Sucasna politicka situacia - KDH odchadza z vlady

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

sm_oOx^ napísal:...myslim, ze kazdemu ja viac nez jasne, ze neprijatie zmluvy o vyhrade vo svedomi, je len trapnou zamienkou.
samozrejme..hladali nieco aby si nahnali dalsich volicov a sucasne sa mohli dostat do dalsej vlady..pretoze je jasne ze dzurinda uz 3 vladu mat nebude...a keby od neho neodisli tak by si to vyrazne stazili..takto podporia fica/meciara pri predcasnych volbach a su znovu vo vlade...teda minimalne v to dufaju,..
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

chvalabohu ze odisli...teraz asi nastupi pan fico :death: a uz len potom bude dobre,dpc :x .....
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

nechajme sa potom na potom a mozno pan fico prekvapi :o (ale to je skor nerealne)
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

Ale postrelat ich tam treba darmozracov skur... no az na fica treba mu dat sancu ale ked to posere tak aj jeho :furious:
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

zabetonovat parlament....a ked uz vsetko skusame (reformy a tak....) tak preco neskusit aj ANARCHIU ???
mozno by to fungovalo :?
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

mne sa najviac paci co vlastne chceli presadit v tej zmluve o vyhrade svedomia.myslim,ze parkrat spomenuli priklad:si doktor a odmietas vykonat potrat,ale musis.
no ja neviem,ale ked to niekomu vadi tak preco robi doktora.ja tiez nemam rad vysky a zvuk polystyrenu a preto nerobim zateplovanie domov.asi tomu nerozumiem.na druhej strane myslim,ze nieco podobne je zakotvene v nasich zakonoch,takze je to aj tak zbytocne....
a za druhe:reformy.nejaka sa tu udiala?ze o tom neviem.jedina co sa k tomu blizi je reforma vojska,ktora sa ale bez penazi aj tak neda dokoncit.zdravotnictvo:predame,ked na to nemame.nevadi,ze zakladna starostlivost je z ustavy zdarma.vypytame priamo od pacienta,namiesto toho,aby sme to spravili mudro a zaviedli nejaku dan,ktoru by si vsimlo len par ludi...
vnutro:policajti su este uplatnejsi ako pred tym a na spickach su stale neschopny amateri...
a takto by som mohol pokracovat do nekonecna.cerveno biele pruhy a vela hviezd nas oslnilo.aj tie na modrom platne...
Používateľov profilový obrázok
jurosl
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 58
Dátum registrácie: So 12. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Stara Lubovna

Príspevok od používateľa jurosl »

KDH su to ..., ale musite uznat ze nesu sprosti, vedia ze s SDKu to uz nepojde lebo jeho preferencie klesaju a preto vyskocili z vlady koli nejakej blbej zmluve o vyhrade svedomia a robia velke halo. teraz im staci spriatelit si fica a zasa budu vo vlade, ako tu uz bolo napisane o predvolebnu kampan maju na omsiach postarane (babky ktore sedia v kostole viac jak doma v kresle samozrejme budu volit KDH lebo pan farar povedal ze potom pojdu do neba - to som fakt pocul)
MSI K8 NF 4 socket 939, AMD Athlon 3000+ Winchester, 512 MB DDRAM, Galaxy GeForce 6600 128 MB

Návrat na "Debata o všetkom"