Prince of Persia [2008]

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2524
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: Prince of Persia [2008]

Príspevok od používateľa isildur »

no mna moc nechytla stale skakanie taky stereotyp :)
Používateľov profilový obrázok
lordjustice
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 102
Dátum registrácie: St 22. Okt, 2008, 10:48
Bydlisko: Žilina

Re: Prince of Persia [2008]

Príspevok od používateľa lordjustice »

Takže som sa aj ja ostal k tejto hre, mám prejdených nejakých 65- 70 percent a môžem povedať, že je to špičkový zážitok. Grafika úžasná/aj keď by som možno uvítal viacej etailov/, celé prevedenie je skvostné. Skákanie parádne, absencia frustrujúcich miest. Súboje sú skvelé.
Jediné čo mi však vadí je príbeh. Nie ani tak príbeh samotný, ale jeho prezentácia. Príde mi to také, že sa jedná o strašne dôležité veci, ale tí dvaja si z toho celý čas robia prdel. Princova snaha byť zakaždú cenu vtipný a hádzať "cool" hlášky pôsobí nemiestne. Chýba mi tiež viac príbehových animácií, ktoré by zahustili atmosféru. Proste takto ten príbeh vyznieva dosť povrchne.

Ale plus mínus, jedná sa o skvelú a originálnu hru. A hlavne neobsahuje židne ementné neúčinné ochrany. Keď trocha zlacnie, bez váhania kupujem.

Dávam 8/10

Dodatok:

Tak som to práve dohral, celkom zaujímavý koniec. Musím však ešte vytknúť určitú stereotipnosť ala asasins creed. Hre by sa hodil pohyb po nejakých mestských oblastiach aj púštnych a proste všelijakých, ale trocha reálnejších, takto mi to prišlo dosť nesúrodé a nereálne. Človeka to tak nevtiahne do deja. Je to takpovediac príliž abstraktné. Ale tých 8/10 nechávam.
Základná doska :Asus P5Q Deluxe * Procesor :Intel C2Q9300 @ 2500 @ 3,3 GHz * Pamäť :2 x 2GB DDR2 Kingston HyperX @ 1066 * Grafická karta :ATI HD 4870 @ 790/3920 * Pevný disk :WDC 250 a 320GB * Zvuková karta :Creative XFi * DVD-ROM :LG HG22LS50 * Typ monitora :Samsung 205BW - 20 palcov 1680/1050 * Operačný systém :XP Home Edition SP 3, Win7 64 * Zdroj :Fortron Epsilon 600W

Návrat na "Hry a problémy s nimi"