ELKO COMPUTERS Žilina, s.r.o.

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7687
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: ELKO COMPUTERS Žilina, s.r.o.

Príspevok od používateľa newmi »

tak to je protizakonne, dotycny uz mal byt minimalne na sude ked uz nie v base.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: ELKO COMPUTERS Žilina, s.r.o.

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Kód: Vybrať všetko

Za neoprávnenú reklamáciu sa účtuje poplatok 10,- EUR (301.26 Sk) bez DPH.
Za deſ skladovania cudzieho majetku do hmotnosti 10kg účtujeme 1,- EURO (30,126 Sk) . Nad 10kg účtujeme poplatok 2,- EURA (60.25 Sk). bez DPH.
To akože ak mi neuznajú reklamáciu, tak mám platiť 10e pokutu?
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: ELKO COMPUTERS Žilina, s.r.o.

Príspevok od používateľa zwARO »

to iste mas aj v nay. tam som podpisoval nejaky lajster,ze uvadzam pravdive informacie.

to plati pri tom ked ich otravujes s reklamaciou, pricom si telefon hodil do zachoda, zalial sa vodou prestal ist a ty tam prides povies, ze len prestal ist :OO= . tym padom si klamal a ich to stalo usilie zistit to, takze si uctuju poplatok.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6218
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: ELKO COMPUTERS Žilina, s.r.o.

Príspevok od používateľa icefire »

zwARO, Nay to sice ma, ale tam to sluzi vyslovene na zabranenie spekulantom. Aj ked som tam uz mal jednu reklamaciu, ktoru neuznali, nic si neuctovali.

Takuto formulaciu teda vidis len u velkych retazcov, kde sa toho nemusis obavat alebo u malych obchodikov, kde mas spozorniet. Podobne to mas napr. aj u nas v Nitre v Computer Clube na Mostnej, kde som reklamoval daaavno notebook.

Do 30 dni to nestihli, ja som ziadal peniaze a prisiel mi domov list od pravnika Computer Clubu, ze uz to maju 11 dni u seba na sklade, co som to odmietol prevziat, kedze to nestihli do 30 dni a ze si za tie dni uctuju skladne...

Ani vam nemusim pisat, ako to skoncilo. Ten majitel je taky isty chrapun ako tento v Elku.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
rado3105
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 499
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2008, 09:09
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Re: ELKO COMPUTERS Žilina, s.r.o.

Príspevok od používateľa rado3105 »

rok 2013 a ELKO computers stale funguje...ale toto nie je len na Slovensku, kde firmy(samozrejme so sidlami v danovych rajoch, vlastnene politikmi) dlzia statu miliardy....tak samozrejme ze ani proti takejto firmicke evidentne nemaju paky....resp. mozno to este potrva...ale tiez neodporucam kupovat nic, kde treba reklamovat....
Desktop:
http://i43.tinypic.com/25ptov8.png" onclick="window.open(this.href);return false;

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"