utiahne mi to zdroj?

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: utiahne mi to zdroj?

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ondro1 napísal:Takze som sa poinformoval, ten zdroj vyraba Rexpower a je to model PZD-500, v obchode je tuto za 1500Sk
http://www.progamingshop.sk/zdroj-kme-p ... 35713.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ano, s GABOM sme zistili ze v tom je ten zdroj uz ked som ti pisal prve odpovede. GABO ma aj skusenost s tym zdrojom, nie prave najlepsiu. Naozaj, znaciek KME a Eurocase sa vyvaruj.

Silna trojka zdrojov su : Corsair, Seasonic, Enermax. Za nimi su menej znamy vyrobcovia, ktory nevyrabaju az tak spickove zdroje (ale stale este nie tie vybuchujuce), ako napr. Antec, Coolermaster, PC Power & Cooling, Fortron atd.

A potom tu mame odpad typu KME, Eurocase, ktore by som do PC nedal ani keby mi ho dali zadarmo, svoje komponenty si cenim na viac aby mi ich odstrelil stroj, ktory nestoji ani za deravy gros.
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: utiahne mi to zdroj?

Príspevok od používateľa Ondro1 »

r1z1ko napísal:Ti ako čo stále špekuluješ...vybera´š si iba sračkové zdroje ktoré ti to na 100% neutiahnu tak čo stále riešiš...
Chalani ti vybrali uplne super zdroje a ti stále nad niečim maturuješ...proste keď nemáš na 800W prachy tak si kúp aspoň 500W....a pochybujem že keď ti nedajú 4tis na zdroj tak ti dajú na 4870 CF.
Ty debil, nenadavaj a poriadne citaj, ja ten zdroj mam teraz a predtym som ho kupil spolu so skrinkou, kupovat budem az na vianoce, lebo teraz nemam prachy, ale ja sa bojim, ci ked je na tom to napisane, co tam napisane je, ci neni pretazeny, ci vydrzi do vianoc a ci nebuchne a nevezme mi to aj novu dosku.. :rifle:
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: utiahne mi to zdroj?

Príspevok od používateľa r1z1ko »

(Ale ja som nereagoval na tvoj posledný príspevok zlato.)
Áno najjednoduchšia odpoveď....ja som debil a ti sa do všetkého rozumieš a ak ti už poradíme akokoľvek tak si aj tak kúpiš najsračkovejší zdroj čo sa dá, potom vyžobreš od mami ešte ďalšie peniaze a kúpiš si 4870...a budeš len dúfať že ti to pôjde...

Možno o 5 rokov keď už budeš mať možno 18 tak snáď budeš mať viac rozumu....ale to už ja nezmením...

Ps: a len podotýkam že som debil lebo som ti chcel pomôcť a strácal svoj volný čas.
CPU: Intel E8200 @3.2Ghz/1.1V - Freezer 7Pro «|» MB: ASUS P5K SE «|» VGA: GB 4850 «|» HDD: M4 64GB, SAMSUNG F1 1TB «|» RAM: OCZ 2x1GB 800Mhz Special Ops Edition+ 2x1GB red A-DATA «|» Mechanika: 1, NEC DVD-RW ND-3540A 2, SAMSUNG DVD-RW SH-S203P «|» Mouse: Logitech MX518 «|» Monitor: Benq G2222HDL «|» Headphone: Sennheiser eH 250
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: utiahne mi to zdroj?

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Prepac ospravedlnujem sa, debil som ja, ja som si nevsimol, ze ty si to prvykrat od zaciatku nenadaval, ze to bol niekto iny. :red: je mi to trapne, ospravedlnujem sa :notme:

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"