Zadne reproduktory do auta

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Perseus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 98
Dátum registrácie: Ut 13. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: Zadne reproduktory do auta

Príspevok od používateľa Perseus »

tak potom okic ... nevedel som :-) :dance:
CPU:AMD Athlon 64 4000+Brisbane 2100MHz@2680MHz MB:Biostar TF 560 Nvidia Nforce 560 socket AM2 RAM:2X1GB GoodRAM DDR800 CL 5 Dual Chanel VGA:Saphire Radeon X1650Pro 600/694 HDD:Hitachi Deskstar ATA 160GB DVD-ROM:LG GSA-4160B TV-Karta:FlyDVB-T Hybrid Monitor:Samsung 943NW black Zdroj: Delux DLP-388 420WNotebook Lenovo G570
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Zadne reproduktory do auta

Príspevok od používateľa jararak »

keby si sa bol skor ozval predaval som asi pol roka climaxy composety co su premenovane sinuslive 16il. to dopredu rozhodne staci.

ak nechces kupovat nove, alebo chces lacnejsie, popozeraj po go4sound.sk fore. mozno si vyberies, hlavne treba citat.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Genyus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: Po 18. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zadne reproduktory do auta

Príspevok od používateľa Genyus »

Perseus napísal:Zdravim pomohli by ste mi vybrat zadne reproduktory do auta....
Ako prvé napíšem, že som nečítal diskusiu iba prvý príspevok.
Ako druhé, že pokiaľ vzadu nikoho nevozíš tak sú ti tam reproduktory na 2 veci a to ani nehovorím o tom že tie rozmery čo chceš sú mrňavé a ešte k tomu ovály takže zvuk nič moc.... Radšej investuj do poriadnych predných. Pokiaľ máš origo "rádio" tak ho vyhoď von a kúp niečo poriadne, zn. Alpine, samozrejme záleží od sumy ktorú si ochotný do toho investovať. K fajnovému rádiu, fajnový zosík, vytlmenie dverí, a potom až nové repro. Bez toho ti bude všetko plus/mínus hrať rovnako...
Používateľov profilový obrázok
j0hny
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1134
Dátum registrácie: St 31. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Zadne reproduktory do auta

Príspevok od používateľa j0hny »

Jj, velkost je dost mala, "objemnejsie" basy z toho tazko dostanes, prerobil by si na znacke ktora ma vysoku citlivost repro. Ked sa da, tak zvecsit dierky :) Este si mohol skusit zadne repra prepolovat.
Na druhej strane, zosilovace v autoradiach nebyvaju bohvieako vykonne, takze nejake 80w repra s malou citlivostou nemas s cim nakrmit.
EDIT: Skus sa opytat TomKocur-a ten ma tiez co-to spolocne s audiom ;)

Návrat na "Debata o všetkom"