Pomoc pri vybere skoly plz...

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

No diky hosi, vedel som ze ziadna skola nie je to prave orechove tak ale taky trapas som necakal...ale mozte dalej este odporucat...zas nechcem ist na daku ucnovku bo by som chcel aj zar zarabat niaky ten peniaz :lol: ale zase moje znaky su 2 cize nemozem ist na ziadnu dobru skolu...uz jednotkari maju problemi ne ze este ja dvojkar...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

ja taky 3 az 4,, :roll: a kde som,, :) a etraz som sa rozhodol, ze sa kuknem aspon do ucenia.. lebo ja sa ako absolutne neucim.. minuly rok to tak spravil a same 2 a jedna 5 z matiky na polroka,, ee,, ta mi nikdy nepojde.. :( tento to iste.. secko v pohode, len matika.. tam treba daco co ja nemam.. logika a tomu chapat..
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

No ja nemam na vysvecku ziadne 3...aj ked nemcina tento rok asi bude :cry: ...ale snad sa niekam dostanem...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

mali ste vsetci ist na 8rocne gymnazium a mali by ste veget...hehe ako ja..na zakladke jednotky a teraz mozem na vsetko srat az do maturity...hehe nabuduci rok :cry: ..inak gjh rulez :lol:
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

JJ GJH rulezzz lenze s mojimi znakami sa do mojej buducej lavice posadi niekto iny :-(
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

Wizik napísal:JJ GJH rulezzz lenze s mojimi znakami sa do mojej buducej lavice posadi niekto iny :-(
Ani nie, zalezi ake znamky si mal z Matiky a z Fyziky na ZS ked chces ist na Elektrotechnicku skolu. A navyse tam chodia aj taky ludia co mali 3 a dokonca aj sem tam 4 na vysvedceni: a spravili ju a dokonca aj zmaturovali.
Spoiler: ukázať
Používateľov profilový obrázok
velijura
Príspevky: 1455
Dátum registrácie: Po 26. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (XXVIII)

Príspevok od používateľa velijura »

-TAMY- napísal:koho si mal triedneho? :) ja mam polgara.. :) naj to ucitel,, :P a sak mu povedz tvoj nazor na tu skolu,, :)
Polgi nas ucil slovencinu, triednu som mal Holubovu (prisna, ale ak si robil co si mal, tak bola v pohode)...


To Wizik
...co sa tyka skoly, tak zalezi hlavne od toho ako sa postavis k uceniu a sebazdokonalovaniu a nie od toho ci pojdes na ucnovku alebo na priemyslovku...rozdiel medzi tymito dvoma typmy skol je hlavne v tom, ze priemyslovka ta moze lepsie pripravit na studium na vysokej skole a viac sa tam prebera teória, na ucilisti zase dostanes viacej praxe...

BTW:...niektori moji spoluziaci zo strednej su podnikatelia a o jednom viem ze dokonca potom vysiel vysoku pedagogicku a isty cas ucil...
CPU Intel P4 | MB Abit SD7-533 | RAM 1GB PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT | HDD Hitachi 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-R1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + Steelpad QcK + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB & IceRex S12 & SELTZ L20 | FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentWheel + TT Hardcano12 | SCREEN Benq FP783 | PRINTER Canon PIXMA iP4200
PHOTO Panasonic Lumix DMC-FZ20 & PENTAX K100D + DA 18-55/50-200/Tamron 28-75 + Vosonic X-Drive VP3320 + Toshiba MK-8025GAS 80GB + Velbon Sherpa 750R
Používateľov profilový obrázok
kami_sama
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 362
Dátum registrácie: Po 05. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa kami_sama »

Rusty napísal:preto sa chcem tento rok dostan na FIIT :o
som na FIIT-ke druhakom, ale je to dooooost huste. by som povedal ze este horsie, ako na matfyz-e... co sa tyka uciva: vela blbosti a malo uzitocnych veci...
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

mno ak ti nevadi ist do KE, tak sa skus poobzerat po Gymnaziu Alejova (to je zamerane na metiku a podbne mozno by si tam nasiel aj daco zaujimave pre teba) alebo SPsE Komenskeho (tam sa robia aj v nejakom CAD-e), ale to je len tip.. :)
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
pindiq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice,Staré mesto

Príspevok od používateľa pindiq »

diablik napísal:mno ak ti nevadi ist do KE, tak sa skus poobzerat po Gymnaziu Alejova (to je zamerane na metiku a podbne mozno by si tam nasiel aj daco zaujimave pre teba) alebo SPsE Komenskeho (tam sa robia aj v nejakom CAD-e), ale to je len tip.. :)
na alejovej mas informatiku?som myslel ze cisto matiku co by som nedriloval i ked mam ciste .akoze tam mozem ist ale pripravujem sa skor na postovu,a z tamat na vysku :beee: kde uz je lepsie podla mna robit informu
Lenovo ThinkPad Edge E520 (i5 2430M,4GB RAM,HD6630m,500GB HDD)
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

Ked chces v buducnosti robit s PC chod na elektrotechnicku..Zamestnavatel ta myslim skor prijme ako nejakeho gymnazistu...Hlavne nechod na odbory TIS a podobne, pokial nechces byt sekretarka :wink:
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

mno neviem ale z gympla sa asi lahsie dostane na vysku ne ???
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

MBG napísal:mno neviem ale z gympla sa asi lahsie dostane na vysku ne ???
ani ne pokial nema skoro same jednotky ze ho zoberu bez prijmaciek...inak zavisi od toho jak tie prijmacky urobis a k tomu ti gympel moc nepomoze...
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Diky moc hosi...no na tu GJH to urcite skusim a druhu dam daku SPS elektrotechniku (asi alndlerku alebo zochovu) a do kosic urcite nepojdem :lol:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
pindiq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 269
Dátum registrácie: Pi 30. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice,Staré mesto

Príspevok od používateľa pindiq »

mohol by si,by ta neotravovali rodicia :lol: keby si bol na internate
Lenovo ThinkPad Edge E520 (i5 2430M,4GB RAM,HD6630m,500GB HDD)

Návrat na "Debata o všetkom"