LanParty - Nitra

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa galen »

tak tak ...
na lanky sa chodi:
1) kecat
2) sport (futbal, stolny tenis, tenis, basketbal...)
3) spolocensky sa vyzit (paaarty time, nielen bohapuste chlastanie za pocitacom *ostatne, alkohol je ajtak na LAN tabu*)
4) porovnat si kto ma vacsi - vykon pc, auta, audiosupravy, telefon, ego, alebo skill s danou vecou
5) nieco pekne a konstruktivne si ukazat (v ramci dostupnych surovin ... ako napriklad chladit PC tekutym dusikom, pripadne suchym ladom, alebo ako ceruzkou taktovat stare athlony ...)
...
nuz a ked uz su vsetci unaveny, tak sa teda da aj bod 6:
6) pustit PC a nieco zahrat po LANke


podla toho treba vhodne vyberat priestory, a mat na mysli fakt, ze ked sa ti tam nasuka 40-50 ludi, tak 2x toaleta a 1x umyvadlo bude MALO
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa Toman »

RP napísal: Preto mozte zorganizovat (wone, mozno lok) nieco mensie nahradne, ci Vcelnicu ci nieco ine.
Sme vcelnicu chceli riesit na august/septebmer. Lok tam volal, ale as do novembra bola uplne narvana... takze iba ak neskorsia jesen.... (co by sa aj vlastne dalo)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
wOne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2548
Dátum registrácie: Št 11. Mar, 2010, 21:55
Bydlisko: Nitra

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa wOne »

tak ved zase, nebude tragedia ked sa nepodari nic vybavit, a pôjde sa az na oficialnu pretaktovanie.sk lanku ;)
RGB
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa valistar »

wOne napísal:nemusíte byť na mna hned zlý :red:
vsak nikto tu nie je zly.. len ide o to ako si to sem napisal :)

malu lanku si kudne zorganizuj, ale to ani nepotrebujes pisat na forum .. zavolaj zopar kamosov a je to.
Ja organizujem lanky tu v Ke tak 2-3krat do roka, ucast stale okolo 20 ludi. ale robit nieco vacsie ako robi pc.sk je uz o inom ;). Co a ako by som sa asi vykecaval na dlhsie ...
Používateľov profilový obrázok
wOne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2548
Dátum registrácie: Št 11. Mar, 2010, 21:55
Bydlisko: Nitra

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa wOne »

nie nie, ani by som nechcel robit lanku takych rozmerov... to urcite nie, len to netreba hned brat osobne ;)
RGB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa quicky »

zakazal by som aj cigarety na lanke nakolko aj alkohol je zakazany... kedze na okolie maju horsi vplyv ako alkohol .
kazdopadne na lanke je zaklad mat harmonogram aby to enbol holubnik,ze tam sa hraju 3ja cely cas sami ,hentam 4ria skacu po dlazdiciach v cs na italy a podobne .
raz som bol na VIP lanke v beehouse a to bolo uplne top,o niecom inom neporovnatelne :-)

po dalsie nie kazda spolocenska snaha musi byt vykonavana za ucelom zarobku xP
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa Snake »

quicky napísal:zakazal by som aj cigarety na lanke nakolko aj alkohol je zakazany...
No už ťa vidím ako mi utekáš zahasiť cigu :D vtipný si quicky, fajčiť sa chodievalo von, vnútri nik nefajčil, nevidím problém. Na rozdiel od alkoholu, po ktorého konzumácii väčšieho množstva, z cigariet nikoho nevezmú do špitálu, či sa nezačne tackať, grcať, hulákať a podobne. Zakážme aj mäso a biele pečivo, veď je tiež nezdravé.

PS: nejde o to že som fajčiar, ale zas odtiaľ potial s tými "nápadmi"...





