SLOVANET - pokuta !!!

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Toman »

- fuu, zarucit ti to neviem ale co sa tu riesili problemi slovanetu tak som nadobudol pocit ze 1 navsteva na centrale sa rovna 10tim emailom ktore ajtak nikam nevedu...
- ja som mal prideleneho "osobneho managera"... vzdy som jednal len s nim (a s nikim inim) a nejak som vzdy cestu nasiel....
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Lenore
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 18:00

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Lenore »

a to akoto že si mal prideleného osobného manažera?? čo si bol nejaký VIP zákazník?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Snake »

Toman je VIP všade :D alebo do nich tolko "hustil" ze mu pridelili cloveka co sa mu bude osobne venovat. S tym dokazom to netusim (jednak ani nemaj pravo si nieco take od teba pytat).





.
Používateľov profilový obrázok
Lenore
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 18:00

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Lenore »

tak čo mám robiť? nechcem im dať ani korunu už len z princípu, nukaju nám teraz taký istý ako sme mali za 300, ale ja som už chcela konečne neobmedzený a rýchly:(:(


myslím že ked skončín Bc., dám si prihlášku na právo...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Snake »

http://www.digibooks.sk/files/slovanet.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.pretaktovanie.sk/modules.php ... ic&t=21035" onclick="window.open(this.href);return false;
toto ti odporucam precitat, s vypovedanim zmluvy tu mal problem aj jeden nas uzivatel, je to celkom slusne citanie, takze zistis na com si, co mozes...prajem prijemne citanie do noci, daj vediet ako ste pochodili ;)





.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8607
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa shiro »

Z ich pohladu je to zrusenie zmluvy ako zrusenie zmluvy. Akonahle od nich odides pred koncom viazanosti ( a nedas im o tom vediet vopred, ako pri tych 30 dnoch, ked si to vtedy mohla zrusit) tak uplatnuju pokutu dohodnutu v zmluve. Vsetko je to na dohode s nimi a na tom, co je v podmienkach zmluvy ktoru si podpisala. Takze vyskusaj, co ti povedia.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Toman »

Lenore napísal:a to akoto že si mal prideleného osobného manažera?? čo si bol nejaký VIP zákazník?
bol som "vecsi firemny" zakaznik
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Lenore
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 18:00

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Lenore »

snake a aspon tak v skratke, ako pochodil ten dotyčný??? lebo teraz sa už musím ísť učiť zajtra mám skúšku, nemám už čas čítať niečo iné.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Snake »

ja si to uz presne nepamatam, tam islo o to ze Slovanet nahodil Fair Use Policy bez akehokolvek upovedomenia jeho zakaznikov, takze tam slo primarne o to, preto chcelo mnoho ludi s nimi ukoncit zmluvu (rozumejme si v lehote viazanosti). z digibooks si pamatam akurat to ze dotycnemu ponukli prechod na iny program (samozrejme za vyssi mesacny poplatok). Vsak to mas cas precitat si hocikedy...





.
Používateľov profilový obrázok
Lenore
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 18:00

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Lenore »

no len 27. 6. končí tá zmluva tak zajtra by sa dalo možno ešte niečo podniknút

asi by bolo najlepšie tam zajtra ísť osobne ale neviem čo im treba povedať aby ich to zlomilo

stále nechápem tomu načo mi vyvolávali celý mesiac ako som sa rozhodla či si dáme nadalej slovanet, ked už vedeli že sa to už zrušiť nedá... :?
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Snake »

oni to automaticky predlzuju (chap jak keby si si v den ked si s nimi podpisovala zmluvu to podpises na 4 roky)





.
Používateľov profilový obrázok
Lenore
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 18:00

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Lenore »

ved to je demencia, zmluva bola na dobru určitú, to znamená že od toho dna mala byt neplatná.... to to slovo totiž znamená v slovenčine, ako môžu prekrúcať také slová, možno by som mala ísť za nejakým jazykovedcom nech mi vysvetlí čo to slovo znamená
Používateľov profilový obrázok
Lenore
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 18:00

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Lenore »

a čo keby sme zrušili pevnú linkku????


prosíííííííííím, ja už nechcem mať tento net, a ak nám ho nezrušia moj tatko ho znovu dá, aby nemusel platiť tú pokutu :smutny: :smutny:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Snake »

tak hej bola uzavreta na dobu urcitu, ale je tam dodane ze sa predlzuje zase na dobu urcitu. ja na tvojom mieste (keby ste sa nedohodli) by som bud dal tu pokutu (neviem kolko platis teraz za net, ze keby si zaplatila tych 5tis ci by ta to este nevyslo lacnejsie) aleob prehodil na najmensi program a objednal si net od niekoho ineho (a popr. ked byvas v panelaku ho "predavat" susedom a podobne).





.
Používateľov profilový obrázok
Lenore
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 18:00

Re: SLOVANET - pokuta !!!

Príspevok od používateľa Lenore »

vychádza to asi tak že tá pokuta sú tie platby ktoré by sme normálne platili dalšie dva roky... a moj oco radšej dá ten net od slovanetu aby neplatil nič navyše, jemu je to jedno aký bude net, on si pozerá len maily, prípadne nejaké noviny, počasie na iné ho nevyužíva

napadlo ma, že sme si už objednali net u orange a že keby som im povedala že si ho dať nemôžme lebo slovanet nás takto okašlal, že by niečo urobili oni, aby dostali zákazníka, ale kvôli jednému by asi nič neurobili....

Návrat na "Debata o všetkom"