Genius 5.1 HF 5000

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

tiez mam tu starsiu verziu geniusiek je pravda ze maju nejake tie muchi ale vecsina sa da poplatat napr. tie prefukujuce konektory to je asi ich naj slabyna ale treba sa len trochu pohrat zo silikonom a je to vzduch nema sancu :wink:
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

ale to uz je papa zaruka.. a ten zosik vnutry,, ked hraju nahlas, to brncanie je prave ten rezonujuci plosak.. Vyrobca sa po stranke prevedenia nato uplne vykaslal,, hlavne ze maju pekny dizajn a pisu ze maju 3600W.. viac ho asi netrapilo.. ale ked sa to predava,, :)

To brnenie, stacilo by tam dat suciastku za cca 10sk a je po probleme,, ale ked treba usetrit, casto aj tam, kde sa nema..
Používateľov profilový obrázok
_lukasko_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 28. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa _lukasko_ »

ale zase kto vie...............mozno ze prave toto sa "opravilo" v tej novsej verzii..........ziaden rezonujuci plosak a ani ziadne kable veduce krizom cez bednu.........chcelo by to vediet ako vyzeraju 5000 vo vnutry.........este ste nevideli taku recenziu?
Používateľov profilový obrázok
_lukasko_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 28. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa _lukasko_ »

no...........tak som sa pozeral po niecom inom a zvukovo kvalitnom a nasiel som toto http://www.logitech.com/index.cfm/produ ... NTID=10927

a ta cena sa da prekusnut........vsak to uz ma ovela lepsie parametre ako 5000ky.......a aj vykon ked uz ide o to :wink:
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Fajne repraciky ale ja som skor za creative ...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

jj, fajne.. ale ja skor za Creative..

Vykon budu mat ako moje 2.1.. ja mam 300W total RMS a oni maju to iste.. :)

Ale uz sa jedna o naozaj kvalitku,, Ved ja si mozno aj kupim tie 5000 a pokutram im vnutro..
Používateľov profilový obrázok
_lukasko_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 28. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa _lukasko_ »

ale ako som tak pozeral po parametroch reprakov od creativu, tak mali dost maly odstup od sumu a ani dizajnovo neboli nic moc......

ten vykon reprakov od logitechu bol si myslim dostatocny, vsak nejdes robit zabavu aj pre susedov....(2 x 38W front, 2 x 38W rear, 42W center).....

jedine ak si stastlivec z rodinneho baraku, alebo mas za susedy stare, hluche, senilne babky.........
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

No, oni su parametrami narovnako.. pre co najkrajsie basy je naj, aby subwoofer vedel prehrat aj ozaj nizke frekvencie.. Creative zacina na 25hz a Logitechy na 35, uz z toho je ajsne, ze Creative maju mohutnejsie basy a vedia prehrat vecsie pasmo zvuku.. a to iste aj satelity..

Ja ti osobne odporucam creative.. predsa, Creative ma uz dajakew skusenosti so zvukom, a ak mas od nich aj zvukovku, rozhodne od creative.. vecsinou su stavane prave na ich karty, a ich aj naplne vyuziju..


a aj odstup maju rovnaky 99db je myslim ze dobre..
Používateľov profilový obrázok
_lukasko_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 28. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa _lukasko_ »

najnizsie frekvencie, aspon podla papierov maju Geniusi a to 20Hz..... ale zasa ta kvalita................
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

U tych Creative/Logitech mas zaruku, ze tych 25Hz/35 tam aj je.. a henten no name menic + obycajne TDAcko neviem ci ozaj ma tych 20Hz.. :)
Používateľov profilový obrázok
_lukasko_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: St 28. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa _lukasko_ »

no dobre uz som presvedceny :P ..........berem Logitech 5400 wireless a beda tomu ked mi bude niekto hovorit, ze by ine boli lepsie :!: ...........
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

lukasko napísal:no dobre uz som presvedceny :P ..........berem Logitech 5400 wireless a beda tomu ked mi bude niekto hovorit, ze by ine boli lepsie :!: ...........
dobry vyber ;) ...aj ked...hehe ale nie nic :D ...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

[quote="-TAMY-"]jj, fajne.. ale ja skor za Creative..

Vykon budu mat ako moje 2.1.. ja mam 300W total RMS a oni maju to iste.. :)

Ale uz sa jedna o naozaj kvalitku,, Ved ja si mozno aj kupim tie 5000 a pokutram im vnutro..


dufam ze fakt neveris ye daju 300W total RMS :lol:
Vecsina ludi ma milnu predstavu o vykone jedneho wattu a priatelu nic v zlom ale 300 W je trosku ine kafe"poriadne ine"
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

jj, staci porovnat wattaz vyrobkov od japoncov a wattaz od starej tesly..... japonec by 20W repraku tesla napisal megadrbayeba 10 000W 3D...
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

skrat napísal:jj, staci porovnat wattaz vyrobkov od japoncov a wattaz od starej tesly..... japonec by 20W repraku tesla napisal megadrbayeba 10 000W 3D...
ved prave ,ale niekde som nasiel skutocne udaje na tie starsie geniusky 15W -Front 15W -rear 15W center 45W -Subwoofer no vecine ludi to bude pripadat :8O: tak malo ale ako som povedal nemaju ptredstavu o vykone 1W ale ten Velmi slusny vykon ktory daju nie je tych 3600W P.M.P.O" prikon merany po obede" ale prave tych 15W a 45 Sub. to vobec nie je malo je to uz slusny vykon a nad napismy na bednickach vseliakych virobcov o rozmeru 5x15x5 ze 180W a podobne sa mozem len pousmiat :lol: vsetko je to len tah na ludi co do toho moc nevidia a co je vrcholom aspon pre mna su auto zosilovace s napismi napr.800W a potom vidiet tych nadsencov ktory to kupuju v domienke ze im to bude hrat tych 800 W proste nemam slov :no: keby to dalo 800W tak chlapci maju z auta Drevaren alebo kolesove rolo :lol:

Návrat na "Zvuk a PC"