Kupa NTB - poradte pls

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
LordAmarth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Št 14. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizanske

Re: Kupa NTB - poradte pls

Príspevok od používateľa LordAmarth »

Ved jasne HP Dell atd. su overene znacky...ale HP maju do ceny 25tis GF8400 a ta je od GF8600 uplne ina (pozeral som testy a benche)
takze to mam 50:50 :laugh: bud si vyberiem kvalitu...alebo vykon ...oboje do 25tis asi nie co...
Používateľov profilový obrázok
Patko19
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 959
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: prievidza

Re: Kupa NTB - poradte pls

Príspevok od používateľa Patko19 »

ja by som skusil
http://www.notebooksbilliger.de/product ... lo_pi_3540" onclick="window.open(this.href);return false;
alebo
http://www.notebooksbilliger.de/product ... festplatte" onclick="window.open(this.href);return false;

to by si sa teoreticky aj zmestil
vsetko mi je jedno
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Kupa NTB - poradte pls

Príspevok od používateľa Snake »

LordAmarth napísal:
faugusztin napísal:S MSI mame poniektory neblahe skusenosti, takze ohladne toho nebudem polemizovat. Ale pri nasej mentalite je asi prehnane ocakavanie, ze si k tomu dokupi legalny OS alebo ze si tam nainstaluje Linux...
Tak nech vyjadri niekto svoje skusenosti s MSI notebookmi nech viem naco sa mam pripravit keby som si ho nahodou kupil??? :-D
znamy ho ma, najprv mu praskli panty, potom prasklina do stredu displeja na sasiach (tam kde je to logo MSI) rozpredal ho na suciastky, citujem ho: "Tieto taiwanske sra.ky nikdy viac!"

Tolko skusenost s MSI :)





.
Používateľov profilový obrázok
blackbox
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 388
Dátum registrácie: Št 27. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: London

Re: Kupa NTB - poradte pls

Príspevok od používateľa blackbox »

Snake napísal:
LordAmarth napísal:
faugusztin napísal:S MSI mame poniektory neblahe skusenosti, takze ohladne toho nebudem polemizovat. Ale pri nasej mentalite je asi prehnane ocakavanie, ze si k tomu dokupi legalny OS alebo ze si tam nainstaluje Linux...
Tak nech vyjadri niekto svoje skusenosti s MSI notebookmi nech viem naco sa mam pripravit keby som si ho nahodou kupil??? :-D
znamy ho ma, najprv mu praskli panty, potom prasklina do stredu displeja na sasiach (tam kde je to logo MSI) rozpredal ho na suciastky, citujem ho: "Tieto taiwanske sra.ky nikdy viac!"

Tolko skusenost s MSI :)

a potom, že acer je na ch.ja.. :D
:::Acer Aspire 5520G::: AMD Turion 64 x2 TL-60(2,0 Ghz, 2 x 512 KB L2 cache):::Up to 1280MB NVIDIA GeForce 8600M GS TurboCache :::2GB DDR2:::15,4 WXGA Acer CrystalBrite LCD:::250GB HDD:::Windows Vista Home Premium SP1:::
Používateľov profilový obrázok
LordAmarth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: Št 14. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizanske

Re: Kupa NTB - poradte pls

Príspevok od používateľa LordAmarth »

hahaha co ?...tak to je moc... co stym robil ? :laugh:
Stlacil samodestruckne tlacidlo ?

Návrat na "Mobilné PC"