OC Sutaz na slovensku presne ako v zahranici

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

A2C ... so mnou pocitaj... proste chcem byt s tebou v teame a budem sa ti snazit vsemozne pomoct.... takze ak hocico potrebujes ozvi sa . :!:
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Ja by som sa zucastnil nezavisle, ak samozrejme nemas v plane mi dat vopred BAN :wink: :lol:

BTW v OvercloKING sutazi som bol niekde na 3-4 mieste.
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Josifek napísal:Ja by som sa zucastnil nezavisle, ak samozrejme nemas v plane mi dat vopred BAN :wink: :lol:

BTW v OvercloKING sutazi som bol niekde na 3-4 mieste.
toto nebude moja sutaz takze si vitani :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

No este doplnim, ze ak sa nieco bude konat, tak tam asi pridem s niecim takymto:

http://omniserver.no-ip.org/duniek/POTS ... %232/5.JPG

http://omniserver.no-ip.org/duniek/POTS ... 0POT/2.jpg

Ak mi vsetko vyjde... takze by sa mohol konat aj nejaky prvy LN2 session
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Josifek napísal:No este doplnim, ze ak sa nieco bude konat, tak tam asi pridem s niecim takymto:

http://omniserver.no-ip.org/duniek/POTS ... %232/5.JPG

http://omniserver.no-ip.org/duniek/POTS ... 0POT/2.jpg

Ak mi vsetko vyjde... takze by sa mohol konat aj nejaky prvy LN2 session
je to sice pekne ale s tym nebudes chladit to bude uz len potom ako exhibicia
s Crakenom sme sa zhodly ze Vzduch max. voda tekuty dusik by bol na prvej sutazi moc :wink: to si nechame na neskor
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

No neviem ci mozem ale tiez by som sa rad zucastnil :wink:
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Je to hovadina, uz len z principu, ze Slovaci su narod taky, aky su...Aby ti prisli osobne niekam a terigali so sebou este aj pc, pokial tam nebude zradlo zdarma... nehrozi... okrem toho to mozes urobit akokolvek, pravidla stanovit akokolvek, mozes ich mat dokonale... ale pitchovat bude stale niekto, lebo sme na Slovensku
Ak nemas vela penazi, s nicim vo velkom nerataj... mohol by si to skusit cez slovenske IT magaziny premasirovat do ludi... a zaroven to poriadne vyuzit ako masaz mozgov na propagaciu pretaktovanie.sk, za co by ti Gabo mozno dodal chladice, ako ceny, za stotisicdvadsatdvakorunslovenskych

inak, siel by som do toho... ak na koniec zapalime nejaky zeleny cpu
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Scorp napísal:Je to hovadina, uz len z principu, ze Slovaci su narod taky, aky su...Aby ti prisli osobne niekam a terigali so sebou este aj pc, pokial tam nebude zradlo zdarma... nehrozi... okrem toho to mozes urobit akokolvek, pravidla stanovit akokolvek, mozes ich mat dokonale... ale pitchovat bude stale niekto, lebo sme na Slovensku
Ak nemas vela penazi, s nicim vo velkom nerataj... mohol by si to skusit cez slovenske IT magaziny premasirovat do ludi... a zaroven to poriadne vyuzit ako masaz mozgov na propagaciu pretaktovanie.sk, za co by ti Gabo mozno dodal chladice, ako ceny, za stotisicdvadsatdvakorunslovenskych

inak, siel by som do toho... ak na koniec zapalime nejaky zeleny cpu
Ach Scorp Scorp :lol:
Takto na pravu mieru planujeme to takto:
PC nebudu ich vlastne ale dostanu ich od sponzora, obcerstvenie (podla Scorpa zradlo) bude zadara vsak sme sportovci a platili si sportovci na nejakej akcii jedlo?
masirovat do ludi sa to bude, aj pretaktovanie.sk sa bude propagovat presne ako VR-Zone, Gaba budeme oslovovat keDze planujeme chladit vzduchom a on je oficialny distributor Noctua tak snaD sa nam to podari :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Pockaj...dostanem stroj, co mozem odpalit a este za to mozem dostat aj cenu?
Nerealne, ale idem :)))
Me like Pentium
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

Napad pekny, ale do istej miery utopisticke. Mal som tu cest uz par veci organizovat (ples, karneval, skolske akcie), ktore ani zDaleka neboli tak specificky zamerane ako toto a vyslo to len tak tak...Nie je to sranda, treba spravnych ludi...Chcelo by to velmi velke konexie, vela usilia a slubov a podobne aby sa to uskutocnilo, a aj tak nie je zarucene ci to vyjde...v kazdom pripade, rad by som sa zucastnil a ak by bolo ako, aj pomohol...
Používateľov profilový obrázok
Metiu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1008
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Prešov (17)

Príspevok od používateľa Metiu »

nuz , napad je to dobry , zaslinta nejeden kto si u co i len raz pretaktoval procesor v hodinkach ale ..

