ACER a NFS ProStreet

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Príspevok od používateľa blackbox »

to tonci20: :beee:


to Jararak: myslim, ze presne tak by to mohlo byt. a pravdepodobne aj s tym podtaktovanim. vzdy to spravi pri tom naplno rozbehnurom fan-e a trva to tak 2- 4 sek. dokym sa to znormalizuje. a takto sa mi grafika prehrieva iba pri tomto speede. pri crysis ani inej hre mi to nerobi, ale tam teplota grafiky a procakov nevystupi az na taku teplotu ako pri prostreet.. no a s tym acerom mas tiez pravdu, ale bol som cely hrrrrr do kupy noveho booku po tom co mi na starom odisie HDD, tak som kupil toto cudo.. mudri sa ucia na chybach druhych, hlupy na vlastnych.. hadam som par "mudrejsim" pomohol, aby acer nekupovali.. :(
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa Tonci20 »

tak osobne som sa s tym nestretol,ale ked vravite moze na tom daco byt :blind: REKLAMA AKO USITA NA :shit: ACER ale aspon co ja viem tak sa to deje len pri low-endoch a strednej triede...pri ferarri a lamborginy take problemi moc nie su..
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

ferary problemy nema, sam mam jeden v okoli a je to proste pila. naorzdiel od lamba co problemy ma (z pocutia) tiez prehrievanie.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Príspevok od používateľa blackbox »

na chladici(zalman 2000) co mam pod bookom (z ktoreho som dal spodny kryt dole kde je ram-ka a asi procak a grafika) som zakryl cca 60 % otvorov, pretoze "zbytocne (NE)chladia cast kde neni co chladit a tym padom prudi zo zvysnych "otvorenych" otvorov viac vzduchu (na CPU,GPU a RAM)a rychlejsie, cize to chladi o cosi lepsie (hmm, vedel by som vyrobit asi lepsi chladic, kebyze mam moznosti, resp. prostriedky a skusenosti, lebo teroreticky ho mam v hlave 8) ) ale este predtym som na tomto "super" notebooku, "super" znacky prehodil v rezime napajania rezim "vysky vykon" na "vyvazeny" a cuduj sa svete sekalo to menej :? :?: :? :?: :? dobre psycho.. tonci20 sa bude mozno zas smiat, ze co je to za blbost :roll: ale je to tak.. :!: aj keD nevravim, ze to celkom prestalo, ale seka to menej. fakt divne..

Návrat na "Mobilné PC"