , konicek , vsetko.Konzola je o nicom :P Da sa v konzole zmenit CPU,GPU, pridat ram alebo dostat BSOD? Neda .. tak co :!:
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa Lithil »

no ja som tak nazoru 50 : 50 . ako tu niektory hovoria tak je nenahraditelne ked sa da pohrabat v PC ako hovori jararak nieco zlepsit/pokazit ale na druhej strane ako hovori nikrolino tak nema chybu vlozit cd/dvd a lahnut si s ovldacaom na gauc a cakat nez nabehne...ja keby som mal doma X-BOX 360 tak som u toho do rana do vecera :o to teras mam doma PS one a to uz neni take zabavne lebo vacsina hier sa nevyrovna ani staremu wolfensteinovi :D ...

verdikt: na PC si zachatovat na nete,na konzole sa vyblaznit
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... hranica medzi konzolou a PC sa pomalicky straca
... tazko povedat v ktorej generacii, ale urcite pride nakoniec k uplnemu splynutiu
... resp konzola poskytne vsetky funkcie PC
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Copy that :wink:
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Ak vyjde Grand Turismo na PC, tak uz nema zmysel kupovat konzolu :o
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Príspevok od používateľa Lithil »

josifek na tom nieco bude :o
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

Josifek napísal:Ak vyjde Grand Turismo na PC, tak uz nema zmysel kupovat konzolu :o
toho sa asi nedozijes ...
s pozdravom, crux.

Návrat na "Debata o všetkom"