NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa panasonic650 »

dexman napísal:ale akonáhle tým žačne obťažovať ostatných (nefajčiarov) tak mám veľkú chuť mu tu cigaretu napchať do hrtanu.
Trochu off topic ale podobne emocie vo mne vyvolava mobil (vrieskanie v autobuse, zvonenie v divadle) a zenska nasmradena parfemom ze sa vzduch neda dychat 3m okolo nej. :OO=
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html
Používateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1688
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa NemesiS »

vidno že niekto sa vyzná...zachary :good:
mama je lekárka a vedela by vám rozprávať o fajčiaroch a ich chorobách, a presne ako píše zachary, keby si mohli teraz vybrať, tak by určite fajčiť nezačali....
ono na strednej to bola iná frajerina...ha ja mám cigatety! a poď zafajčiť....a ako na to leteli baby s iq less or equal 60.....
no čas sa zmenili, som už na výške, a tí čo začali, pokračujú lebo sú príliš leniví na to aby sa zapreli a prestali..radšej si 2x do týždňa(poniektorí aj viac) kúpia ďalšiu škatuľku a rodičia sa s tým už zmierili..a mali by ste vidieť ako to ľudí ničí...ale povedať im niečo, to ako hrach n stenu hádzať
tí čo nezačali a dobre urobili, majú pefektný základ do budúcnosti....
ja osobne nefajčím, ani som neskúšal a strašne mi vadí ak fajčí niekto v mojej blízkosti...to ma privádza do zúrivosti ked vytiahnem čerstvo vyprané a vyžehlené oblečenie a že pod sadnúť s nami....kamoš sadne vedľa mňa a zapáli si....mám 100 chutí vypadnúť odtiaľ, neznášam ten dym a šaty smrdia ešte 2 dni potom.

dúfam že túto tému fajčiari nezoberú ako flame, ale je asi nad slnko jasnejšie, že kto nefajčí, neznáša dym a spolu s ním aj človeka čo za dymom páchne.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω
ANONYM_a7

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Dovolim si povedat ze som NEFAJCIAR... Uz to bude asi 6-7mesiacov, neviem presne neratam to.

Pred tym som fajcil dost dlho 1. som si dal ked som mal 14 :laugh: a od vtedy to slo...

A preco som prestal?Viacmenej osobne presvecenia,spolu s priatelkou,proste zo dna na den ani šluk.A to som daval aj niekedy 15-20denne :-D ...od vtedy som nedal cigaretu do papule... odsudzujem fajciarov ale strasne hrube moc.Dost mi to vadi, sice chodim do zafjcenych podnikov ale to len preto lebo nemam na vyber :( Vlastne od kedy nefajcim pozorujem, ze menej chodim do barov, uprednostujem posedenie vonku, v prirode, prechadzky, atd :-)

Osobne si myslim ze uz nikdy fajcit nezacnem aj ked clovek nikdy nevie co sa stane....
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa zachary »

numlock napísal:Vzhľadom nato, že téma o fajčení je "prílišný off-topic" (podľa niektorích...), mala by sa zavrieť. Rovnaky meter na všetkých? Zdá sa že nie...
ale ten topic snake založil a sám si ho aj lockol .. spýtaj sa jeho, my za to nemôžeme :laugh:
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
numlock
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 656
Dátum registrácie: Pi 20. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: nemám

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa numlock »

numlock napísal:Vzhľadom nato, že téma o fajčení je "prílišný off-topic" (podľa niektorích...), mala by sa zavrieť. Rovnaky meter na všetkých? Zdá sa že nie...
Jo, už som bol oboznámený... (nebudem viac komentovať)

K téme:
Stále píšete o strašných následkoch fajčenia... Veď vporiadku, väčšina ľudí vie, čo fajčenie prináša. Tí, ktorí ajtak fajčia, to proste akceptujú.. S inteligenciou to nesúvisí.
A vôbec... neviem prečo sa to tu tak silno rozoberá.. fajčenie nieje ten najhorší problém. Podstatne dôležitejším problémom (a s ďalekosiahlejšími následkami) sú napr. blbí ľudia. Je ich neporovnateľne viac ako fajčiarov, majú viac zlozvykov, (tie menšie lezú na nervy, tie väčšie sú nebezpečné) a ich činy ovplyvňujú skoro všetkých.
i7 4790K @ 4.6GHz
ASUS Z97-A
GB HD6870
Crucial 8GB 1600MHz CL8
23´LCD Full-HD , Corsair HX650W , SSD 60GB + Hdd 2TB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa faugusztin »

No zjavne to vedia, ale neuvedomuju si to. Napriklad mna chytaju nervy, ked kazdu hodinku sa par kolegov vyberie von, postavaju tam 5 minut a potom pridu a zasmradia svojim oblecenim celu kancelariu... Clovek, co fajci by sa mal prezliekat do cisteho oblecenia po kazdej zapalenej cigarete. Potom by neboli na obtiaz.
Používateľov profilový obrázok
Kasp33r
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1114
Dátum registrácie: Pi 29. Aug, 2008, 15:24
Bydlisko: Bratislava (21)

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa Kasp33r »

som nefajčiar a dom na to hrdý :D skúšal som to asi 4x na základnej ale nič , nevidím v tom zmysel
Spoiler: ukázať
My PC :
MB : ASUS P5E-VM SE , CPU : INTEL E7400 @ 3.7GHz . 1.480 V CPU COOLER : AC Freezer 7 Pro ,
RAM : CORSAIR DDR2 2x2048MB 1000MHz TWIN2X C5 , PSU : SEASONIC SS-400ET, 400W ,
HDD : WD Green 2TB / 7200 / SATA 2, 64MB ,
GPU : Asus 4850/512MB DDR3 ,
Mouse : A4tech X-750MK 3xFire Laser Game Mouse , Mousepad: SteelPad QcK , Razer eXactMat ,
OS : Windows 7 ultimate
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa zachary »

keď vedia, ako fajčenie škodí, tak prečo fajčia :?

