Case by IcYR4zi3L-X.66

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
IcYR4zi3L
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 10. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa IcYR4zi3L »

no kombinacky a kleste :D
no tak sorac to som nevedel ja len to ze ked si kuknes nejake americke mody.tam uvidis kolotocaren toto podla mna neni az taka ved vetsina je modra a jedna zelena a tam su take kolotoce ze bedna zlta kable cervena disky zelene a plexi do modra.
a ide o to ze som to cel lacno a tak aby si to nemohol urobit kazdy trt.lebo co som kukla tak dakto si kupi bednu za 3000 vymeni mriezku a prida svietiaci vetracik a nejaku plastovu hmotu za 5,50 a uz to sem posiela... no ja len tak ze je rozdiel ked dakto na tom robi pol roka a robi to secko sam ako ked si neha secko urobit a potom ukazuje ze kukni... dobre ne to som pekne urobil...
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Tak este pouzi pilnik a pekne to zaobli,, :)
Používateľov profilový obrázok
IcYR4zi3L
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 10. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa IcYR4zi3L »

jo tak budem mat zaobleny kolotoc :P :P :P
ale ne v pohodke len som cel poukazat na to ze je "za penaze vi kupit kazdy" umenie je kupit bez penazi. no a toto sa vztahuje aj na modding ci s kolkatymi D to je. no ked si dakto kupi bednu za 3000 neha si ju doviest kupi si vetracik za 500 len kvoli tomu ze sviti na bordovo kravickovo kakackovo zeleno domov si musi zavolat 5 opravarov ze to nevi dat dokopy. no a dakto kto bednu kupi za 800 a secko si pekne kupuje tak ze sa trmaca v zime priblizne hodinu do dakeho pajzlinca a nakonec zisti ze je aj tak zavrete a secko si dava dokopy sam. je jasne ze ten co si to secko nakupil je sef lebo je jasne ze to je krajsie no vetsinou. ale predsa ten co si to urobil sam ma ten pocit ze neni jak nejaky <> co si secko kupi. tym len cem povedat ze ja som cely mod robil sam a nikto mi nepomahal a je to moj prvy mod. a to ze tam nejsu nejake odvaznjeise veci to je asi kvoli tomu ze to je moj prvy komp inac by som sa nebal ani na vodnika ist sam. a ne si ho kupit. mozno tomu nepochopite ale aspon som si popisal a vyjadril myslenky.
s pozdravom KOLOTOCAR
P4 Northwood 2.8 Ghz
GeForce 6600 128 mb
256 DDRAM 133 Mhz
IBM/Hitachi 7200rpm 80GB
Case SHARK
5x ventilator
1x blikajuci podla HDD 2000 rpm
1x stabilne svietiaci 2000 rpm
2x 80mm SUNON rpm ???
1x reaktivny UV 3000rpm
2x Cold Catode
Používateľov profilový obrázok
tasman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 280
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Filakovo

Príspevok od používateľa tasman »

Neboj kamo aj ja si secko robim na bedni sam , a predpokladam ze aj vacsina na fore , ale chceme ti naznacit aby si to robil trocha preciznejsie a s citom.
Hardware
Spoiler: ukázať
PC1:CPU: i5 13400F| COOLING:water cooling NAVIS 120 Pro | MB:ASUS TUF GAMING B660| RAM:DDR4 Crucial Ballistix 16 GB | HDD: Kingston M2 500GB NVMe | VGA:ASUS RTX3060 10 GB | POWER:600W FORTRON | FRONT PANEL:Lamptron |MOUSE: Logi MX Master 3 |KEYBOARD: LOGI MX keys | MONITOR:2x28" LCD Samsung U28E590 4K |PC2: MacMini M1 BOOK: MacBook Pro "17" 256GB 8GB, MacBook Pro 13" space grey 256GB 16GB (2020), MacBook Pro 13" silver 256GB 16GB (2015) Tablet: iPad 8 Gen 2022, iPad Air M1 2022
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

raz som tu uz niekomu pisal, ze case-modding nieje len o vyrezani diery do bocnice nakupeni ventilatorov a svetielok, chcelo by to neaku vychytavku co sa len tak nevidi, nuz ja som skor zastanca takych decentnejsich/konzervativnejsich modov, tak aby mi PC zapadlo do interieru, samozrejme musi trochu vytrcat aby bolo vydiet ale zaroven musi aj zapadat, sorry, ale asi sa nebudes cudovat, ked napisem ze tvoje PC/lampion by som si do obyvacky nedal, neber moje slova v zlom(ani svoje "nove" PC by som do obyvacky nedal), mam pocit ze mas o case-modding zaujem, dufam ze si s modom tvojej skrine este neskoncil a budes pokracovat
IcYR4zi3L napísal:paci sa mi ked dakto ani neda fotky svojej bedne ale veselo nadava do inych. to ako keby ste DaVincimu nadavali ako maluje Monu Lisu ked sami ste pritom namalovali tak stromcek domcek a prasiatko.len som chcel vedet vase nazory ale tak ked ste tu na "slovo vzati experti" tak sa idem radsej zahrabat alebo radsej zaprahnem tatosa a odtahnem s mojim kolotocom...do rumunska napriklad.
moje referencie najdes tu, len dodam ze v dobe modovania tej skrine som povazoval za vrchol upratania kablov, ich zamotanie do husacich krkov
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
IcYR4zi3L
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 10. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa IcYR4zi3L »

no tak toto je moj prvy case a chcel som toho na nom skusit co najviac a v pohode... ja ho mam aj tak pod stolom ale ked zozenem nejaku novu case tak budem uz na to davat bacha na nejake tie vecicky. ale aj tak peniaze radsej vyhodim na babu alebo pojdem na daku akciu. a toto cele ma nevyslo viac ako 1500 takze ja som spokojny
Používateľov profilový obrázok
tasman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 280
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Filakovo

Príspevok od používateľa tasman »

tu je nejaky link na moju case aby si nepovedal http://fotky1.azet.sk/album.phtml?i9=1a ... ode=n&st=3
Hardware
Spoiler: ukázať
PC1:CPU: i5 13400F| COOLING:water cooling NAVIS 120 Pro | MB:ASUS TUF GAMING B660| RAM:DDR4 Crucial Ballistix 16 GB | HDD: Kingston M2 500GB NVMe | VGA:ASUS RTX3060 10 GB | POWER:600W FORTRON | FRONT PANEL:Lamptron |MOUSE: Logi MX Master 3 |KEYBOARD: LOGI MX keys | MONITOR:2x28" LCD Samsung U28E590 4K |PC2: MacMini M1 BOOK: MacBook Pro "17" 256GB 8GB, MacBook Pro 13" space grey 256GB 16GB (2020), MacBook Pro 13" silver 256GB 16GB (2015) Tablet: iPad 8 Gen 2022, iPad Air M1 2022
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

:crazy: :hmm: lunapark je nic...nepaci sa mi takyto styl ale vidno ze si sa snazil takze v podstate je to fajn..dal by som fotky na moju case ale este neni hotova :wink:
Používateľov profilový obrázok
IcYR4zi3L
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: So 10. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa IcYR4zi3L »

lol tasman klobuk dole to je dost KUL :lol:
no len som nechcel do toho vrazit peniaze lebo po case ma to prestane bavit a zacne robit dalsiu. tak to je taky kolobeh a necel som aby tam koncili moje $ radsej kupim holke darcek a nech je rada ze je rada :P jo tak ako vidim idem prerobit uz tuto koninu co tam mam na cele modre... uvidim jak to bude vypadat.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"