Auto okolo 10.000€

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa Reinok »

No situácia sa nejako pohla, neviem odkiaľ došli asi z dňa na deň na to že majú známeho aj vo Fiate...čiže sestra mi povedala že Bude mať Fiat Punto Klasik, skoro ma porantalo...fakt ako nechcem osočovať značku ale Fiat Punto Klasik, to už si kúpim škoda Fabia HovnoToPotáhne (HTP) s trojvalcom ako hento...

No asi po piatich minútach sa vykoktala a nakoniec že to má byť Fiat Punto Grande!!!! Tak reku som sa naspať k nej otočil...ale nič viacej som sa nedozvedel, ale stále nevie na 100% čo to bude.

Každo pádne dnes alebo zajtra dôjde frajer k nám home tak hodíme reč...

Čo hovoríte na tieto dve autá, niečo závažné, chyby a tak...viem že taliani majú najkrajší dizajn (Grande, Bravo) no zase keď som videl ako sa ,,precízne v talianku pracuje tak nič moc...

Ja by som asi povedal že jednoznačne Grande, ale človek si dá rád poradiť...teda aspoň ja...

THNKS

a pardon za takéto skoky ale tá rodina od frajera to je bez komentára! :D Sestre je to tak šuma fňuk...(no mne ne, čo budem po jazerách chodiť v nejakom gangsta shit punto klasik? :D
Grande, čierne elektróny, jemne znížiť a je to čierne skla, subwoofer zaimplentovať a nič mi nechýba...:D
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa miso2911 »

kukni si polske stranky mitshubisi a kukni si lancer sport sedan vychadza okolo 10 000,-
dovoz neni problem a lepsie auto za tu cenu nezozenies
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa Reinok »

dobre ale oni to budú brať na pôžičku, a len zo SVK...Mitsubishi im je maximálne nepotrebné.
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
miso2911
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1236
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10
Bydlisko: Bratislava

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa miso2911 »

no ved prave to je chyba kupovat auta u nas sa vôbec neoplati u nas su drahe aj ked bude raz take srotovne ako je...nova octavia u nas 600 000,- v cechach 500 000,- a v polsku 450 000,- vsetky ceny su aj s nejakou tou vybavou...proste kupovat na slovensku nove auto by som neradil...radsej si ho dovezem z polska zaplatim 20 000,- za prepis a veci okolo toho a mam to ovela lacnejsie ako u nas resp. kvalitnejsie auto za taku istu cenu
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp
Používateľov profilový obrázok
NEx_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 515
Dátum registrácie: Ne 22. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Tornaľa

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa NEx_12 »

Ja by som ti mohol poradit teraz akurat tak Opel Astra classic II , teraz maju dobre ceny aj s vybavou .. :)
Desktop:|Intel E5200 2.5@3.5 Ghz 1,31V|Noctua nh-u9b|Asus P5Q pro|
|Asus EAH4850 625@680 Mhz| A-data 2x2gb gamers edition 800@932 Mhz|
|WD 6400AAKS|Cooler Master M520w|Thermaltake M9|
Laptop:|Fujitsu-Siemens Amilo pi1536|

"92% of teens have moved onto rap.If you are part of the 8% that still listen to real music,copy and paste this into your signature"
Používateľov profilový obrázok
Genyus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa Genyus »

jazdená Toyota Yaris, 2G 1.4 diesel alebo 1.3 benzín; malá spotreba, vôbec s nekazí = netreba servisovať každú chvílu.
Do mesta ideálne auto...
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa lezgy »

Speezeer napísal:No situácia sa nejako pohla, neviem odkiaľ došli asi z dňa na deň na to že majú známeho aj vo Fiate...čiže sestra mi povedala že Bude mať Fiat Punto Klasik, skoro ma porantalo...fakt ako nechcem osočovať značku ale Fiat Punto Klasik, to už si kúpim škoda Fabia HovnoToPotáhne (HTP) s trojvalcom ako hento...

No asi po piatich minútach sa vykoktala a nakoniec že to má byť Fiat Punto Grande!!!! Tak reku som sa naspať k nej otočil...ale nič viacej som sa nedozvedel, ale stále nevie na 100% čo to bude.

Každo pádne dnes alebo zajtra dôjde frajer k nám home tak hodíme reč...

Čo hovoríte na tieto dve autá, niečo závažné, chyby a tak...viem že taliani majú najkrajší dizajn (Grande, Bravo) no zase keď som videl ako sa ,,precízne v talianku pracuje tak nič moc...

Ja by som asi povedal že jednoznačne Grande, ale človek si dá rád poradiť...teda aspoň ja...