.
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa Gudas »

quicky napísal:...

po dalsie nie kazda spolocenska snaha musi byt vykonavana za ucelom zarobku xP
Teda ako PC.sk na LAN párty myslíš že zarába? :D
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa quicky »

pojdem pit von ...pridem do vnura ako ty :) nevidim rozdiel, ty budes smrdet od cigariet, volakto od chlastu. to ze sa niekto nevie po pol deci spravat neni chyba alkoholu ale dotycnej osoby. tym ze aj ked fajcis vonku nicis pluca aj ostatnych okolo teba ,alkohol znici len konzumenta :laugh:

ja verim,ze keby som vyfajcil skatulku za vecer,alebo kolko sa bezne fajci ,tak budem grcat este tyzden,kedze som nefajciar:) myslim,ze je aj otrava nikotinom tak ako alkoholom. mozeme o tom polemizovat kolko chces.
diskriminovat konzumentov alkoholu je smutne :laugh: ja pijem raz rocne takze mi to je fuk,skor ide o princip ked sa o to volako opiera. :facepalm:

p.s. snako ja ti ju hasit nebudem,mne je to fuk ,len treba najskor rozmyslat az potom riesit pravidla :laugh: uz som pochodil dost laniek a nikdy s tym problem nebol,ak sa niekto taky nasiel co sa nevhodne spravat chytil sa za usi a vyhodil pred dvere,ked sa ukludnil sa vratil:)
kazdopadne o tomto tema neni .
ak sa podari nieco v nitre vybavit priestory pre nejaku particku ,s vhodnou organizaciou bohaato staci 10ludi na vsetky hry yahooo


p.s. ja nevravim ,ze zaraba a je mi to jedno... ale hore niekto spominal o tom ,ze je to stratove ako prvy rocnik, a kedze uz ich je viacej tak asi to stale minus nebude,vecne nikto nejde do minusu
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa Gudas »

quicky napísal:...

p.s. ja nevravim ,ze zaraba a je mi to jedno... ale hore niekto spominal o tom ,ze je to stratove ako prvy rocnik, a kedze uz ich je viacej tak asi to stale minus nebude,vecne nikto nejde do minusu
Je mi jasné, akú máš o tom predstavu. Že to nejde do mínusu znamená, že už máme nakúpenú kabeláž sieťovú aj napájaciu, switche a ďalšie veci, ktoré na prvý ročník bolo treba kúpiť. Že ostane dákych tresnem 25,30€ po LAN párty hádam nemyslíš ako zárobok...
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
ANONYM_a7

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nasa lanka skutocne nie je o zarobku... to by muselo byt vstupne aspon x nasobne a za x si nedosadzaj jednotku ;)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa quicky »

vravim,ze to neberiem ako zarobok :) ale reagujem na prispevok ohladom org prvej lan,myslim,ze wone sa ponukal aj na tejto jarnej lanke ,ze ma k dispozicii 40port switch ci viac? tak isto myslim,ze dnes uz kazdy doma ma nejaky ten sietovy kabel naviac.

cize jediny problem je zabezpecit priestor,rozumne vyuzit elektr. siet...
ANONYM_a7

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tahat elektriku je vzdy problem. Z beznej siete nemas sancu viac pc zivit. Musi sa tahat 380V cez redukciu, aby sa zatazovali rovnomerne vsetky fazy. Niekto nam to robil uz neviem kto....

Ceny, program, vsetko :-) je to masaker no.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2539
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa RP »

Broslowski napísal:tahat elektriku je vzdy problem. Z beznej siete nemas sancu viac pc zivit. Musi sa tahat 380V cez redukciu, aby sa zatazovali rovnomerne vsetky fazy. Niekto nam to robil uz neviem kto....
Este na prelome rokov 2008/2009 spravil elektriku Lubo Kuzman :) Potom dorabala dalsie kusky striedavo zostava Jerry+Biker+Bago :)
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: LanParty - Nitra

Príspevok od používateľa LoPiO »

RP napísal:Chalani, bohuzial, pc.sk/pretaktovanie.sk LANka tentoraz v septembri-oktobri nebude.

Prihodilo sa viacero veci a tak hlavni organizatori bohuzial nestihaju. Zvazujeme LAN neskor, mozno koncom skuskoveho v zime (resp. po skuskovom v zime). Mrzi nas to, obcas to nevyjde...
To je skoda, ale verim, ze zimna sa Vam podari ;)
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland

Návrat na "Debata o všetkom"