Black Corsair design by MaceKx

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Black Corsair design by MaceKx

Príspevok od používateľa Brandoo »

Stahovacky by som ti doporucil dat, ked budes hadice znovu natahovat na fittingy. Konce hadic su uz o nieco rozsirene a niesu tak pevne. Ked skratis hadice ... tak netreba stahovacky (na tie 13mm fittingy).

Ak si chces byt na 100% isty, ze sa ti hadica neuvolni radsej to stiahni. Na vzhlade to vela neuberie. No najlepsie by boli compression fittingy.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8170
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Black Corsair design by MaceKx

Príspevok od používateľa ericc64 »

Brandoo napísal:Stahovacky by som ti doporucil dat, ked budes hadice znovu natahovat na fittingy. Konce hadic su uz o nieco rozsirene a niesu tak pevne. Ked skratis hadice ... tak netreba stahovacky (na tie 13mm fittingy).
Moje chudery hadice boli nasadzovane na fitinky 300x a stale dobre drzali, stahovacky som nepouzival a to mam este k tomu 19/13 :laugh: 16/11 musia drzat este lepsie ...

Ale zo zaciatku mozes stahovacky dat , pre istotu ...

Cena Thermochill nam akosi klesla :cool: takze ber ten ako radia chalani ...

Som zvedavy na projeckt, cierna je moja oblubena farba :good: Pevne nervy pri skladani ...
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"