THNKS

a pardon za takéto skoky ale tá rodina od frajera to je bez komentára! :D Sestre je to tak šuma fňuk...(no mne ne, čo budem po jazerách chodiť v nejakom gangsta shit punto klasik? :D
Grande, čierne elektróny, jemne znížiť a je to čierne skla, subwoofer zaimplentovať a nič mi nechýba...:D
no tak ako sa pracuje v taliansku ver za tak sa pracuje vsade....co mam skusenosti tak sa naj pracuje ci veris ci nie na SVK
lebo tu robia ludia za minimum da sa povedat za facku dru ako otroci pri pasoch ale MUSIA kvalitne takze asi naj je to u nas

ako Ford Fan jednoznacne fiestu i ked sa tam 4osoby nevojdu,2staci, o forda ak sa staras odvdaci sa ti....nilen vysokou spotrebou
fiat....no uvidime jak tie nove modely ale fiat mal vela problemov s elektrikou
bud to ako spominal kolega vyssie tojotu alebo nissan mikru i ked ten dizajn nvej mi srdce trhalo ked som to videl..... mozno suzuki by bol ekvivalent este....s tychto by ja vyberal
cromy mam vysklusane nejedna sa tu opflakuje firemna na parkovisku a celkom fajn to vyzera...ale cena je uz moc vysoka za nu
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa Reinok »

No uvidíme, jak sa situácia vyvinie a čo mi prezradí dotyčný budúci majiteľ...

Neviem naozaj na čo má on chuť, len som chcel vedieť vychytávky jednotlivých modelov čo je proti a čo za...

Ja som za Grande, alebo Nissan nejaký, taká toyota yaris? fakt neviem čo mi on zapotí... :laugh: ;)
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa Timeshifter »

Jáj, bože... toto presne nemám rád, ked ludia sa takto správajú, že nejaká nové informácia príde a zrázu je tá najpravdivejšia. No, staré PUNTO URČITE NIE!!! Vyzerá zle, oničom interiér, shit motor... Grande Punto je zas iná káva, páči sa mi, ale trochu blbé nastupovanie do zadu. Podla mna Fiesta je z tejto triedy najlepšie auto za takú cenu - asi najviac miesta na šírku aj na kolená v zadu má (v danej triede), prípadne by som rozmýšlal naozaj nad tými japonskými "nekaziacimi sa" autami, ako spomínaná Yaris, Colt alebo Micra (iked na nu musíš mať žalúdok). Ak chcú kupovať nejaký šrot, tak nech si rovno kúpia Daciu...
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa Reinok »

Na mňa nemusíš kričať, za to nemôžem, ja mu chcel len sám dobrovoľne pomôcť ( to už sa často nestáva),
tá fiesta sa tlačí aj mne čím viac, len on má možnosť mať PUNTO ja neviem za 7500€ a to je rozdiel či má fiestu za 11000€ alebo za 7500€...

Ja si nevyberám nič, len sa pokúšam vybrať niečo také aby nekúpil zle...
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
FLP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 939
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: NitRa

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa FLP »

Za tych 7500€ ma byt Grande punto nie?
Pokial hej tak to je dobra cena ale netreba sa zameriavat na zakladnu cenu ale cenu s nejakou tou vybavou.
Pokial to ma byt punto classic tak ho radsej odhovor.
Neni nic lepsie ked si kupis auto a potom si budes buchat hlavu preco si nezobral radsej tu fiestu alebo grande punto a nepriplatil si si :rolleyes: .
Ale typujem ze si aj tak vyberu podla ceny lebo tak to chodi.
Spoiler: ukázať
NTB:MacBook Air 2014 Sound:Altec Lansing VS2521
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa Reinok »

No toho sa bojím aj ja že sa budú držať ceny, bo taký flegmatici, im je jedno či je to traktor alebo tatrovka hlavne že to má kolesá a motor.

myslel som PUNTO klasik, nie Grande...no vidím že zajtra dáme veľkú reč s frajerom...uvidíme čo a ako...dám vedieť určite...
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
FLP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 939
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: NitRa

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa FLP »

Co inak nekupit trochu pouzivane auto napr.: http://fiat-grande-punto.autobazar.eu/1 ... 45295.html" onclick="window.open(this.href);return false;
7000KM to je ako nove auto.Motor diesel 90k,celkom slusna dynamika,nizska spotreba dokonca 6 stupnova prevodovka.
Rocnik 2008 cize je by mala byt v zaruke este rok. Cena vyhovuje.
Tak preco kupit nove auto v zakladnej vybave ked mozes mat rocne auto so slusnou vybavou a so slusnym motorom a v zaruke? :)
Spoiler: ukázať
NTB:MacBook Air 2014 Sound:Altec Lansing VS2521
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa lezgy »

lebo nesplnilo ocakavania? napr
skorej by som povedal ze rocne auta su najhorsie co sa tyka predaja....kedze tam vyskakuju chyby a majitel sa ho radsej chce zbavit
naj na kupu odruky su 2-3 tam uz je jasnejsie ci je poruchovy kus alebo nie - ale zas pocet km je vyssi
ono ani tak ani tak
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
FLP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 939
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: NitRa

Re: Auto okolo 10.000€

Príspevok od používateľa FLP »

A ked nesplnilo ocakavania majitela tak ho bude chciet predat za nizsiu cenu a potom kupcovi sa to oplati.
Ale uz tie 2-3 rocne auta co si ty spominal nemusia mat zaruku pretoze stale vela znaciek dava zaruku na auto len 2 roky popripade este 3 roky.
Spoiler: ukázať
NTB:MacBook Air 2014 Sound:Altec Lansing VS2521

Návrat na "Debata o všetkom"