NB do 600 €

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: NB do 600 €

Príspevok od používateľa Krutibrko »

To už je riadne veľký book, to by som nebral, ak to budeš chcieť prenášať...
okrujko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1449
Dátum registrácie: St 06. Jan, 2010, 19:15
Bydlisko: Sabinov

Re: NB do 600 €

Príspevok od používateľa okrujko »

ja som za Lenovo E530, model uz podla gusta...
Dell E5470
Xiaomi Redmi Note 4
Edifier S330D
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: NB do 600 €

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Ak je kvalitou spracovania minimálne taký ako E520, tak by som ho tiež bral.
pepkopav napísal:Nalepené???Videl si už probook???A čo sa týka chladenia probooky idú ticho,len ich treba raz za rok vyčistiť.Je to robota na cca 10min. a zas je na rok pokoj.
Ty si ho očividne ani na vlastné oči nevidel, nie to aby si s ním pracoval.
pepkopav napísal: Probook je hliníkový,nevŕzga neprehýba sa,má matný disply , väčšiu výdrž baterky.Vypracovanie má o 2 triedy lepšie ako Asus.Probook máme doma a Asus kúpil kamarát,ktorý si nedal povedať a teraz je z toho lesklého displaya na nervy.
S týmto sa súhlasiť dá.
gnu napísal: 4530s ma nalepene tenke hlinikove platy, ktore navyse na mnoho kusoch vobec nelicuju.
S týmto už nie.
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1979
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: NB do 600 €

Príspevok od používateľa Gumkac »

pepkopav napísal:Nalepené???Videl si už probook???A čo sa týka chladenia probooky idú ticho,len ich treba raz za rok vyčistiť.Je to robota na cca 10min. a zas je na rok pokoj.

:D ano videl, dokonca drzal v ruke, pouzival. a ano, je to iba nalepene! Probook si urcite vzivote nekupim :D a probookom sa tie ich tela prehybaju jak nic :D

ja tiez budem kupovat o 2mesiace book do skoly, a moj adept je zatial lenovo thinkpad. spracovajie na vysokej urovni,... len cena... ja mam vybraty predcastne daky za 780e tusim... ale je to trosku tazsi notebook, ale vydrz pisu cca 8hodin pri nenarocnej praci. a urcite je to o 10 tried kvalitnejsie ako "pro"book. ;)
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB | NZXT H7 flow | 5x 140mm arctic
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490

Návrat na "Nákupná poradňa"