Ultimate Survival

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
k0rben
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 23. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa k0rben »

ano musis si nainstalovat nejake ZANGO.... :hmmm:
Spoiler: ukázať
Online :
|Intel i5-750@Gelid Tranquillo|G.SKILL Ripjaws 1600Mhz CL9 2x4Gb + Kingston HyperX DDR3 1600Mhz CL9 XMP 2x2Gb|Asus P7P55D|Sapphire HD5770 1Gb GDDR5 Vapor-X@900/1400+Custom Accelero S1r2|Samsung HD502HJ+Scythe Himuro|Corsair TX650|Antec 300@3xGelid Silent 12+TB SIlence 140mm+Scythe KazeMaster|Syncmaster T220|Logitech MX518 + Steel Series QCK|KME 2201 Black|Logitech S220 2.1 + KOSS SB49|

Offline :
|Intel Celeron D331 - 2.6GHz @ 2.9GHz + Akasa AK-965|WD800JD 80 GB + Scythe Himuro|Sapphire Radeon X800GTO|MSI 915PL Neo|PQI DDR 1GB 440Mhz|EC 350W|EC 5470-P4|

Offline :
|Intel Pentium III - 1.0GHz @ 1.2GHz (box)|WD200EB 20 GB + ghetto silencer|Inno3D GeForce2 MX400 64MB|Gigabyte GA-6OX|Hyundai SDRAM 256MB 133@160Mhz|250W Noname|Eurocase MD 604|iiyama ProLite E431S|>Image<
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa ChataGym »

ja som teda nič neinštaloval a ide mi to...
tosed
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 21:41

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa tosed »

Takže tento seriál mám tak isto veľmi rád. Je až neuveritelné, čo tam všetko postupuje. Tak isto mám doma nejaké dvd, čo boli v novinách sme, ale mám ich asi 5 ks. A som rád, že ste sem dali tú stránku, kde sa to dá pozerať. Ak bude čas, hneď sa na to vrhnem.
Mal som aj také skúsenosti, že ľudia čo to videli, ma presviedčali, že to je len hrané.....No, niekto mu verí a niekto nie.
Používateľov profilový obrázok
Matusak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: Pi 29. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa Matusak »

neviete preco v pondelok nedavali novu epizodu ale staru co som uz videl? a pritom uputavky boli na novu cast :-(

no videl som "parodiu" na youtube, ked bol na havaji na tej sopke kilauea ci ako sa to vola, ako prechadzal cez lavovy kanal, ze musite byt opatrny atd atd... a na youtube niekto natocil to iste, na tom istom mieste, a tam v dialke boli auta...
ako ved sak mne to je jedno ked je cely cas mozno popri nejakej civilizacii...
mna by skor zaujimalo ako to ten stab zvlada :-D najma ti kameramani a tak... on ked skoci to studenej vody na aliaske tak oni musia cakat asi na odvoz :-D

v kazdom pripade je to super dokument... ale neviem ci som si nieco z toho zapamatal, teda ked sa niekto strati niekde tak je tazke si udrzat chladnu hlavu...
ale ten Bear Grylls je borec :-)
Maticna : Asus Striker II Formula | Procesor : Intel Core2Duo E6850 @ 3.3GHz | Chladic CPU : Thermalright Ultra 120 eXtreme + Noctua NF-P12-1300 | Graficka : 2* MSI GeForce NX8800GTS T2D512E OC PCX | Chladic VGA : 2* ZALMAN Z-Machine GV 1000 | Ram : CORSAIR DDR2 2x2048MB 800MHz TWIN2X C5DHX Techn. | Hdd : Hitachi 320GB 7200rpm 16MB Sata2, Hitachi 500GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 640GB 7200rpm 16MB Sata2, Samsung SpinPoint F1 1000GB 7200rpm 32MB Sata2 | Zdroj : Fortron 600W Epsilon FX600-80 | Case : NZXT ZERO Tower Crafted Series | LCD : LG 22" LCD L225WT-BF 5ms 5000:1 DVI
Používateľov profilový obrázok
Jeremi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1558
Dátum registrácie: Pi 02. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa Jeremi »

uplne najlepsie su tie veci co dokaze zjest :rep:
Lenovo ThinkPad T420s
Intel Core i7, 8GB RAM, 128 GB Samsung SSD, nVidia Quadro
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1173
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa Thief »

Tak mne sa paci ako vzdy pekne okomentuje co mu ako chuti... :D Toto je ako kura, toto je super a toto ...
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa killswitch »

tosed napísal:Mal som aj také skúsenosti, že ľudia čo to videli, ma presviedčali, že to je len hrané.....No, niekto mu verí a niekto nie.
neviem, ci to upozornenie davaju aj na discovery, ale ak si pozries niekde na nete Man vs Wild, tak hned na zaciatku mas napisane, ze niektore situacie su pripravene stabom, aby ukazal techniky ako prezit.
samozrejme, nie vsetko sa da pripravit. napriklad medved v lese v Rumunsku, aj ked aj to by sa dalo :-)
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

nemoholo by mi niekto povedat aka je kvalita videa na tej web stranke?
mne to zango nejako vobec nejde a kasper hlasi ze tam je adware

hlavne ma zaujima 1. seria, ci to je lepsie ako vsetliake tie obycajne ripy (350mb) na nete
dakujem
...
tosed
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 21:41

