Zaujimave video o tom co sa deje okolo nas

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa Muhyng »

escaton napísal:Zamyslajte sa kolko chcete, typ ludi, pre ktore su taketo veci urcene, nema na priebeh udalosti /politickych, hospodarskych, legislativnych/ ziadny vplyv. V spravny cas sa vzdy daju lahko ovplyvnit spravnymi luDmi.
Presne si to vystihol :) Dalej uz sem nebudem spamovat.
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa dexman »

ja si stale myslim, ze cim viac podobnych programov bude tym lepsie (samozrejme nemozu byt zalozene na fantazirovani). mozno to luDmi pohne a zacnu samostatne premyslat o tom co sa deje a tvorit si vlastne nazory namiesto bezducheho pritakavania k vyplodom z medii a pod.
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

Presne toto je ale takyto vyplod a fantazirovania tam mas tiez viac nez dost, keby to bolo serióznejsie tak by to bolo ok, ale zase by to nikto nesledoval, ze?
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

Svet okolo nas nieje taky aky ho vidime a len malo ludi vie aky je je v "skutocnosti"
co je to skutocnost ?? - to co vidime alebo pocujeme ??? takze co oko nevidi a ucho pocuje je pravda...???
co ak mame uz teraz pod kozou nejake biologicke chipy a vsetci sme len nejake pokusne kraliky ktore skumaju posledny ludia ktory su na takej urovni ze si to ani nevieme predstavit...
"co ak" co ak, co ak...co ak by stale stali dvojicky ??? co ak by egyptania nepostavily pyramidy, co ak by sa pevnina nerozdelila na kontinenty.
Proste tato debata by bolo urcite na dlho a mozno aj bude...
Napr. Hitler, jeden velky kuzelnik (dufam ze viete ako to myslim)
Tomuto svetu vladnu peniaze a ludia ktory aspon s casti pochopili "TO" ....a teraz nemam namysli nabozenstva, rasy, krajiny, prirodne vedy atD.
Taketo videa su len vyplody tych co sa na nich hraju...
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa dexman »

escaton napísal:Presne toto je ale takyto vyplod a fantazirovania tam mas tiez viac nez dost, keby to bolo serióznejsie tak by to bolo ok, ale zase by to nikto nesledoval, ze?
po pravde neviem co je za to program,1x som to teraz videl. ale myslim ze ani ja ani ty nie sme kvalifikovani povedat ci to je alebo nie je vyplod a nakolko si cucali z prstov a kolko vychadzalo z realnych podkladov a zdrojov.
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

CrakeN napísal:To satyr_ik: Video som nevidel, mozno si ho pozriem, ale neda mi reagovat.

Ako ta moze niekto donutit, aby si si nechal implantovat pod kozu cip? Zakladna listina prav a slobod, demokratia alebo sloboda volby ti nic nehovori? ano, cipy sa mozu implantovat podobne, ako su dnes vo svete tzv. "obojky" pre zlocincov alebo tych, ktorim bolo udelene domace vazenie, ale nie len tak hocikomu, komu si zmyslia. A chcel by som vidiet cloveka, ktoremu by sa to podarilo presadit.
To je sice pekne...ale ako som uz napisal, dnes obhajis vsetko... dame ludom cipy, budu nimi platit v obchodoch, hotovost sa uz bezne pouzivat nebude...to bude super pohodlne, aj dochodcov prestanu okradat kvoli stokorune... a budes mat stale na vyber a slobodu volby... nekupis si ani rohlik, alebo do toho pojdes
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

dexman napísal:po pravde neviem co je za to program,1x som to teraz videl. ale myslim ze ani ja ani ty nie sme kvalifikovani povedat ci to je alebo nie je vyplod a nakolko si cucali z prstov a kolko vychadzalo z realnych podkladov a zdrojov.
OMG veD si pozri zdroje co tam su, nejako casto sa tom objavuje "conspiracy", su tam autori, ktori pouzivaju pseudonymy a je tam aj Frankenstein. Odbornych a aktualnych prace je tam minimum.

Pr.:
"...v podstate na navrh pana xxx, loD s nazvom Lusitania bola umyselne poslana do vod, ktore kontrolovalo Nemecko... ...na L. nasledkom toho vybuchla i skladovana municia..."

