Heroes Might & Magic 6

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Heroes Might & Magic 6

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

-ja viem ze vypnutim vsync sa to upravi,to ale nie je riesenie
-animacie aspon pri kritickych zasahoch sa daju vypnut
-dobre obabrali warezakov stymi online polozkami :good:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Heroes Might & Magic 6

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

vcera som to zas hral,furt trening a bol som porazeny (mam strednu obtiaznost,neviem kde sa to da pocas hry znizit..)
Porazeny by som nebol,kebyze nejdem do toho zburaniska kde sa hralo o tu kusu..ty ma trochu zredukovali..potom pride nepriatelsky hrdina a som porazenym...Mam obsadene celu mapu..on nic len jedno mesto..ale aj tak ma za tyzden viac jednotiek ako ja z 3 miest a 3 kasarni..co je toto za fail ? sa kto je len tutorial a takyto nezmyselny hardcore
heroes patku som presiel celu a tu neviem ani cez tutorial prejst ? :facepalm: OBROVSKE SKLAMANIE
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Heroes Might & Magic 6

Príspevok od používateľa GASPi »

Je to len tvoj (ne)skill. Ja som nemal nemal ziadny problem na strednej obtiaznosti.
Taktiez sa mi zda, ze nepriatel ma uz od zaciatku urcitu armadu, na ktoru si kazdy tyzden len nabaluje pocty.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Heroes Might & Magic 6

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

aky potrebuje mat clovek skill na hranie tutorialu ? :D toto je vtip roku..chapes vobec co pisem,ze nepriatel ma viac jednotiek z jndym mestom ako ja s troma ? aky na toto potrebujem skill..proste ja som prehladaval celu mapu...a nepriatel je do tej doby abnormalne vyboostovany...cize bud to hrat priamociaro a nezdrzovat sa,alebo preskumat a padnut.. :D tato hra sa im teda podarila,minule diely boli pre mna oddychom..toto je pre mna frustrujuce
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: Heroes Might & Magic 6

Príspevok od používateľa GASPi »

Som pisal, ze pravdepodobne mal nepriatel uz od zaciatku hned urcitu kvantitu jednotiek (prirastky v meste ma podla rovnakych podmienok ako hrac).
Ak je to ta uroven, kde ides po "vlkoch'' tak mne vysiel postupne s niekolkymi vlnami (ini hrdinovia), ktore sa daju zvladnut a potom uz len samotny zradca.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Heroes Might & Magic 6

Príspevok od používateľa Laro22 »

toto je prva cast serie ktoru hram,a nevem asi na to idem zle,mam najlahsiu uroven ale nedari sa mi ,nevem prejst ani prvu mapu :red: , mate nejake typy,inak sa mi to paci tento styl bola by skoda to nehrat...
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Heroes Might & Magic 6

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

mas dlc? Bo bez nich je to dost hard
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Heroes Might & Magic 6

Príspevok od používateľa Laro22 »

to som nevedel,nemam,diki za typ
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN

Návrat na "Hry a problémy s nimi"