aké zlozvyky majú blbí ľudia ? teda hlavne okrem toho že sa väčšina z nich dostane na najvyššie posty ? :hysterical:
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa Gudas »

zachary napísal: aké zlozvyky majú blbí ľudia ?
- tie zlozvyky sa prejavujú hlavne pri voľbách do zákonodarných orgánov :)
(nie, nie, neprestanem s tým :D )
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa Memnon »

fajcenie je blbost, vetci co fajcia vedia ze to skodi a aj tak to robia = blbi ludia nakolko len blbec moze schvalne ublizovat sam sebe
fajciari otravuju svoje okolie dymom a smradom ktor z sa z nich vali aj po skonceni tejto cinnosti asi kazdy uzna ze v zimnom obdobi ked sa vrati fajciar s5 do vyhriatej miestonosti je to daco neskutocne nechutne
dalej pamatam si rozhovor s jednym psychologom(policajny pracovnik) ktory vravel ze fajcenie je vlastne taka psychicka salbost a uz len podla toho jak clovek drzi cigaretu sa da usudit jeho spravanie co sa vyuziva najma u zadrzanych podozrivych(ano funguje to)
najhosrie je ze ludia zacnu fajcit aby zapadli do kolektivu napr. skolaci musia byt za kazdu cenu frajeri ale vidiet ze vo svete uz zaestnavatelia uprednostunuju nefajciarov nakolko ustavicne prechadzky fajciarov znizuju produktivitu :)
dalej som dakde cital ze fajcenie je jedina psychicka zavislost skratka nema ziadne fyziologicke efekty ako napr. abstaky a podobne ako je tomu u alkoholu a drogach
cele je to len v hlave staci si povedat fuj ja uz nefajcim a ak to clovek chce tak fajcit prestane aj bez cudzej pomoci preto pomocky v obchodoch maju zvacsa len placebo efekt :)
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
panasonic650
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1329
Dátum registrácie: Ut 13. Jan, 2009, 23:24
Bydlisko: Bratislava

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa panasonic650 »

Som fajciar a nie som na to hrdy ale vcelku mi vadi ako tu davate "=" medzi fajciar a blbec.
Spoiler: ukázať
[PC] WinXP Home ENG CPU: C2D E8200 2.66GHz RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: ASUS P5KC GPU:SAPPHIRE Radeon HD 3450 256MB HDD: Samsung SpinPoint F1 750GB HD753LJ PSU: Seasonic S12II 430W CASE: Thermaltake SOPRANO silver VB1000SNS LCD: 22" LCD Samsung 2243BW silver
[NB0] Asus EEE PC 1000HE Black WinXP Home SP3
[HTPC] Win7 Ultimate ENG CPU: AMD Athlon II X4 600e RAM: 2x1GB CORSAIR TWINX XMS2 800MHz PC6400 CL4-4-4-12 MB: GIGABYTE MA785GM-US2H GPU: on board HDD: 1000GB PSU: SEASONIC S12II-330 Bronze CASE: ANTEC Fusion Remote Black TV: Panasonic TX-P42G15E Tuner: TechniSat SkyStar HD2 + CI slot
http://www.buzzle.com/articles/mongoose ... e-pet.html
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa Toman »

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Poprosim vas, NENADAVAJTE SI!!!!!!
- inak to naozaj zavrem (a cim skorej, tym lepsie)
- inak ja ako nefajciar som neprispieval do klubu fajciarou
- tak mam pocit ze tato tema je venovana nefajciarom, nech prispievaju len TÍ ktorich sa tyka NEfajcenie....
- fajciary uz priestor na vyjadrenie dostali.

T. :!:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
FLP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 939
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: NitRa

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa FLP »

Ja som uz prestal fajcit.
Myslim si,ze vela ludi ktory chodia zvacsa do baru musia dychat cigaretovy dym a preto si zapalia a myslia si,ze je to jedno ci fajcia alebo len dychaju ten cigaretovy dym.
Ono by to chcelo len prisnejsie opatrenia fajcenia v podnikoch a hned by to bolo lepsie alebo by ludia si chodili zapalit von.
Najviac co neznasam ked som na obede v nejakej restauracii a nieto vedla mna si zapali cigaretu popripade cigaru a hned ma prejde chut do jedla :rolleyes: .
Spoiler: ukázať
NTB:MacBook Air 2014 Sound:Altec Lansing VS2521
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa alle »

No ja som skúšal asi pol roka no nejako ma to nelákalo tak som prestal....a ešte ktomu brat fajčí otec fajčí a ten smrad cigariet už vie niekedy poriadne liezť na nervy :furious2:
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: NEfajčiarsky klub Pretaktovanie.sk

Príspevok od používateľa zachary »

panasonic650 napísal:Som fajciar a nie som na to hrdy ale vcelku mi vadi ako tu davate "=" medzi fajciar a blbec.
= si tam dávajú tí, čo o škodlivosti fajčenia vedia a napriek tomu fajčia radostne ďalej .. nevzťahuje sa to na inteligenciu človeka, ale na zodpovednosť o svoje zdravie
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG

Návrat na "Debata o všetkom"