modra smrt

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3431
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa stanomx »

podla mna by si si malzavolat niekoho kto s tym vie robit... a povedat mu: "Preinstalujes mi Windows prosim ta?"
RAMMSTEIN
imcus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 13:54

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa imcus »

Vacropoli napísal:podla mna by si si malzavolat niekoho kto s tym vie robit... a povedat mu: "Preinstalujes mi Windows prosim ta?"
uz je preistalovany!!!!!!!...............len teraz sa mi staalo raz od preistalacie ze mi anskocila ta modra ozrazovka a erstartoval sa mi windous co mam delat??......a inak este jednu vec nejde mi naistalovat internet od T-mobile ze tam terba niaky driver na zakladnu odsku zevraj dat to by mi vedel niekto poradit??
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7123
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: modra smrt

Príspevok od používateľa gammaray »

Takze ako som uz pisal na zaciatku. Prever pamete memtestom aspon nech ti skontroluje pamate. Tam budes mat pravdepodobne problem s RAMkou. Tu modru obrazovku co si poslal v prvom poste, tak tam je kod a ten kod prislucha k problemom s RAMkou. Cize mozes ist tam kde si ho kupil a povedat im nech skontroluju pamet nejakym testerom na RAM. Ak je ten predajca seriozny tak to spravi ak nie musis to spravit sam.
Tmobile ries potom, najprv toto co som pisal
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit

Návrat na "Hardware všeobecne"