Krizove PC

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Broolly
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1666
Dátum registrácie: Pi 26. Sep, 2008, 07:40
Bydlisko: Košice

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa Broolly »

co sa sleevingu tika mam ak chces teraz na predaj :)) cierne 100 cover nic nepresvita :))
Spoiler: ukázať
CPU: Intel 3570K 4.6 GHz, Watercooling: EK Supreme HF Actal + 4x 120 mm Noisblocker Multiframe S1 on XSPC RX480 + Laing Ultra + EK Top V2 + EK RES 250 Rev2, Silentstar Quad MB: Gigabyte z77x UD5 TH, RAM: Team DDR3 8GB (2x4GB) 2133MHz Xtreem Vulcan CL11, HDD: OCZ Vertex 3 max iops 240gb, 2x Samsung F4 320GB Raid0, Seagate Baracuda Green 2 TB, Seagate Pipeline 2TB DVD RW: Sony AD-7260S, Lite-On iHAS124 GPU: Asus Geforce 8800 GTS 512 DDR3 + EK 8800 GT SLI Ready, PSU: Seasonic Platinum Series Fanless 520 W, Monitor: 27"LCD Samsung P2770HD, CASE: Lian-Li PC-V 2110 Black Regulátor: Scythe Kaze Master, KEYBOARD: Microsoft X6, MOUSE: Logitech G700, GAMEPAD: Microsoft X360, SPEAKERS: Logitech Z906, Headphones: Superlux HD668B + AKG Velur,
Používateľov profilový obrázok
NoSkill
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Pi 01. Máj, 2009, 19:25
Bydlisko: Hrinova

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa NoSkill »

stop
Naposledy upravil/-a NoSkill v Pi 05. Mar, 2010, 16:02, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa Reinok »

No skill:

vzduch sa v skrinke snaží dostať smerom hore preč a ty ho naspäť tlačíš dnu? to nieje zrovna najmúdrejšie voci fyzike, čo myslíš?
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
NoSkill
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Pi 01. Máj, 2009, 19:25
Bydlisko: Hrinova

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa NoSkill »

stop
Naposledy upravil/-a NoSkill v Pi 05. Mar, 2010, 16:02, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
jurk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: St 10. Dec, 2008, 19:15
Bydlisko: Varín

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa jurk »

:hysterical:
tak dlho som sa už dlho nepobavyl. prečo isť proti fyzike? ked vieš že teplo stupa nahor tak prečo to nevyužiť?? A ak som dobre pozeral video, tak ten dim tamten dym v podstate strieklal, ale ked si fan nasava vzduch sam do bedne tak ho rozviriri. A oni si predsa nenapišu že je to v podstate blbosť, im ide skôr o to aby sa to predavalo. Aj ked nemôžem sudiť tu bednu, lebo som ju nemal a netestoval sam ten airflow, ale podla mna je uplna blbosť aby fan na vrchu bedne nasaval vzduch do bedne.
A ešte jedna vec, ked už blbli s tym dymom, tak mali dať pc do záťaže, a zobrať termokameru, potom by to bolo dôveryhodne.
toť môj skromny nazor :)
Používateľov profilový obrázok
NoSkill
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Pi 01. Máj, 2009, 19:25
Bydlisko: Hrinova

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa NoSkill »

stop
Naposledy upravil/-a NoSkill v Pi 05. Mar, 2010, 16:02, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa avixe »

hustotu vzduchu vyuzivaju useri, ktori chcu mat ticho a primeranu teplotu.. noskill ma ladku hluku asi kusok vyssie a prioritou je chlad (odvodzujem z toho ze na vga mas stock a disky bez redukcie vibracii).. tam by aj nasavanie zhora celkom malo zmysel.. teda ak je dobre vyriesene vysavanie zozadu.. pri takom malom radiatore duplom.. tak je to fajn..
btw. pekne si to spravil
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa Reinok »

Nemusíme byť matfyzáci aby sme pochopili správanie sa teplého vzduchu...takisto niektorý píšu že používať fan na bočnici je blbosť...a čo keď poviem, nieje. Mám fan navrchu a na boku, a teploty sú excelentné aj na obyčajnom Alpine 64 PRO za 7€...z boku ti to fúka priamo na fan, čo ti fan vpredu ani vzadu nedokáže spraviť...logicky...a fan zvrchu len pomáha tomu čo sa v skrine automaticky deje. vytláča teplý vzduch tam kam chce...

Je veľa teórií na to aký airflow je dobrý...každý je dobrý, len nie každá skrinka je stavaná na dobrý airflow...a záleží ako si človek fany usporiadaj...

tak si tu z nás nerob srandu, je to obyčajná fyzika z 1.triedy v škôlke...nemusím pozerať videá aby som to pochopil...(pardon sme)
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
NoSkill
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Pi 01. Máj, 2009, 19:25
Bydlisko: Hrinova

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa NoSkill »

Tak pardon poznam ked ma niekto navrch. Uz vam do toho nebudem kecat a temu stopnem
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa Reinok »

Čo si si fetol? načo to robíš? ;)
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Krizove PC

Príspevok od používateľa Jerry »

Kedze zakladatel ma na svoje vlakno podivny pristup k diskusii, zamykam to tu ...

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"