- vybuchla i skladovana municia - ano USA zasobovali Dohodove mocnosti pocas 1. sv. v. /a velmi na tom zbohatli, nebudem vas nudit presnymi cislami/, bolo bezne, ze sa municia prevazala na ex-luxusnych parnikoch, Nemci tomu chceli samozrejme zabranit, tak lode torpedovali, bolo teda bezne, ze boli lode potapane, nebola to len Lusitania, po vyhlaseni neobmedzenej ponorkovej vojny ich bolo este viac
- to su fakty
- ale teraz sleduj ich pracu s faktami :
- otazka, co by sa stalo, keby N. potopili loD s americanmi = navrh na vyslanie L. do vod, kde lovili nem. ponorky :8O: , to cumim, akoby tam isla po prvy raz
- skratka jasne prekrucanie faktov vo svoj prospech /senzacia - obetovani amici, aby USA mali podporu verejnosti pre vstup do vojny, coho vsetkeho su este schopni ti mocni, co stoja za vsetkym, co sa vo svete deje?/
- pritom by stacilo napisat, ze USA vstupili do vojny hlavne z dovodu, aby si zabezpecili splacanie dlhov od dohodovych krajin, co by nebolo, ak by nahodou prehrali, ale to neznie tak bombasticky co, takze radsej vytiahneme zopar veci z kontextu, prekrutime par faktov a zaujimavo interpretujeme jeden rozhovor a mame clanok na titulku do blesku
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Povedzme si otvorene, kedy Americania nespravili sami zo seba hrdinov??? VeD aj lietadlo, ktore padlo v Pensylvanii (pri utoku na WTC 9/11/07), vraj spadlo vDaka tomu, ze cestujuci uskutocnili na palube prevrat a podarilo sa im zneskodnit "teroristov" (schvalne pisem v uvodzovkach, lebo nikto nevie, ci to naozaj boli teroristi alebo nie - ozaj, kto to vlastne dokaze? Nikto, ocity svedok ziadny, vysetrovacie spisy prisne tajne atD ...).

Ale uz sa to ubera inym smerom, ako by sa malo.
Používateľov profilový obrázok
Metiu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1008
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Prešov (17)

Príspevok od používateľa Metiu »

nuz , film sa este len chystam zhliadnut , nakolko hladam soft na prehravanie na pda s titulkami :red:
kamos mi uz o tom cosi porozpraval , to co spomina CrakeN je sice pravda , ale co AK :
- pravidelne ockovanie , dobre opodstatnene , moznost pichnut do tela cip .. realne ?
- taktiez na dsl.sk sa spominali nejake super extra supa biometricke pasy , co ak ho (nechtiac :lol: ) dam do mikrovlnky , ani to nebude viditelne , no pas bude zrazu falsovany ..

a mozno trepem sprostosti , no jedno je iste - nikto z nas , obycajnych ludi , nevie co sa deje "tam" v tych vyssich vrstvach ,vo vedeni statu .. velmoci ako amerika , rusko .. rusko sa svetu pochvalilo novou bombou , pochybujem ,ze nieco take boli schopni skonstruovat pre rokom-dvoma , co ak ju maju uz 20..alebo nebodaj 30 rokov a uz davno maju schovane dalsie prekvapenie ?

tak alebo onak , nikdy sa nedozvieme pravdu a iste je len to , ze v hrobe sa budeme obracat pod vplyvom roznych mikrovlnych ziareni ;)
NB : Fujitsu-Siemens D9500 C2D T5250 3GB 120GB X3100 15.4" @ Xubuntu
Other :
LG KU990 Viewty , Sandisk SANSA CLIP@Porta pro
Sien † slavy : 462 - Duron 800@1100@2v (spitfire) ; Athlon 1200@1864@2.3v (thunderbird) ; #1 Abit NF-7 rev. 2.0 CPU Vmod ~2.4v
Now : 462 - Duron 750@967@2.25v (spitfire) ; Duron 950@1457@2.33v (spitfire) ; Duron 1100@1470@2.21v (morgan) ; A1333 (thunderbird) ; A XP 1500+ 1333@1488@1.8v (palomino) ; EPOX 8K3A CPU Vmod ~2.33v ; #2 Abit NF7 rev.2.0 Vmod ~2.4v
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

OMG :8O: , tak som si pozrel Dalsich 5 min. a zistil som, ze to vlastne USA vyprovokovali Japonsko k utoku a medzitym niektore americke firmy podporovali Nemecko /zabudli na Ford a GM, nie?/ a to vsetko, lebo bankove kruhy USA /aj Roosvelt/ chceli vstupit do vojny.

