Iphone alebo ipod

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Re: Iphone alebo ipod

Príspevok od používateľa jararak »

ak to chces ako prehravac hudby, ipod ma lepsi zvukovy cip ako 3gs ktory ma najhorsi z celej serie, je to brutalne pocut 3gs vs 4, dalsia vec, neviem kolko ramky ma ipod, no 3gs jej ma vcelku malo. neviem ake hry na tom chces hrat, ale isli mi na tom aj nejake 3d hry.

ale ked nevies ako rozoznat iphone od fake iphonu, nepoznas vybrane slova (hned to prve po B), nemas chut si nastudovat dalsie veci o tom zariadeni, kup si radsej 3310 nokiu, usetri ti to vela penazi, casu a nervov, asi aj nam :)
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
prudak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Ne 31. Júl, 2011, 11:58
Bydlisko: Prešov

Re: Iphone alebo ipod

Príspevok od používateľa prudak »

Osobne som mal ten istý problém a rozhodoval som sa medzi iPohne 4S a iPod Touch 4...
No nakoniec som si vybral iPhone.
Dôvody: v iPhone máš všetko to čo v Touch-i + z neho môžeš volať.
V živote nikdy už by som sa takto nerozhodoval ako pred polrokom osobne odporúčam kupiť ti iPhone 3GS ..
Chceš pri sebe nosiť 2 telefóny ? Nejaký starý LG a nový iPod Touch ? je to úplne nepraktické.
Kúpiš si iPhone 3GS a môžeš byť šťastný že máš všetko v jednom. Nad touto otázkou by som sa viac už nezapodieval jednoznačne iPhone 3GS
OS: Windows 7 Ultimate 64-bit CPU: Intel® Core™ i5-6600K Processor (6M Cache, Takt on 4.1Ghz)CPU Cooler:Noctua NH-D14MB: GIGABYTE Z170 Gaming K3RAM:Kingston 8GB KIT DDR4 2666MHz CL15 HyperX Fury Black SeriesGPU: GIGABYTE nVidia GTX 750Ti Black Edition 2GB, GDDR5, 128bit, Core - 1450Mhz, Memory 6000Mhz SSD na OS a PF: Kingston SSDNow UV400 240GB 7mm, Čítanie: 550 MB/s, Zápis: až 500 MB/s HDD: Western Digital Green 2000GB 64MB cache s Advanced Format Zdroj: Evolve Pulse 550W ATX PSU Monitor: 21.5" Philips 227ELPH Telefón: iPhone 6S 64GB čierny (iOS 10.0.1) NO JB

Návrat na "Nákupná poradňa"