FUEL - racingovka po novom..?

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: FUEL - racingovka po novom..?

Príspevok od používateľa MichiGen »

Ja som nevedel co mam robit pretoze pri prvom zavode som musel hru vypnut a potom ked som sa vratil do hry ma nechcelo do ziadneho zavodu pustit :? niecoho som mal malo alebo som si na ten zavod musel kupit nove vozidlo ale na zaciatku hry? :rolleyes: .

Najazdil som volne po krajine asi 140km a to vozenie sa len tak mi prislo ako taky "simulator" osameleho motorkara pripadne neskor kamionistu, paci sa mi ze sa tam meni den a noc. Dobre mozu byt MP zavody po velkom uzemi, dlhe a s viacmenej volnostou v tom kto kade ide, az sa mi podari spustit nejaky SP zavod tak to potom nejak hadam zhodnotim. :laugh:
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: FUEL - racingovka po novom..?

Príspevok od používateľa Toman »

ja som to skusil na 5 minut a:
- isiel som buginou asi 150, cestou necestou, narazal som do stromou a stale som sa neprevratil!!, to auto je MEGA stabilne
- a to iste s motorkou.... kde sa mi obzvlast shnusil modry "nitro" efekt vychadzajuceho plinu z vyfuku - HNUS
- male deti sa potesia, ale pre "uvedomeleho" hraca to nieje!
- a to defaultne ovladanie!!!! - A/D = zatacanie Ctrl/Space = plin/ brzda - to mohol preddefinovat len somar

T. 5/10
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: FUEL - racingovka po novom..?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nehral som to,ale s videi mi je jasne ze ta hra pada na odflaknutej fyzike vozidiel,po tom co som cital ze ako dlho ju robili tak sa cudujem ze na takyto podstatny detail zabudli

EDIT:tak som to skusil..hmm..pekne to celkom vypada..ale trochu narocnejsie na vykon pc nie? na 1920*1200 detaily na plno (0AA, 4AF) to niekedy klesne aj na 50fps..a s vsync on aj na 30 fps :furious:
//grafika je miestami paradna,lepsie nasvietene sceny som nevidel,hlavne trava a listie v lesku slnka podfarbene tienmi je v rychlosti skoro fotorealisticke,naopak niektore textury su chabe..a s poriadny odleskom povrchu vozidiel sa asi tiez nepocitalo...a samozrejme roznorodost prostredia je megalomanska :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"