Nejako to spolu nesedi, ze, tu je vidno, ako bola tato konstrukcia postavena nasilu, no co uz, nie je jedina. Takze rafinovanu konspiraciu s ucastou vsetkych mocenskych kruhov USA sa im nepodarilo dokazat, ale aspon z tychto veci vytazili dokaz o slabej moralnej dispozicii Bushovcov a celkovo financnych kruhov.

Radim - toto video berte s velkou rezervou a pouzite fakt jemne sitko.

OMG2 : Vietnam :? - som z toho mimo
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa dexman »

^^dost prekrucaju niektore fakty. ale keby usa tak velmi chcelo zostat neutralne tak by asi neposielalo municiu jednej strane nech by na tom akokolvek zarabali. nevravim ze tu loD poslali na smrt, ale mozno im potopenie lousitanie prislo vhod. verejna mienka sa obratila, vojenska masineria sa rozbehla z coho ti spravni ludia profitovali. treba sa na ten film pozerat triezvo ako na vsetko ostatne.
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

dexman napísal:ale keby usa tak velmi chcelo zostat neutralne tak by asi neposielalo municiu jednej strane nech by na tom akokolvek zarabali
Toto nemyslis vazne!?
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Vzdy ked amerika vstupila do vojny museli mat agenta provokatera.

Ja neverim ze sa mohla cela japonska flotila priblizit nepozorovane k zakladni US navy cez tichy ocean. Stejnak tam zhoreli len sunky z I. svetovej vojny aby sa nepovedalo.

A pochybujem ze dvojicky padl len tak rokou nakych terakov. Neprekvapilo by ma keby USA vymenili dvojicky za Irak a Afganistan odkial mozu napadat dalsie tzv. krajiny zla.

Je to len vec mojho nazoru, urcite mate tiez svoj. Kazda vojna je o spinavosti a biznise ... spravodliva vojna neexistuje.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
br4n0
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 599
Dátum registrácie: Ut 20. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava V

Príspevok od používateľa br4n0 »

Bez hodnotenia filmu prikladam odtajnene zaznamy (nie, tiez nechapem) o neuskutocnenej operacii Northwoods (kratsia cz verzia). Zavery nech si vyvodi kazdy sam...
Používateľov profilový obrázok
thimy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 772
Dátum registrácie: So 17. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA / ZM / Brno [27]

Príspevok od používateľa thimy »

Toto video som sem rozhodne nedaval preto, aby vznikly nejake nezhody a podobne. Len aby to bolo jasne, dal som ho sem len ako spravu, ake denne pocuvate a mozete im verit, alebo nemusite a zistit prave toto je zamer tohto threadu. Netvrdim, ze to video je bezvyhradna pravda, aj ked je to vcelku mozne. Kazdopadne zastavam nazor, ze si tuto dobu treba uzit kym sa este da a to to najlepsie co ponuka. Mozno najidealnejsia doba celej historie byt bohaty a uzivat si to "se vsim vsudy" :) . Takze hladat riesenie svetoveho spiknutia je strata casu a zivota.
Aj tak pravdepodobne umreme na nasledky globalneho oteplovania, takze vacsina so spominanych veci nas zas az tak trapit nemusi, chcel som vediet len vase nazory.
CPU: Intel i5 3570K + ZALMAN FX70, MB: ASUS P8Z77-V LE PLUS, RAM: 16GB (2x4GB + 2x4GB) DDR3 1600Mhz, VGA: MSI GTX770 2GB + Gigabyte GTX660 OC 2GB (GV-N660OC-2GD), SSD: Samsung 840 PRO 256GB + 128GB Crucial C400 , HDD: 2x 2TB WD20EARX, DVD-RW: ASUS DRW-24B1LT, CASE: CHIEFTEC WH-02B-B-OP, PSU: Enermax MODU87+ 500W, MONITOR: LCD HP LP2275w + 2x LG Flatron L2000CP, SOUND: Logitech Z-5500, KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard, MOUSE: Roccat KONE; (Odkaz)

Návrat na "Debata o všetkom"