Koss reklamacia

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Koss reklamacia

Príspevok od používateľa jaffar »

charonme napísal:
jaffar napísal:neviem či je to zrovna drahý platený servis za skoro nové slúchadlá...
Ano, je pravda ze ich casto vymenia cele, za tu cenu je to asi aj primerane, ale stale je to len plateny pozarucny servis. Ale ak by slo len o vymenu kabliku a nic ine tak to je drahe.
Robil som to LEN kvôli výmene kábla, zbytok spravili sami... Tak neviem, Kossy som kupoval len kvôli tomu servisu, vedel by som si predstaviť aj kvalitnejšie slúchadlá.
A samozrejme, že to je platený servis, lenže doniesť povedzme Beyerdynamicy zlomené napoly s urvaným káblom, tak oprava za 4 kilá asi nebude ;)
Používateľov profilový obrázok
charonme
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 376
Dátum registrácie: Po 16. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: bratislava 2

Re: Koss reklamacia

Príspevok od používateľa charonme »

jaffar napísal:Beyerdynamicy zlomené napoly s urvaným káblom, tak oprava za 4 kilá asi nebude ;)
asi by som to porovnaval relativne k povodnej cene sluchatok. Sice neviem ci tych 400 skk za servis s vymenou prakticky vsetkeho plati aj na najdrahsie koss sluchatka, ale v pripade porta pro je 400sk viac ako polovica povodnej USA ceny.
Zdroj: PicoPSU-120-WI-25
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: Koss reklamacia

Príspevok od používateľa jaffar »

charonme napísal:
jaffar napísal:Beyerdynamicy zlomené napoly s urvaným káblom, tak oprava za 4 kilá asi nebude ;)
asi by som to porovnaval relativne k povodnej cene sluchatok. Sice neviem ci tych 400 skk za servis s vymenou prakticky vsetkeho plati aj na najdrahsie koss sluchatka, ale v pripade porta pro je 400sk viac ako polovica povodnej USA ceny.
Ehm, prečo kriste USA ceny? Sme snáď na Slovensku. Najlacnejšie porty stoja +/- 1200 korún, servis na ne je práve tých 400. Príde ti za generálku 1/3 ceny priveľa?
A afaik je cena rovnaká pri všetkých Kossoch. Jasné, že štuple za 4 kilá nemá význam takto opravovať, ale drahšie prečo nie. Stále to vyjde menej než nové.

Návrat na "Debata o všetkom"