zosmiesnovanie uzivatelov

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa faugusztin »

lacikaboss napísal:ZoranICS ma v podpise peknu citaciu od pEpinko:
pEpinko napísal:OT: Na gramatiku upozornuju iba ti, ktorym uz dosli hodnotnejsie argumenty. (ale pobavil som da dobre)
Na gramatiku upozornuju ti, ktory by ti mozno pomohli, ale po piatej hrubke v stvrtom slove prvej vety uz nemaju nervy na precitanie celeho prispevku. A ked niekto uplne zamerne ignoruje interpunkciu, tak to uz potom ani neratam ako prispevok ale iba ako zhluk pismien na ktory sa da reagovat iba upozornenim na gramatiku.

Chyby v gramatike prepacim iba ak este studujes prvy stupen zakladnej skoly. Ak je niekto starsi a napriek tomu je schopny pisat nespisovne (nehovorim o obcasnych preklepoch, ale u neustalych chybach), tak nie je hoden toho, aby som mu odpovedal inac ako poukazanim na gramatiku.

Gramatika tu nie je na buzeraciu ludi, ale na to, aby sme si porozumeli a nemuseli lustit 10 minut 5 riadkovy text bez interpunkcie, s preklepmi a nespravnym i/y.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa jaffar »

lacikaboss napísal:
ňo ani nefiete jak sa sňo fajnee pise xDD,,ňo je plostee skwele sworenie kere mooc loooooooobim xD,,heh miwasik moj kasnyy!!...newymenim ta zanic,,,xD posielam kissinku cmuQQQ
zdroj: pokec.sk :hysterical:
S prepáčením, toto nie je už o gramatických chybách, ale o (admini prepáčia) čistom kokotizme. Ale ich to časom prejde. A keď nie, tak pri tom kopaní kanálov, kam ich jedine vezmú so životopisom napísaným takto, to bude aj tak úplne jedno. :)
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa lacika »

Ja sa snazim pisat bez chyb, ale za ne moze ten skriatok :D co mi to vzdy beha...
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa PatrikL »

inak k tým kecom na pokeci - http://www.youngstyle.cz/wypatlator" onclick="window.open(this.href);return false;
edit: plus napr. http://moje.libimseti.cz/MikZ/wypatlator.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa crux2005 »

lacikaboss napísal:Mne sa tiez nechce lustit take veci ako si napisal ty alebo aj take nieco..
ňo ani nefiete jak sa sňo fajnee pise xDD,,ňo je plostee skwele sworenie kere mooc loooooooobim xD,,heh miwasik moj kasnyy!!...newymenim ta zanic,,,xD posielam kissinku cmuQQQ
zdroj: pokec.sk :hysterical:
:crazy: :eek:

tak to je naozaj, "brutálne" ...
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa lacika »

PatrikL napísal:inak k tým kecom na pokeci - http://www.youngstyle.cz/wypatlator" onclick="window.open(this.href);return false;
edit: plus napr. http://moje.libimseti.cz/MikZ/wypatlator.html" onclick="window.open(this.href);return false;

chcelo by to translator z wypatlaneho na normalny xD to by sa mi viac siklo..
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa PatrikL »

http://74.125.39.104/search?q=cache:xHw ... ient=opera" onclick="window.open(this.href);return false;
neviem či to je aj inde :cry:
ale stačí si uložiť html súbor :-)
Používateľov profilový obrázok
socket
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: Ne 04. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Hlohovec.

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa socket »

:-) milujem Scorpa :P
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa materik »

Najlepsie na tom je, ze aj ked niekto dostane sprda (o ktorom si mysli, ze je to zosmiesnenie) tak sa zmeta ale nic so sebou nespravi.
Ja som tu tiez par sprdov dostal a co mam odist z fora a nadavat na adminov? Beriem to ako poucenie, sak aj tak pomaly nikto nevie ako vyzeram tak sa nemam pred kym hambit.
S prepáčením, toto nie je už o gramatických chybách, ale o (admini prepáčia) čistom kokotizme. Ale ich to časom prejde. A keď nie, tak pri tom kopaní kanálov, kam ich jedine vezmú so životopisom napísaným takto, to bude aj tak úplne jedno. :)
Chlape, mne raz tak prisla objednavka v takom style napisana... a ked som zakazku s chlapcom riesil cez ICQ musel som volat mladsiu segru aby mi to prekladala....
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa beardie »

tak s takym clovekom by som sa teda ja ozaj nebavil, bud vie pisat ako clovek alebo nech ide do p...rec
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: zosmiesnovanie uzivatelov

Príspevok od používateľa materik »

beardie napísal:tak s takym clovekom by som sa teda ja ozaj nebavil, bud vie pisat ako clovek alebo nech ide do p...rec
tak to budem riesit ked bude firma rozbehnuta.... teraz kazda koruna, aj od tupca, bodne :D

Návrat na "Debata o všetkom"