Aliancia na zachranu PC hier (PCGA) a vase nazory...

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Ivkopivko12tka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 31. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Záhorie - Gbely

Príspevok od používateľa Ivkopivko12tka »

S tym hernym suchom mate pravdu. Pamatam si obdobie 2001/02/03 kedy sa to len sypalo ako na beziacom pase ... za posledne obdobie mozem povedat ze ma chytil asi len Call of Duty 4 , Call of Juarez a Test Drive Unlimited ...

prave som sa zamyslal viac nad sebou nez nad hrami , vyvodzoval som si to tak ako to ze uz ma to skratka nebavi, ze uz mam ine priority a mozno ked sa mi tie hry vtedy zdali super a nemohol som sa odtrhnut dokym som to nedal do konca, tak uz ma to proste nebavi a ze je chyba vo mne, a az na zaklade toho threadu som si vyvodil zo to moze byt aj opacny problem

Uvital by som kludne nieco ako Mafiu 2, ta hra( Mafia ) ma vedela dostat, Call of Duty 5 nech je to dlhe aj 20 kampani a nie 3 po v priemere 5 misii , za to by si myslim platili aj ludia.

V poslednom case sa mi prave paci ten call of juarez a to aj koli dlzke , hram to uz nejaky ten vikend a podla navodu som tak v 3/4 a to uz je pre mna v porovnani s ostatnym celkom dlhy herny cas, tak sa mi to paci

co sa tyka tej organizacie, ak to dopomoze k hram na urovni, ktore budu dlhe a budu stat za to, tak je to velmi dobry krok

som po opici, tak dufam ze som sa v tom moc nezamotal. Mimochodom suhlasim s niektorymi nazormi tuna



:)
Používateľov profilový obrázok
bioworm
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 355
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Važec / LM

Príspevok od používateľa bioworm »

ak chce ta organizacia na zachranu hier urobit dojem, mala by znizit ceny vsetkych hier... potom by som mozno viac kupoval ako stahoval :lol:
BioPC
Spoiler: ukázať
MB: ASUS P5Q SE Plus CPU: Intel Core2Quad Q9550@+ AC Freezer 7 Pro RAM: A-DATA Vitesta 4x1GB 800MHz VGA: Gigabyte ATI R685OC 1GB HDD: Western Digital 500+640 16MB SATA2 PSU: Fortron BSII 500W Screen: LG Flatron W2753V 27" Sound: Logitech x530 + Logitech H600 Keyboard: Saitek Eclipse II Mouse: Logitech Cordless Click! Plus + RAZER Pro Solution Pro Pad Case: Thermaltake Xaser VI VG4000BWS
Laptop: Lenovo IdeaPad Y570
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

Herne sucho bolo davnejsie ale minuly rok urcite suchy nebol :wink:, no posudte sami:

Bioshock
Crysis
Call of Duty 4
Enemy Territory Quake Wars
Colin Mcrae DIRT
Gears of War
Command Conquer 3
GRAW 2
Company of Heroes: OF
Halo 2
HELLGATE London
Overlord
Kane and Lynch
Pro Evolution Soccer 08
Lost Planet
STALKER
Medal of Honor Airborne
Simcity spolecnost
NFS Pros street
Stranglehold
Supreme COmmander
Tomb Raider Anniversary
Test Drive Unlimited
Two Worlds
LOTR Online
Unreal Tournament 3
Half Life Episode two
Portal
Team Fortress 2
World in conflict
Timeshift
Zaklinac
Tabula rasa
WoW Burning Crusade


a to nas zrejme tento rok este cakaju pecky ako:
Mafia 2
GTA 4
Devil May Cry 4
Tomb Raider Underworld
Starcraft 2
C&C3 Kane's Wrath
Red Alert 3
STALKER Clear Sky
a mnoho dalsich, tak nech mi nikto nerozprava aka je PC mrtva herna platforma :wink: . Prave skusam nedavno vydanu RTS Universe at War a lepsiu strategiu som za posledny rok asi nehral. Samozrejme Warcraft III ale zostava zdaleka neprekonany :D
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

No podla mna sa PCckari nedockaju noveho GTA tento rok, ak vobec...

