MSI GX700PX - 098SK

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
enso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 16. Apr, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa enso »

kebyze je to tak lahke, tak sem nepisem. uz som pisal ze instalacia intel turbo memory (aj z cd aj z netu) mi nainstalovala iba akysi intel matrix storage console co suvisi s ovladanim sata raid diskov a co mi je na dve veci. ta ceska stranka v sebe nemala nic uzitocne, takze som zas na mrtvom bode. reklamacia?
Burgi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 29. Okt, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Burgi »

Sry, ja ti s tym neporadim... ale mohol by si napisat pls tvoje postrehy, ci je to dobra kupa atd... ako sa sprava v praxi?? lebo mam chut si ho kupit, tak rad citam o nom a chcem vediet co najviac :D . Vidim, ze mas mensi problem, skus napisat mail tam kde si ho kupil, abo zavolat nech ti poradia co robit :wink: inak fakt nwm...

/a taka malickost, ako ohodnotila Vista vykon tohto booku?? ak sa nemylil tak Vista hodnoti nejakym cislom vykon hardwaru.../
Používateľov profilový obrázok
enso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 16. Apr, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa enso »

no uz som skusal napisat do agemu, ale tam ma poslali doprec, ze je to flash pamat a ze ziadne drivre netreba instalovat, pricom na intel stranke su k tomu drivre k dispozicii, akurat mne sa nechcu nainstalovat.
inak ako notebook je to fajn, 4+1 repro robi svoje, skore 4,5, ale to ma nejako nezaujima... ja chcem svoj turbo memory :(
Burgi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Po 29. Okt, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Burgi »

a ako vies, ze ti nefunguje... co ked ide???

A displej je aky?? velmi sa leskne alebo to je v poho? a to rozlisenie (1680 x 1050) pomaha?
Používateľov profilový obrázok
enso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 16. Apr, 2008, 14:00

Príspevok od používateľa enso »

nejde. kamos ma tiez turbo memory, sice na asuse, ale jemu to ukazuje jeho pritomnost aj v device managerovi, aj drivre sa mu nainstalovali...

displej je v pohode, uplne jemny obraz
Používateľov profilový obrázok
Resulter
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Ut 21. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Povazska Bystrica

Príspevok od používateľa Resulter »

Zasadna otazka - mas tam vobec ten modul? Agem zvykne potit....Inac, cely Robson su zbytocne vyhodene prachy, efekt bliziaci sa nule
"If freedom is outlawed, only outlaws will have freedom."

CPU: Celeron D 2500@3100 MHz, PSU: Premier 300W, MB AsRock P4i45D+, RAM: 512MB PC 3200, VGA: GF4 MX 440 64MB 64bit, DVD-RW: LG GSA-4167B, HDD Maxtor 80GB 7200rpm
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa NuSuey »

radsej sa vyjadrim lebo uz niesom sam co doplatili na MSI ..

takze..

KOLEGA c.1 .. kupil MSI EX610 - pouzival, potom raz zapol a nejde.. hmm reklamaciu neuznali ze vraj nieco s elektrikou a zato si moze uzivatel :x wtf?

uz 4x dal znova a stale mu neuznali ..dementi

JA .. kupil som MSI EX610 v decembri .. po asi 3och tyzdnoch zacal hucat hlasnejsie ventilator.. tak o mesiac som ho dal reklamovat..

den pred valentinom mi na predajnu ich prisiel NOVY KUS .. (o den neskor a pytam prachy - kedze na 30ty den)

asi o mesiac a pol (albo dve) nato zacal tiez hucat ventilator.. no este som ho trosku potreboval, takze .. som ho mal troska dlhsie .. 21 aprila som ho dal reklamovat tiez

bombasticke..

KOLEGA c.2 .. cez minuly tyzden som sa ho pytal ze ci nezacalo uz aj jemu hucat ventilator - ze ake on ma stastie (on ho kupil asi v decembri - januari) a on mi hovori (mal ho so sebou v robote) ze asi pred par dnami zacalo aj u neho :roll:


clovek by nemal vstupid dvaraz do tej istej rieky.. ale bojim sa, ci nebudem dement a pokial mi vratia prachy ( ak vobec vratia prachy ) ja kupim dalsie MSIcko (ale doplatim a drahsie) ..

kazdopadne nemam s MSIckom zatial dobre skusenosti ako je vidno :)
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB

Návrat na "Mobilné PC"