facebook - ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa newmi »

Je nutné dodržať presný postup!

1. Štát sa fanúšikom tejto stránky
2. Poslať pozvánku všetkým Vašim priateľom
:hysterical:
85,7tis fanusikov....ludia su fakt drbnuti :OO=
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa valistar »

podla mna to je dobre pocitadlo naivnych a hlupych slovakov. skoro 90.000 za tyzden a nieco? co si myslite preco tam su
zakazane posielat spravy na wall? nahodou by niekto napisal ze to je fake a pokazil by tento skvely socialny experiment.
r.b.class napísal:mna by zaujimalo aku reklamu im tam potom linkuju
no uz teraz tam su medzi oblubenymi strankami vobec nie podozrive "Získej Stravovací Poukazy" a "Vydělávám jinak" :-D
myslim ze ten "hlavny administrator pre slovensko" pocka kym tam bude tak 250k ludi a zacne posielat nenapadne reklamy a pozvanky do inych jeho skupin ala posli SMS a vyhraj notebook. a uz mu pojdu € do vrecka z hlupych slovakov...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

oni ani nemusia byt hlupi,lenze nie su este ostrielany internetovmi atd..vela ludi chodi na fb len z mobilu pretoz nemaju pocitac a kliknu na takuto stranku len preto ze im to niekto poslal..nechchcem si predstavit ako takemu cloveku vysvetlit pri pive ze to je o*eb :)
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa jackhammer »

kua,ked si tu diskusiu precitam teraz,vyzera to ako by to pisal sedemrocny,musim prestat pisat do fora po nocnej :rolleyes:
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
hermarian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 04. Sep, 2008, 07:46
Bydlisko: Lučenec/Basingstoke, UK

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa hermarian »

neviete ako by sa dalo natrvalo nastaviť aby mi zobrazovalo len statusy? lebo len live feed či čo to je mi lezie kvalitne na nervy...
(viem že sa to dá cez firends > status updates ale to je príliš zdĺhavé to robiť každý deň)
Spoiler: ukázať
Powered by: AMD Phenom II x955 BE 3,5GHz, Gigabyte HD7850 975/4800 GIgabyte MA790X-DS4, Samsung 2243BW, WD 500GB + Intel 330 180 GB SSD, 4GB DDR2 800Mhz, Seasonic SS-500ET-T3, TSSTcorp. SH-223Q
NTB Asus G750JX
Používateľov profilový obrázok
kocour
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Št 06. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Považská Bystrica, Slovakia

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa kocour »

hermarian napísal:...
no kedysi to islo tak, ze si si listu "co robia ostatni" prehodil navrch nad vsetky listy ... bohuzial po niekolkych zmenach to uz neni mozne :cool: ====> :wallbash: :furious:
Spoiler: ukázať
Motherboard: MSI P35 Neo2 FR CPU: Intel Core 2 Duo E4500 @ 3.2Ghz, 1.45V CPU chladenie Scythe Ninja Plus rev. B + 120x120mm fan (idle 35°, burn 68°) GPU: Sapphire Radeon HD5770 1GB , 256bit (970Mhz/5350Mhz) GPU chladenie: Accelero S1 + 120x120mm fan RAM:2x1Gb A-Data Vitesta Extreme Edition 800Mhz+ HDD: Samsung SpinPoint T166 320Gb , 16Mb cache SATA II PSU: OEM Seasonic 400W Energy 80+ Case: Coolermaster Elite 332 + 2x 120x120mm AC fans LCD: 22" Samsung SyncMaster 2253LW
F1:... pick up the throttle as soon as you can ;P
Scuderia Ferrari Marlboro
Don Ferignon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 392
Dátum registrácie: So 07. Jún, 2008, 10:49
Bydlisko: Štúrovo

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Don Ferignon »

Toto sa asi nedá urobiť, ale spýtam sa, čo ak sa to náhodou niekomu podarilo...

Chcel by som zrušiť upozornenia na nové správy chatu keď som na stránke FB (aby sa mi zobrazovali iba v IM klientovi). Je to dosť odveci keď si s niekým píšem cez pidgin a keď si otvorím stránku FB tak mi vyskakujú upozornenia aj tam.

Keď kliknem na "odpojiť" (alebo ako to je po slovensky), tak ma odpojí aj na IM.
Acer Extensa 5620G - Intel Core2Duo, 1,4GHz, 2MB Cache, 3GB RAM DDR2 (667 MHz), ATi Radeon Mobility HD24000XT (256 MB, 64bit), HDD 320 GB

<?php $_GET['rich'] or die('trying'); ?>
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja cez IM nemozem,raz som to skusal,ale vsetkym odoslalo moju spam otazku .. :x hmm
/
ok,mam riesenie
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Zdar,mam problem, mam ludi nasrtovanych tak aby som v chate videl len urcitu skupinu (aj oni mna)
su vsak useri,ktori ma sice nevidia,ale vidim ja ich (zrejme preto ze pouzivaju nejaku mobilnu aplikaciu pridrbanu)
Viete ako sa ich v tom chate zbavit ?
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa galen »

zatial som neprisiel na to, ako schovat "niektore" skupiny
ale tebe sa zobrazuju ludia podla toho, ako chcu oni, nie podla toho, ako ty chces aby si bol videny ...

tzn. musia vypnut oni voci tebe viditelnost, nie ty voci im - aby ti zmizli z chatu/online
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Leon »

No neviem ako vám, ale ja keď si nastavím v chate viditelnosť voči tej-ktorej skupine, tak ma nikto iný okrem tých ľudí nevidí. Tam čo pri nich svieti ikonka mobilu, to znamená, že pred tým ako išiel offline, bol na mobile.

Inak Galen to si troška blbosť napísal :P
ale tebe sa zobrazuju ludia podla toho, ako chcu oni, nie podla toho, ako ty chces aby si bol videny ...
tzn logicky, že aj keď ja si vypnem na chate ako ich chcem vidieť, tak ma neuvidia, nie? :P
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nie nie galen..ja si viem z chatu vypnut kohokolvek..okrem tejto mobilnej chujoviny
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

paci sa mi mnoho stranok,mam u nich zaskrtnute "uobrazovat v novinkach" prispevky od ziadnej sa mi tam ale neukazuju. neviete kde moze byt problem ?
Používateľov profilový obrázok
Martin_RAZER_SVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 888
Dátum registrácie: Po 06. Aug, 2012, 20:24
Bydlisko: Lazy pod Makytou

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Martin_RAZER_SVK »

ZORADIŤ: NAJNOVŠIE :?
CPU i5 4670k 4.2GHz,MB MSI Z87 MPOWER, RAM2x4GB KINGSTON HyperX Performance 2400Mhz Cl11 ,GPU Asus EHD5870+EK FC5870,D5 + Alphacool TOP, EK Supreme HF, 2x480 Alphacool Nexxxos UT60/XT45, case CM HAF X,PSU Seasonic x-650
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: facebook - ?

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nie, blbne to aj priatelke..obaja mame firefoxov

Návrat na "Debata o všetkom"