acc.extreme plus mod na ati 5850

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: acc.extreme plus mod na ati 5850

Príspevok od používateľa hawkeye »

na 5850 pasuje ta zakladna ktora na accelere uz defaultne je...inak ak mas single DVI layout tak accelero modovat ani nemusis...
ja mam 2 DVI nad sebou takze som musel modovat...

co sa tyka kolizie s D14..ak mas klasicku bednu, kde GPU davas horizontalne tak to ide v pohode,pretoze sa karta troska ohyba.
ale akt o narves do ravena napr kde hmotnost nic neohyba a neodtlaca,tak p12-1300 musi posunut doprava,dat jednu sponu dole a uchytit fan inak...a aj tak D14 trolilililinka tlaci na VRM R4
a vyzera to takto nejako
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
harrzy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 22:28
Bydlisko: Bratislava - staré mesto / Thüringen, Deutschland

Re: acc.extreme plus mod na ati 5850

Príspevok od používateľa harrzy »

mam dvojo DVI, ved prave preto ma to zaujima. Co som kukal sa mi r5 paci ovela viac ako r4, uz len kvoli od pohladu lepsej moznosti ohybania :D ale som sa zle pozrel, nenarvem to tam, accelero ma od PCB asi 12 mm a r5 je vysoky 18 mm. Takze beriem r3 :-D ten vyzera asi najlepsie ohnutelny.
v mojej krabici je to dost natesno, normalne by sa tam extreme plus ani nevoslo, takze sa moddingu nevyhnem a preto som si isty, ze mi ta karta padat dole gravitaciou nebude, cize musim ohybat chladic vrm, tak preto vyberam najlepsieho kandidata :red:

btw Vdaka za info a foto :mrcool:
Moja mašinka CPU i5-750 Chladič Noctua NH-D14 MB P55A-UD3 RAM Kingston 4GB 1600MHz CL8 HyperX VGA ASUS Nvidia GTX 570 + Accelero Xtreme Plus PSU Corsair TX-650 Myš Steelseries Kinzu HDD Samsung Spinpoint F3 0,5T *2 SSD Kingston HyperX 120 GB Audio Logitech Z-5450 Case Corsair 300R Fan control Scythe KazeMaster LCD BenQ G2420HDBL4

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"