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa tosed »

killswitch napísal:
tosed napísal:Mal som aj také skúsenosti, že ľudia čo to videli, ma presviedčali, že to je len hrané.....No, niekto mu verí a niekto nie.
neviem, ci to upozornenie davaju aj na discovery, ale ak si pozries niekde na nete Man vs Wild, tak hned na zaciatku mas napisane, ze niektore situacie su pripravene stabom, aby ukazal techniky ako prezit.
samozrejme, nie vsetko sa da pripravit. napriklad medved v lese v Rumunsku, aj ked aj to by sa dalo :-)
Myslel som napr. keď zo slonieho hovna vytláčal vodu a ju pil.....niketorí tomu neverili, že to neni pravda, že to nevypil.....no niekto verí a niekto nie.
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa prepelica »

bear je da best...ci tomu niekto veri alebo nie to je jedno...ale mal za sebou najtvrdsi vycvik v SAS a tam musel zrat naozaj hovna :D...dost sa mi lubila cast co davali asi pred tyzdnom...uz neviem kde to presne bolo ale bola to zasnezena krajina a prepadol sa tam v takom jazere pod lad...sa mi lubilo jak sa odtial vytiahol...stab mu ani nepomohol :D potom rychlo kym mal v krvy adrenalin pozbieral haluze vyzliekol sa spravil ohen a bol pokoj...alebo barkade leze..vo vyske 30 metrov bez istenia
Používateľov profilový obrázok
br4n0
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 599
Dátum registrácie: Ut 20. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava V

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa br4n0 »

tosed napísal:
killswitch napísal:
tosed napísal:Mal som aj také skúsenosti, že ľudia čo to videli, ma presviedčali, že to je len hrané.....No, niekto mu verí a niekto nie.
neviem, ci to upozornenie davaju aj na discovery, ale ak si pozries niekde na nete Man vs Wild, tak hned na zaciatku mas napisane, ze niektore situacie su pripravene stabom, aby ukazal techniky ako prezit.
samozrejme, nie vsetko sa da pripravit. napriklad medved v lese v Rumunsku, aj ked aj to by sa dalo :-)
Myslel som napr. keď zo slonieho hovna vytláčal vodu a ju pil.....niketorí tomu neverili, že to neni pravda, že to nevypil.....no niekto verí a niekto nie.
No práve ten medveď bol pripravený, resp. fake. Pri pití zo slonieho trusu mohol spomenúť, že kvôli rýchlosti metabolizmu slona nie je toxický, teda, že sa nedá len tak schmatnúť hocijaké ho*no a uhasiť smäd. :)
Inak http://en.wikipedia.org/wiki/Bear_Grylls" onclick="window.open(this.href);return false; Zaujímavý chlapík :) Nezabudnime ani na jeho menej akčného, ale serióznejšieho "kolegu", Raya Mearsa.
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa ChataGym »

Raya Mearsa mam tiež dosť častí, ale nepríde mi to take ako bear gryls...bear aj svojim spôsobom šoumen
čo mi chýba u raya...okomentovanie jedla, situácie v akej je,...humor ho neopustil zatial v žiadnej časti
čo som videl...
tosed
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 21:41

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa tosed »

prepelica napísal:bear je da best...ci tomu niekto veri alebo nie to je jedno...ale mal za sebou najtvrdsi vycvik v SAS a tam musel zrat naozaj hovna :D...dost sa mi lubila cast co davali asi pred tyzdnom...uz neviem kde to presne bolo ale bola to zasnezena krajina a prepadol sa tam v takom jazere pod lad...sa mi lubilo jak sa odtial vytiahol...stab mu ani nepomohol :D potom rychlo kym mal v krvy adrenalin pozbieral haluze vyzliekol sa spravil ohen a bol pokoj...alebo barkade leze..vo vyske 30 metrov bez istenia
Veď toto je na tom to najlepšie! To čo povie, treba urobiť toto a toto, keď sa stane to alebo ono a on to následne predvedie ako sa z uvedenej situácie dostať.....
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa Duroniak »

chlapy ja som skusal v robote asi hodinu zapalit ohen papekom omotanym okolo luka a ani za boha to nechcelo horet iba to dymilo ako svina :D
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
prepelica
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 252
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Piešťany

Re: Ultimate Survival

Príspevok od používateľa prepelica »

zle si postupoval....ono sa to ani nechiti horet ale jak si spomenul iba to dymi...vtedy to musis pomaly rozfukat

Návrat na "Film"