Ale aby som nebol OT: Ziadna z hier ktore som hral ma neoslovila natolko aby som si kupil origo, okrem Mafie, NFS 5 a GTA Vice City.
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

mali by sa
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Memnon »

MichiGen napísal:Herne sucho bolo davnejsie ale minuly rok urcite suchy nebol :wink:, no posudte sami:

Bioshock
Crysis
Call of Duty 4
Enemy Territory Quake Wars
Colin Mcrae DIRT
Gears of War
Command Conquer 3
GRAW 2
Company of Heroes: OF
Halo 2
HELLGATE London
Overlord
Kane and Lynch
Pro Evolution Soccer 08
Lost Planet
STALKER
Medal of Honor Airborne
Simcity spolecnost
NFS Pros street
Stranglehold
Supreme COmmander
Tomb Raider Anniversary
Test Drive Unlimited
Two Worlds
LOTR Online
Unreal Tournament 3
Half Life Episode two
Portal
Team Fortress 2
World in conflict
Timeshift
Zaklinac
Tabula rasa
WoW Burning Crusade
65% strielacky alebo polostrielacky dalsich dalsich zvysook su uz le viac ci menej podarene strategie,zavody , sporty a sem tam dake RPG kolem a kolem oslovilo ma len Two Worlds a Zaklinac inak tu nebolo cely rok nic (pre mna)
fakt ma uz zacina unavovat ze vsetko dobre (resident evil5,silent hill,...) vsetko to ide len na konzoly
tento rok sa tesim len na 4 hry Assassin´s Creed, Alone in the Dark, Mafia 2 a dufam ze aj FALLOUT 3.... dufam ze sa to este pocas roka zmeni a vyrobcovia si spomenu ze aj pri PCeckach sedia HRACI
Naposledy upravil/-a Memnon v So 23. Feb, 2008, 20:50, upravené celkom 1 krát.
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

Josifek napísal:No podla mna sa PCckari nedockaju noveho GTA tento rok, ak vobec...
TG.cz napísal:adne pøekvapeni, kdyz to takhle bylo minule napø. u San Andreas. Oproti nìmu si PCckaøi na "sve" GTA IV pockaji trochu kratsi dobu, jen zhruba pùlrok - konverze se dle naseho zjistìni aktualnì planuje na listopad 2008
:idea:
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Hehehe planuje, ja viem, a preto som napisal ze tohoto roku nie, ak vobec :lol:
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

Memnon napísal:65% strielacky alebo polostrielacky dalsich dalsich zvysook su uz le viac ci menej podarene strategie,zavody , sporty a sem tam dake RPG kolem a kolem oslovilo ma len Two Worlds a Zaklinac inak tu nebolo cely rok nic (pre mna)
fakt ma uz zacina unavovat ze vsetko dobre (resident evil5,silent hill,...) vsetko to ide len na konzoly
tento rok sa tesim len na 4 hry Assassin´s Creed, Alone in the Dark, Mafia 2 a dufam ze aj FALLOUT 3.... dufam ze sa to este pocas roka zmeni a vyrobcovia si spomenu ze aj pri PCeckach sedia HRACI
Konzolistom zasa chybaju tie nase strielacky :wink: , ktovie kedy vide STALKER na konzole :lol: . Zatial co exkluzivne konzolove tituly ako Gears of War, GTA 4, Mass Effect sa na PC v pripade Gears of War uz objavili a v pripade dalsich objavia. Je velmi pravdepodobne ze Resident Evil 5 alebo Dead Rising sa na PC tiez dockame, Capcom sa zacal aktivnejsie zapajat do tvorby hier pre PC platformu, viz Devil May Cry 4 ktory vide za par mesiacov, Resident Evil 4 alebo Lost Planet.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Tak ma vlastne napada, trochu som kàmil no. Nedal by som za hru roznu od Mafie 2 viac ako 1000SK, za mafiu pojde kolkokolvek :red:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"