na to ,aby to bola cisto slovenska akcia sa podla mojho nazoru nenajdu sponzori , kazdemu sa to bude zdat male , zname tak pre zopar slovenskych nadsencov , mozno ceskych .. ak sa podari , klobuk dole , urcite sa tam stretneme ... ;)

ovela lepsie by na tom bola akcia zorganizovana pre strednu europu - velke masy ludi hladajuce pekne hostesky ,ktorych tela su chladene vyparmi ln2 z kominov quad-core procakov pretocenych na 30Ghz , ale .. bolo by to prilis velke , narocne , preto sa taketo akcie daju realne spravit len niekde kde je obrovske zazemie nadsencov , ludi ktori za to su schopni zaplatit neblahe peniaze a koniec koncov aj vyrobcov , ktorym sa to oplati ak maju vo svojom portfoliu co i len jednu overclockersku dosku ..

nic nieje nemozne , rad by som pomohol , no neviem ako , mame tu velkosklady , tie nevyrabaju , niesu teda schopne realne za "male" naklady zabezpecit 30 dosiek "svojej" znacky pre svoju propagaciu ... ako som uz pisal , na tchajwane sa pride do skladu kde je 10tis kusov dosiek , do furika sa vezme 50 a mame akciu so super reklamou na urovni
NB : Fujitsu-Siemens D9500 C2D T5250 3GB 120GB X3100 15.4" @ Xubuntu
Other :
LG KU990 Viewty , Sandisk SANSA CLIP@Porta pro
Sien † slavy : 462 - Duron 800@1100@2v (spitfire) ; Athlon 1200@1864@2.3v (thunderbird) ; #1 Abit NF-7 rev. 2.0 CPU Vmod ~2.4v
Now : 462 - Duron 750@967@2.25v (spitfire) ; Duron 950@1457@2.33v (spitfire) ; Duron 1100@1470@2.21v (morgan) ; A1333 (thunderbird) ; A XP 1500+ 1333@1488@1.8v (palomino) ; EPOX 8K3A CPU Vmod ~2.33v ; #2 Abit NF7 rev.2.0 Vmod ~2.4v
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Metiu napísal: na to ,aby to bola cisto slovenska akcia sa podla mojho nazoru nenajdu sponzori , kazdemu sa to bude zdat male , zname tak pre zopar slovenskych nadsencov , mozno ceskych .. ak sa podari , klobuk dole , urcite sa tam stretneme ... ;)

ovela lepsie by na tom bola akcia zorganizovana pre strednu europu

nic nieje nemozne , rad by som pomohol , no neviem ako ...
preto to nechceme cisto Slovensku akciu radi by sme tam videli aj ceske "Stars" z MaDarska, Polska (ty by mohly doniest Krowky :lol:) Rakuska, proste taku medzinarodnejsiu akciu
pomoct mozes tym ze to uz zacnes propagovat aj na inych serveroch kde si regnuty, cim viac ludi o tom bude hovorit tym viac sa to bude dostavat aj do usi sponzorov a nakoniec ich to napadne ze je ten pravy cas to zafinancovat :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Metiu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1008
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Prešov (17)

Príspevok od používateľa Metiu »

A2C napísal:..pomoct mozes tym ze to uz zacnes propagovat aj na inych serveroch kde si regnuty..
a dostali sme sa do jadra problemu , inde sa prilis nepohybujem :) nepodrujem konkurenciu
NB : Fujitsu-Siemens D9500 C2D T5250 3GB 120GB X3100 15.4" @ Xubuntu
Other :
LG KU990 Viewty , Sandisk SANSA CLIP@Porta pro
Sien † slavy : 462 - Duron 800@1100@2v (spitfire) ; Athlon 1200@1864@2.3v (thunderbird) ; #1 Abit NF-7 rev. 2.0 CPU Vmod ~2.4v
Now : 462 - Duron 750@967@2.25v (spitfire) ; Duron 950@1457@2.33v (spitfire) ; Duron 1100@1470@2.21v (morgan) ; A1333 (thunderbird) ; A XP 1500+ 1333@1488@1.8v (palomino) ; EPOX 8K3A CPU Vmod ~2.33v ; #2 Abit NF7 rev.2.0 Vmod ~2.4v
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Metiu napísal:
A2C napísal:..pomoct mozes tym ze to uz zacnes propagovat aj na inych serveroch kde si regnuty..
a dostali sme sa do jadra problemu , inde sa prilis nepohybujem :) nepodrujem konkurenciu
v pohode ale tu tiez niesi sam a urcite to citali viacery tak cim viac ludi sa do toho pusti tym to bude lepsie :wink:

//prosim, pouzivaj tie citacie s rozumom. killswitch
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Ludia, na nulty rocnik mate prilis velke oci..... vsetko sa zacina v malom, aby si sa vedel odrazit... radsej nieco mensieho charakteru, nie hned volat poliakov a pod...
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!

Návrat na "Debata o všetkom"