Google Chrome

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

tak to neviem,na to pouzivam skor toto http://translate.google.sk/

ten translator mi fungoval ..stacilo uznacit slovo a mal osm ho prelozene v bublinke
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4579
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa killswitch »

neviete niekto ako donutit chrome, aby otvaral kazdy hyperlink v novom tabe? problem je ten, ze niektore linky sa mi otvaraju v novom tabe a niektore v rovnakom tabe. castokrat sa mi potom stava, ze si nechtiac zavriem okno, ked si myslim, ze zatvaram ine :)

viem, ze ak kliknem koleckom na mysi alebo ctrl+klik, tak to ide. ale na to si neviem zvyknut a link sa takto otvori na pozadi, cize este to potom vyzaduje dalsi klik, aby som sa prepol do noveho tabu.

existuje na to nejake rozsirenie alebo jednoduche nastavenie?
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa STENLY »

zvykol som si na pravé tlačítko a otvoriť v novom okne... neviem či existuje jednoduchšie riešenie...
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa Kyselinka »

V chrome to tusim nejde, aspon co si pamatam, tak v nastaveniach to nema (ako Firefox), takze jedine ctrl+klik :(
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4579
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa killswitch »

od coho vlastne zavisi, ci sa sajta otvori v novom tabe alebo nie? stava sa mi to tu casto na fore, ze kliknem na link, popozeram a potom ho zavriem a zistim, ze to bol rovnaky tab ako ten, kde som mal otvorene forum a tak som uplne v prdeli. na re-otvorenie zavreteho tabu sa zase da pouzit ctrl+shift+t, ale to je dost krkolomne kombo pre mna.

proste by som si predstavoval, ze zaskrtnem polozku "linky vzdy otvarat v novom tabe" a hotovo. nechapem preco to nemoze fungovat takto elegantne. raz to funguje tak a raz zase inak :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa Kyselinka »

killswitch napísal:od coho vlastne zavisi, ci sa sajta otvori v novom tabe alebo nie? stava sa mi to tu casto na fore, ze kliknem na link, popozeram a potom ho zavriem a zistim, ze to bol rovnaky tab ako ten, kde som mal otvorene forum a tak som uplne v prdeli.
Zalezi ci je link v , alebo nie. Ak je, tak sa otvori v novom okne. Preto osobne, ked postujem linky, tak ich davam do URL.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4579
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa killswitch »

dik, budem si pamatat :)
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Este podotknem, ze ked je link v URL, tak sa na stranke roztiahne na celu jeho dlzku, cize ked to je dlhy link, tak moze byt aj na 3-4 riadky :D
Napr:
http://www.alza.sk/kompaktni-pevny-disk ... .htm#popis
http://www.alza.sk/kompaktni-pevny-disk ... .htm#popis
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa Snake »

killswitch napísal:neviete niekto ako donutit chrome, aby otvaral kazdy hyperlink v novom tabe? problem je ten, ze niektore linky sa mi otvaraju v novom tabe a niektore v rovnakom tabe. castokrat sa mi potom stava, ze si nechtiac zavriem okno, ked si myslim, ze zatvaram ine :)

viem, ze ak kliknem koleckom na mysi alebo ctrl+klik, tak to ide. ale na to si neviem zvyknut a link sa takto otvori na pozadi, cize este to potom vyzaduje dalsi klik, aby som sa prepol do noveho tabu.

existuje na to nejake rozsirenie alebo jednoduche nastavenie?
https://chrome.google.com/webstore/deta ... a?hl=en-US

?





.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4579
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa killswitch »

Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa jackhammer »

pri novej instalacii windowsu sa nedari synchronizacia s uctom google,pise po prihlaseni ze vsetko bude sync. ale nic pravda,pouzivam chrome uz dlho toto je prvy krat co to robi,vie niekto poradit prosim?
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Skus na inom PC.
mmichalll
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št 30. Nov, 2006, 02:00

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa mmichalll »

Ako zmením zobrazenie obsahu na celú šírku strany? Konkrétne zobrazenie vyhľadaných výsledkov cez google. viď screen. Chcem aby zobrazovalo celé riadky nie useknuté
Nemyslím zoom to poznám.
Používateľov profilový obrázok
Aladeen
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: St 19. Jún, 2013, 08:16
Bydlisko: Prešov

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa Aladeen »

Čaute, mal už niekto z Vás stým problém že pri zapnutí PC vám nechcel nabehnúť chrome ? Možem nanho klikať veľa krát aj tak žiadna reakcia. Následne musím isť cez ctrl+alt+delete povypínať procesy a až tak nabehne s hláškou že sa neukončil správne a že obnoviť karty.
Skúšal som aj reinstall ale nepomohlo...Taká vec sa vyskytla aj pri mozille ked dobre pamätám
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2707
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: google CHROME

Príspevok od používateľa lepermessiah »

skus premenovat zlozku s profilom, ci to pomoze.. reinstall je zbytocny, kedze instalacka sa nemeni, ale profil ano
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade

Návrat na "Programy a problémy s nimi"