Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
Filip-ito
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Ut 03. Feb, 2009, 22:08
Bydlisko: Humenné

Re: Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Príspevok od používateľa Filip-ito »

ja som z dediny cize s tym problem nemam vzdy mi to pani postarka pekne prinesie a predtym ako to preberiem si to mozem skontrolovat :)
SimonB
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: Po 01. Dec, 2008, 18:30
Bydlisko: Šelpice 18 (TRNAVA)

Re: Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Príspevok od používateľa SimonB »

Filip-ito napísal:ja som z dediny cize s tym problem nemam vzdy mi to pani postarka pekne prinesie a predtym ako to preberiem si to mozem skontrolovat :)
ano? to je zvlastne lebo ja byvam na dedine a ked mam dobierku tak mi postarka doniese velku <>
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Príspevok od používateľa STENLY »

jj... na dedine nie sú také problémy s poštou ako máte v meste "mešťania"..... už my prišlo X balíkov cez počtu a zatiaľ bola vždy spokojnosť.... raz som si bol kúpiť kolok na pošte v meste a keď som to zbadal tak ma prešiel mráz po chrbte, to bolo ľudí jak nas...ô takže chápem prečo vy "mešťania" odsudzujete poštu.... a radšej pôjdem na poštu, ked ju mám 200 m od domu, ako by som mal zaplatiť 200-300SKK kuriérovi....

Kúp tú lacnú redukciu http://www.alza.sk/revoltec-redukce-nap ... d77691.htm" onclick="window.open(this.href);return false; a uprav si ju na 7V tak, že ten čierny kábel dáš miesto červeného.
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Príspevok od používateľa miso2911 »

faugusztin napísal:O Slovenskej poste sa radsej nebavme, ok ? Tento tyzden mi prisiel balik na dobierku, neviem ako mozte tuto instituciu pouzivat.

Rozdiel medzi dobierkou u kuriera (UPS) a Slovenskou postou :
  • Kurier - Ked pride kurier, tak zaklope, zoberie od vas peniaze, da vam potvrdenku a balik a odide. Max 5 minut. Dokonca ako bonus vam kurier niekedy aj vopred zavola, aby dohodol cas prichodu.
  • Slovenska posta - pridete na postu, postavite sa do radu pri balickovom okienku. Vystojis rad. Ked pride rad na teba, odovzdas obciansky :!: a papierik, ktory ti nechali. Pockas 5 minut, kym si vsetko pozapisuju do zosita. Poslu ta k penaznemu okienku. Postavis sa do radu. Vystojis rad. Ked pride rad na teba, oznamis ze platis dobierku a svoje menu. Pani zoberie zosit, ktory prave priniesli od balickoveho okienka aj s tvojim obcianskym a zacne 10 minut vypisovat rozne veci do 2 papierov a do pocitaca. Ked skonci, tak si este na kalkulacke vypocita sumu, ktoru musis zaplatit. Zaplatis. Dostanes naspat obciansky a potvrdenku o zaplateni. Postavis sa do radu pri balickovom okienku. Vystojis rad. Ked prides na rad, ukazes papierik o zaplateni, a nasledne ti ho vydaju.
Prepac, mne 20-30 minut statia na poste za tie peniaze nestoji. A o tom, ze ti postarka prinesie balik domov zabudni. Mozno iba ak je velkosti 5x5x5cm.
neviem kde sa ti to takto stalo ale v BA na hlavnej poste urcite nie tam si to vybavis vzdy pri jednom okienku a za dve minuty si vybaveny takze neprehanaj...mne by sa tiez nechcelo platit 7euro za UPS ked môzem ist na postu a mam to o dost lacnejsie
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Príspevok od používateľa faugusztin »

Bratislava, posta Karlova Ves, prichod okolo 18:30, odchod o 18:52. V rade pri balickoch stala jedna pani, pri penaznom okienku stali dvaja.
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Príspevok od používateľa miso2911 »

na hlavnej poste sa to vybavuje vsetko v jednom okienku takze neni problem :)
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
maho92
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 131
Dátum registrácie: Št 16. Okt, 2008, 15:39
Bydlisko: Partizanske

Re: Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Príspevok od používateľa maho92 »

mam jeden napadik co by sa stalo keby som zapojil ten fan to je jedno aky normalne na USB to dava 5V usb strcim donutra skrinky a normalne nasrobujem fan atd a bude tichucky ?? na 5V sa roztoci mam to odskusane dokonca aj na 4,5V takze to je ok len sa chcem spytat ze ci sa s tym nemoze neco stat
CPU: Intel core2duo E5200 2,5Ghz@3,0Ghz default V + ArtcticCooler 7pro MB: Asrock 4core1600twinsP35 RAM: 2x kingston DDR2 GRAF: ATI Sapphire 3850 512mb, 256bit pci-e GDDR3 HDD: Samsung 320 GB sata2 + WD 120 GB IDE DVD-RW: Optiarc FANS: 2x Airen 92mm LCD: ACER P223w 22" TV: Leadtek 1800H
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Velky pocet otacok ako to znizit? (manualne)

Príspevok od používateľa STENLY »

5V máš medzi červeným a čiernym káblikom
7V medzi žltým (+) a červeným (-)
12 V medzi žltým a čiernym
všetko máš dnu v skrinke a na výstupe zo zdroja.... a tým že sa bude ventilátor točiť pri menších voltoch tak sa mu nič nestane
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"