Kam ma fukat fan

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Kam ma fukat fan

Príspevok od používateľa materik »

xbaroon napísal:no vam to fakt myslí

ja mam vyfuk vpredu... preco? lebo mam zadok compu pri stene...a teraz cez leto..aj vtychto horucavach,, si stena drzi dost nizku teplotu...a takze aj vzduch tesne pri stene bude mat nizku teplotu.. preto nafukujem zozadu..
ved urcite bude vdzuch chladnejsi tesne pri stene ako tych 50cm pred nou... nie? :-)
ako ja som tiez spekuloval s touto myslienkou aj som ju realizoval.... comp to pekne ochladilo len musim v kuse vetrat izbu,
je obratena oknami na severovychod a je najteplejsia v dome. Ale aspon v zime nemusim pustat radiator... :laugh:
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Kam ma fukat fan

Príspevok od používateľa alle »

ja mam takto zrobene, v predu mam intake pre grafu, na bocnici tiez intake,ten nasava studeny vzduch rovno na ramky a tiez aj dodava studeny vzduch pre cpu,a do zadu klasika outtake http://s1.directupload.net/file/d/1487/sxnqjg75_jpg.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
tiez je dobre ked si zrobis v pc prievan dostanes teply vzduch z pc rychlo von a studeny dnu

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"