Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa allshe »

keby ste tak hrali ferovo a negooglili. to ste az taki sprosti alebo co? ved su to primitivne otazky a kazdy kto pouziva aspon trosku vistu (ale aj rozum a iny OS), tak vie o co ide.


btw. aka je ta spravna odpoved zo vcerajska? zatial ju tu nikde nevidim. tak som zvedavy :)
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
neeoo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Ne 16. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Prešov

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa neeoo »

Ze kazdy co pouziva vistu :D
(CPU: INTEL i5 3570@4GHz| Chladič CPU: NOCTUA NH-U12P| Doska: ASROCK Extreme 4 Z77| VGA: AMD Gigabyte 7870 OC| RAM: Kingstone 1600MHz, 8GB| SSD: Kingtone V200 128GB| Zdroj: SuperFlower Gold King Platinum 550W| Microsoft 7000, Laser |LCD: DELL 22", 2212| Zvukovka: M-AUDIO Revolution 5.1| Repro: GENIUS HT | Skrinka: Fractal Design Define R4| Klavesnica: RAZER LYCOSA. +IPhone 13PRO. www.cistenie-klimatizacii.sk)
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa allshe »

co je na tom take smiesne ?
NB Acer Aspire 3810T
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa LittleMan »

ja napr. pouzivam vistu (uz dokonca druhy tyzden :) ) a dnesnu otazku som nevedel z hlavy (ani vcerajsiu) ;) ... mozno to bude tym, ze mam 32b verziu ...
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

spravna odpoved z pondelka 22.9.2008

Spoločnosť Microsoft vo Windows Vista predstavila novú technológiu obrazu disku na systémovú inštaláciu, ako sa tento formát súboru nazýva?
• Windows Imaging Format
• Windows OEM Image
• Windows ISO image
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa allshe »

to LittleMan: no to bude presne preto:P kedze 32 bitovy system nepotrebuje emulaciu na 32bit :P:P
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa zachary »

allshe napísal:keby ste tak hrali ferovo a negooglili. to ste az taki sprosti alebo co?
je vari niekde v pravidlách zákaz používať brain ? v mojom prípade to znamená, keď niečo neviem, vyhľadám si to - veď o tom to je.. a keďže gúgeľ patrí medzi mojich obľúbencov, prečo nie ?? pre mňa je to zaujímavá súťaž, pretože som nikdy Vistu nemal, bavil som sa v nej asi tak 5 minút môjho života, neviem o nej takmer nič, preto nemám šancu na tieto otázky odpovedať "z hlavy"..

nabudúce sa radšej zdrž komentára :rolleyes:
nepripadám si sprostý, ani primitívny a rozum používať viem
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
neeoo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Ne 16. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Prešov

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa neeoo »

hh toto presne som myslel tym siechom zjavne je tu nechapavy niekto kto to tvrdi o inych.

Ps ja som tiez mal VISTU nainstalovanu asi 1/2 hodiny. Ale potom som dostal rozum :)

EDIT: plz ked pises o inych ze na to nemaju aspon sa nauc GRAMATIKU!
(CPU: INTEL i5 3570@4GHz| Chladič CPU: NOCTUA NH-U12P| Doska: ASROCK Extreme 4 Z77| VGA: AMD Gigabyte 7870 OC| RAM: Kingstone 1600MHz, 8GB| SSD: Kingtone V200 128GB| Zdroj: SuperFlower Gold King Platinum 550W| Microsoft 7000, Laser |LCD: DELL 22", 2212| Zvukovka: M-AUDIO Revolution 5.1| Repro: GENIUS HT | Skrinka: Fractal Design Define R4| Klavesnica: RAZER LYCOSA. +IPhone 13PRO. www.cistenie-klimatizacii.sk)
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa allshe »

este mi tak povedz (napis) kde sa podla taba mam naucit gramatiku ?
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa prepelica »

v tomto vlakne urcite nie lebo tu je debata o sutazi...a inak s3r3s si do huby
keby ste tak hrali ferovo a negooglili. to ste az taki sprosti alebo co? ved su to primitivne otazky a kazdy kto pouziva aspon trosku vistu (ale aj rozum a iny OS), tak vie o co ide.


btw. aka je ta spravna odpoved zo vcerajska? zatial ju tu nikde nevidim. tak som zvedavy :)
naco sa pytas na spravnu odpoved ked ty mas preluskane vsetko ohladom win vista?

urcite si na tu otazku ani neodpovedal spravne :laugh:
Používateľov profilový obrázok
allshe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice 4EVA

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa allshe »

nemam preluskane len ma proste zaujimala skutocne spravna odpoved ci som sa nesekol. tu je vas ale riadna kopa co len podjebovat vedia.
NB Acer Aspire 3810T
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa Ondro1 »

No keby tá súťaž bola zameraná na matematiku alebo astronómiu, tak by som(možno) negooglil, ale o tomto naozaj nemám ani páru, pretože vistu mám len 32bit(aj to len na príležitostné používanie) a používať Microsoft program na image disku... no fuj! Veď to nič neprečíta. Nech žije Alcohol! Naviac je ten program asi len v Ultimate verzii, lebo ho nemôžem nájsť. :?
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
xvalky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 487
Dátum registrácie: Ne 06. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Snina

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa xvalky »

allshe napísal:keby ste tak hrali ferovo a negooglili. to ste az taki sprosti alebo co? ved su to primitivne otazky a kazdy kto pouziva aspon trosku vistu (ale aj rozum a iny OS), tak vie o co ide.


btw. aka je ta spravna odpoved zo vcerajska? zatial ju tu nikde nevidim. tak som zvedavy :)
pozrimeze. ako sa boji ze ho niekto ohrozi.. mal by si sa naozaj bat, lebo google velmi znizuje tvoje sance na vyhru :laugh:
ale aby si mal dobry pocit, idem si kupit nejaku knihu o tvojej viste a najprv si ju dopodrobna nastudujem, az potom budem sutazit. to je myslim fer, nie? :hysterical:

EDIT: ved ma nepoznas, ako si teda dovolojes hodnotit to ci som sprosty, alebo nie?
Spoiler: ukázať
desktop: MB: Gigabyte 965P-DS3, CPU: Core 2 Duo E6600@3.06GHz, RAM: 4x1GB Kingston HyperX 800 CL4, VGA: Sparkle Calibre 8800GTS 640MB + AC Accelero Xtreme 8800, HDD: Samsung SP 320GB F1, 2x Samsung SP 1TB F1, PSU: Seasonic M12 500W, LCD: Samsung 226BW 22" Wide, SH-S223Q LS, Esi Juli@, Logitech G5, Logitech G11, QcK mini steelpad, Antec P182, 2x Noctua NF-S12-800, Noctua NH-U12F, 3x Silentmaxx HD-Silencer rev.2
netebook: Asus Eee PC 1000H
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa Snake »

Mohli by sme tu pokračovať v trošku inom smere než rýpaním do seba a nadávaním si? Lebo toto skutočne nie je slušná a kultúrna cesta ako vyjadriť svoj názor. Google nezakazuje nikto, kto vie hladať, nájde si odpoveď, je len na jeho svedomí či sa ženie za výhrou alebo si chce aj troška potrápiť svoje mozgové závity.





.
jancin99
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: So 23. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Krásno nad Kysucou

Re: Poznáš Microsoft? Tak sa ukáž! Súťaz s Microsoft!

Príspevok od používateľa jancin99 »

Ved aj ked to niekto nevie nech si najde cez google spravnu odpoved.Mozno si o danej problematike precita viac a je mudrejsi. :good:

Návrat na "Debata o všetkom"